Peugeot 307, What do you think ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Peugeot 307, What do you think ?

The UnKnown

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מכונית סבבה, גיר אוטו' דיי מעצבן, אמינות ככה ככה אבל השאר לא רע בכלל. עיצוב, אבזור, פינוק ונוחות מעולים.

ולביצועים אל תצפה מהמנוע הזה.

חוות דעת ממוחים יש באתר הבא www.carsforum.co.il אבל הם בטח יגידו לך "תעשה חיפוש" :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכונית סבבה, גיר אוטו' דיי מעצבן, אמינות ככה ככה אבל השאר לא רע בכלל. עיצוב, אבזור, פינוק ונוחות מעולים.

ולביצועים אל תצפה מהמנוע הזה.

חוות דעת ממוחים יש באתר הבא www.carsforum.co.il אבל הם בטח יגידו לך "תעשה חיפוש" :screwy:

אמינות ככה ככה?

בוא נגיד שהוא יכיר את המוסכניק ממש מקרוב. כל שבועיים יעשה אצלו שבת.

גיר אוט' הכי מטומטם שנוצר אי פעם בעולם. כל כך לא בטוח וכל כך בעייתי.

האבזור והנוחות באמת מעולים, אבל אני מוכן להתפשר על זה בשביל לא צרפתי מפגר, שבשביל להחליף חלק הכי קטן אתה צריך מקורי שלהם, לא כמו ברכבים נורמאליים שהכל יכול להתאים, לצרפתיות זיבי, לא מקורי לא עובד. שישרפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גג שקוף שטויות במיץ עגבניות.

ביצועים בהחלט לא.

אני שונא צרפתי, (על תגידו עכשיו שתוק או משהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.

נו ברור שאתה שונא צרפתיות, אתה רק הולך אחרי העדר.

חחחח לא, וידעדתי שתגיד את זה.

אגב אני מעדיף ללכת אחרי העדר במקום לקנות אוטו בלי שוק ולהיתקע איתו על היום במוסך, וכל מיני חארטות של צרפתים אנטישימים, להחרים אותם והמוצרים שלהם, מגעילים כעלה תראו מה הם אומרים עלינו שיש לנו פיגועים , הם שמחים ואומרים עוד חייל מת אז מה,לא אכפת לנו, לגרש יהודים. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח לא, וידעדתי שתגיד את זה.

אגב אני מעדיף ללכת אחרי העדר במקום לקנות אוטו בלי שוק ולהיתקע איתו על היום במוסך, וכל מיני חארטות של צרפתים אנטישימים, להחרים אותם והמוצרים שלהם, מגעילים כעלה תראו מה הם אומרים עלינו שיש לנו פיגועים , הם שמחים ואומרים עוד חייל מת אז מה,לא אכפת לנו, לגרש יהודים. :pissed:

איזה תירוץ של עלובים מביא לי למשוואה אנטישמים, פתטי.

ומה אתה אומר שלצרפתיות אין שוק? אנחנו עכשיו עם הצרפתית הרביעית שלנו ואת כל השלושה מכרנו בקלות. חוץ מזה פיז'ו 106 זאת אחת המכוניות הכי מבוקשות שיש בארץ. בדיוק כמו כל הצרפתיות מהדור הקודם, כי בניגוד ליפנים 1.6 האפורות והמשעממות שלא נכנסות למוסך אף פעם יש להם משהו שנקרא הנאה מנהיגה וערך מוסף. למכונית יפנית אתה בחיים לא תקשר היא תשרת אותך בנאמנה ותזרוק אותה בנאמנה בניגוד לצרפתיות שכמה שתתן להם אהבה הם יחזירו לך פי 1000 ואם אתה רוצה הוכחה לך תראה מי הקים את קארספורום, בעלי צרפתיות עם נשמה ולא מעפנים עם עוד יפנית 1.6 ליטר עלובה.

בקיצור, סע סע אחרי העדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...