על מיקרוגל, צלחת ירוקה וה2 דקות שבינהם - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על מיקרוגל, צלחת ירוקה וה2 דקות שבינהם

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן... היא נראה לי היתה הירוקה היחידה (או הירוקה היחידה שנשארה) ועכשיו היא כבר לא קיימת

חחח

יש לך 9 נשמות נראה לי..

אין לך מזל עם מיקרוגל- הא?

כן... נראה לי גלים בתדרים האלו לא ממש אוהבים אותי

מי שם צלחת מזכוכית במיקרוגל? צריך להיות ממש דפוק בשביל לעשות כזה דבר, ועוד אתה אומר שזה קרה לך בעבר, לא למדת לקח? :screwy:

אני שם צלחות במיקרו כבר 10 שנים וזאת רק הפעם השניה שזה קורה לי, כשהפעם האחרונה היתה עם מיקרו אחר בכלל ולפני איזה 3-4 שנים

אין לי מי שיכין לי את האוכל, מחממים מה שעשו יום לפני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיטה הישנה? לעשות מדורה?

:lol:

ROFL, זה היה טוב.

ניראה לי ש"השיטה הישנה" שלו זה להכין את האוכל ולהגיש אותו טרי, בלי להקפיא את המזון ולהפשיר במיקרו. זה ממש הורס את הטעם לאוכל.

אני את האוכל שלי אני אוכל טרי, מאחר ואין בסביבתי אנשים שיודעים לבשל למדתי לבשל ואני מכין לי כל יום אוכל טרי.

תדאגו כבר לגוף שלכם, אנשים !!! תפסיקו כבר לאוכל את כל השימורים האלו, ואת כל הארוחות המוכנות שצריך רק לשים במיקרו. זה חרא, זה לא בריא, אין לזה ערך תזונתי, והכי חשוב זה לא טעים !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפי מה שאתה אומר אתה רוצה שלא נאכל יותר??? אם לא נחממם במיקרוגל אז איך נאכל..?...ואל תגיד לי עכשיו להכין לעצמי כי אני ממש לא יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... היא נראה לי היתה הירוקה היחידה (או הירוקה היחידה שנשארה) ועכשיו היא כבר לא קיימת

כן... נראה לי גלים בתדרים האלו לא ממש אוהבים אותי

אני שם צלחות במיקרו כבר 10 שנים וזאת רק הפעם השניה שזה קורה לי, כשהפעם האחרונה היתה עם מיקרו אחר בכלל ולפני איזה 3-4 שנים

אין לי מי שיכין לי את האוכל, מחממים מה שעשו יום לפני

ואם זה היה לפני 3-4 שנים, אז? לא הספקת להסיק את המסקנה?  :screwy:

ואולי במקרה חשבת להכין לעצמך אוכל במקום לאכול את החרא שאתה אוכל ? אנשים מתייחסים לבישול כמו תורה מסיני, זה לא !

במקום זה אוכלים את החרא הקפוא הזה, ללא ערך תזונתי, ללא כלום. כאילו שאכלתם אוויר, רק שאוויר לא מזיק. (או שכן, תלוי איפה אתם נושמים אותו.  :lol: )

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת נסחפתם עם הקטע של הטעם והתזונה לא?

כשאני רעב אני מחמם ספגטי במיקרו בלי לחשוב פעמיים, אם יש, וזה טעים מאוד אז תפסיקו לקשקש :)

והנה ההסבר המדעי לתופעה:

הזכוכית שממנה עשויה הצלחת היא ברמה מאוד מאוד נמוכה לפעמים בזכוכיות כאלה יש שרידים של חומרים אחרים חוץ מזכוכית בכמויות מספיק גדולות בשביל לעשות בעיות בחימום של המיקרוגל כמו חלקיקי מתכות.

סתתתתם, המצאתי את זה כרגע :lol:

אבל תודו שזה נשמע אמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז שהמיקרו שלנו התקלקל לפני כ3 שנים, לא קנינו חדש, והאמת? לא מרגיש שחסר משהו.

