עזרה דחופה היתקנתי רשת אלחוטית ואני לא יודע איך להפעיל אבטחה!הכניסה חופשית! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה דחופה היתקנתי רשת אלחוטית ואני לא יודע איך להפעיל אבטחה!הכניסה חופשית!

HWgeek

Recommended Posts

אנשים עזרה!!

קנינו ראוטר אלחוטי edimax 6104 וכרטיס לרשת אלחוטית

היצלחנו להתקין אותם ויש לנו אינטרנט

אבל שמחפשים פנוייה להיתחבר רשום על הרשת שלנו שהוא בגישה חופשית ולא מאובטחת!!

איך מגדירים שהוא לא יהיה פתוח ויהיה מאובטח???

כל מי שרוצה יכול להיתחבר לרשת שלנו ישר!!

אנשים בבקשה תעזרו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר בדיוק את הראוטר של אדימקס אבל יש כמה דברים שנראה לי שכל הראוטרים תומכים -

דבר ראשון אתה יכול לבטל את ה- SSID broadcast ככה שרק מי שידע את שם הרשת יוכל להתחבר אליה.

צריכה להיות אפשרות לעבוד עם הצפנה (יש WEP שנתמכת בכל כרטיסי הרשת ויש נדמה לי WPA שהיא יותר חזקה אבל קצת פחות נתמכת)

יש ראוטרים שאפשר להגדיר להם Access list, כלומר - רק כרטיסי מהרשימה שהוא מחזיק יוכלו להתחבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי ברשת בייתית קטנה שמיועדת רק לשיתוף אינטרנט ממש אין צורך להתעסק עם כל ענייני האבטחה המתקדמת, תגדיר SSID בראוטר ובהגדרות החיבור של כרטיס הרשת תיצור פרופיל שמנחה את הכרטיס להתחבר רק ל SSID שקבעת. ואז תבטל את broadcast SSID ככה שסתם אנשים מבחוץ לא יאתרו באופן אוטומטי את הרשת שלך

בנוסף תפעיל סינון גישה לפי Address, את הכתובת הייחודית לכרטיס הרשת שקנית אתה בטח תמצא על האריזה.. ככה אחרים לא יוכלו להתחבר לרשת הזו

מעבר לזה לא נראה לי שצריכים להוסיף משהו.

הנתבים של EDIMAX לא בנויים לשדר לטווח מאד רחב גם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם

הצלחנו לסדר את הבעיה

עכשיו מי שמנסה להיתחבר צריך להכניס סיסמא שהגדרנו

תודה לכולם

ודבר נוסף גיליתי שיש הרבה אנשים בביניין שלי שיש להם ואף אחד מהם לא מוגן

היתחלתי להיתחבר לרשת של אחרים ובדקתי את מהירות ההורדה שלהם

אני מרחם עליהם שאחרים יכולים ליתפוס עליהפ תרמפ

עכשיו אני מחובר לרשת שלנו והכל טוב ויפה

תודה לכולכם על העזרה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט עצוב ! יש יותר ויותר בתים שמתחברים לרשת אלחוטית שהם מזמינים מספקית האינטרנט שלהם.. הספקית שולחת טכנאי התקנות שעושה עבודה חפיף, לא שם שום הגנה, לא מבטל את שידור ה SSID, ואז כל אחד שקולט את הרשת מסוגל להתחבר אליה, לגלוש באינטרנט ובמקרה הגרוע יותר לחטט במחשב... אצלי אני קולט לפעמים רשת שנקראת edimax012 (זה ה SSID שהראוטר של אחד השכנים משדר)

ועכשיו בואו ננחש איזו ספקית התקינה את הרשת הזו ועם איזה ציוד הם עובדים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...