טובה קטנה קטנה בהזמנה מחנות בחו"ל - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טובה קטנה קטנה בהזמנה מחנות בחו"ל

taotao

Recommended Posts

חברה אולי זאת טובה קצת גדולה אבל אני ממש צריך עזרה

אני רוצה להזמין מארז מסוים מהחנות n......g.com הבעיה היא שאין לי כרטיס אשראי שאפשר להזמין איתו

מחו"ל ואני מבקש ככה אם מישהו עושה הזמנה מהחנות או מחנות אחרת שיש בה את המארז הזה

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=33_180&products_id=480

ולפני שאתם שואלים למה אני לא מזמין אותו מזיגזג יש להם איזה בעיה אז אי אפשר ואלוהים יודע מתי יהיה

אז אני שואל ככה אם מישהו מזמין משהו מחנות מחו"ל שיש בה את המארז הזה (לא חשוב הצבע) אז אם הוא יכול ל"דחוף" אותי בהזמנה

ככה על הדרך התחייבות שלי לפני שהוא מזמין שיודיע לי אני יגיע עד לביתו וישלם לו את מלוא הסכום :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להזמין מארז מסוים מהחנות n......g.com הבעיה היא שאין לי כרטיס אשראי שאפשר להזמין איתו

מחו"ל ואני מבקש ככה אם מישהו עושה הזמנה מהחנות או מחנות אחרת שיש בה את המארז הזה

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=33_180&products_id=480

ולפני שאתם שואלים למה אני לא מזמין אותו מזיגזג יש להם איזה בעיה אז אי אפשר ואלוהים יודע מתי יהיה

אז אני שואל ככה אם מישהו מזמין משהו מחנות מחו"ל שיש בה את המארז הזה (לא חשוב הצבע) אז אם הוא יכול ל"דחוף" אותי בהזמנה

ככה על הדרך התחייבות שלי לפני שהוא מזמין שיודיע לי אני יגיע עד לביתו וישלם לו את מלוא הסכום :s05:

אני רציתי להזמין את המארז הזה לפני שנה - הוא לא היה במלאי באף חנות, שלחתי מייל לCHIEFTEC והם אמרו לי שהמארז לא יגיע לארץ יותר או משהו כזה.

אוקצור מציע לך לשלוח להם מייל לברר מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואולי חשבת כמה יעלה משלוח לארץ של מארז כזה, לי יש כזה והוא שוקל כמו בית קטן - המשלוח שלו יכול לעלות משהו כמו 100$

אמרתי את זה כבר מקודם !!!

כללית לא מומלץ בכלל להזמין מחו"ל בגלל המשקל הכבד שלהם שמיקר את עלות המשלוח לסכומים ממש לא יפים

אני ממליץ לך לחפש כבר מארז אחר שנמצא בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אחי זה לא שווה ביכלל להביאה אותו לארץ מבחינה כספית

אם תוכל ביכלל,לא חסר חברות אחרות חוץ מCHIEFTEC ,למשל או COMPUCASE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו אז יש מלא בסיגנון והחלטתי לעצמי שאני רוצה את הכי גדול

ואני מדגיש הכי גדול בתקציב נורמלי לא 1000 שקל אלה גג 600 (בלי ספק)

אבל עוד לא מצאתי בחנות בארץ מארז שהוא כמו הציפטק בגובה 67 ס"מ!!!

כולם 50 וקצת וגם אלה של ה50 וקצת עולים כמו שתי ציפטק :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה לא ישתלם לי בכלל לפי מה שאתה אומר טובב במקום לפתוח תרד חדש אני ישאל פה

אולי מישהו מכיר איזה מארז גדול הכי גדול כמו הציפטק בגובהה של 67 סמ או משהו בסגנון

או כמה שיותר קרוב לנתונים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מארז כזה ואני לא בדיוק מרוצה ממנו למרות שיש המון מרחב במארז תחשוב לפני שאתה קונה למה אתה צריך אותו - תחשוב טוב ותקנה בסוף איזה מארז ממוצע יפה ולא כזה גדול שאי אפשר להזיז בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...