להכין את המקרוני מאפס, כלומר לשים במים להכין רוטב קליל מבצל שום ועגביות יוצא הרבה יותר טעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפי מה שאתה אומר אתה רוצה שלא נאכל יותר??? אם לא נחממם במיקרוגל אז איך נאכל..?...ואל תגיד לי עכשיו להכין  לעצמי כי אני ממש לא יודע

תשובה אופיינית לאנשים עצלנים. אין לא יודע, יש לא רוצה.

אוכל זה הדבר הכי פשוט לעשייה שיכול להיות, לא ביקשו ממך להכין עוגת קצפת קומות, כולה ארוחה קטנה. קצת אורז, קצת פירה, לטגן שניצל. קשה?

קשה לשים 4\3 תפוחי אדמה מסכנים בתוך מים רותחים לבשל 40 דקות, להוציא, לקלף, לרסק, להוסיף 30 גרם חמאה, קצת מלח ופלפל לפי הטעם ליד זה שניצל אפוי או מטוגן, ויש לך ארוחה מעולה.

אין לא יודע, יש לא רוצה. ואתה מאלו שלא רוצים, ואם אתה לא רוצה תמשיך לאוכל אוכל מוכן חסר ערך תזונתי, רק שביום מן הימים תתחיל להיות אדם לא בריא בגופו אל תבוא בטענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז שהמיקרו שלנו התקלקל לפני כ3 שנים, לא קנינו חדש, והאמת? לא מרגיש שחסר משהו.

להכין את המקרוני מאפס, כלומר לשים במים להכין רוטב קליל מבצל שום ועגביות יוצא הרבה יותר טעים.

הו! סוף סוף בנאדם חכם. תהיה בריא. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם זה היה לפני 3-4 שנים, אז? לא הספקת להסיק את המסקנה? :screwy:

ואולי במקרה חשבת להכין לעצמך אוכל במקום לאכול את החרא שאתה אוכל ? אנשים מתייחסים לבישול כמו תורה מסיני, זה לא !

במקום זה אוכלים את החרא הקפוא הזה, ללא ערך תזונתי, ללא כלום. כאילו שאכלתם אוויר, רק שאוויר לא מזיק. (או שכן, תלוי איפה אתם נושמים אותו. :lol: )

:P

אתה כאילו מתאמץ להמציא דברים? איפה כתבתי שחיממתי משהו קפוא? איפה כתוב שזה מוכן?

זה ספגטי שאמא שלי הכינה, עם בשר שהיא טחנה והכניסה בפנים ורוטב שהיא שהיא עשתה, אתמול. אתה מצפה שכל יום כשאני חוזר מאיזה מבחן בגרות או חדר אני אחכה 40 דקות לתפוח אדמה לשעתיים לעוף בתנור?

ואני אוותר על למידת בישול, יש לי רק 56 ימים לדאוג לאוכל לפני שמר טבח שעושה שבוע שבוע ידאג לקיבה שלי בצבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה אופיינית לאנשים עצלנים. אין לא יודע, יש לא רוצה.

אוכל זה הדבר הכי פשוט לעשייה שיכול להיות, לא ביקשו ממך להכין עוגת קצפת קומות, כולה ארוחה קטנה. קצת אורז, קצת פירה, לטגן שניצל. קשה?

קשה לשים 4\3 תפוחי אדמה מסכנים בתוך מים רותחים לבשל 40 דקות, להוציא, לקלף, לרסק, להוסיף 30 גרם חמאה, קצת מלח ופלפל לפי הטעם ליד זה שניצל אפוי או מטוגן, ויש לך ארוחה מעולה.

אתה צוחק זה נשמע לי כמו עבודה של....יותר מ 40 דקות :o

אני רעב, אני רוצה לאכול. לא להתחיל לפתח תחביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DarkMind תהיה בריא עם המר שבוע שבוע, עדיף שכבר תאכל זכוכיות (מקווה שאתה לא הולך לשיבטה)

Overload, לא ביקשו ממך לשחוט כבש... כולה שמים במים תפו"א, זה ממש לא עבודה... עושים משהו אחר בינתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...