צריך קישורים להורדת הפצות של לינוקס - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך קישורים להורדת הפצות של לינוקס

borg

Recommended Posts

אני אנסה להסביר שוב.

נכון לגירסאת 9.2, לא היתה שום גירסאת Personal, הגירסא הזאת היתה מבית Novell ולא רשמית של Suse, יכול להיות שזה השתנה ב9.3, אני לא חושב..

גירסאת FTP- זה של 3 גיגה, שאתה מתקין על המחשב, זה מערכת לכל דבר, רק שאין בה את כללל החבילות שבדרך כלל באות עם ה SUSE (כל התוכנות), לאחר מכן ניתן דרך הלוח בקרה לעדכן מהאינטרנט חבילות נוספות במידה ותרצה, לא מחייב, והמערכת עצמה כולל המערכת הגראפית ומספר ישומים חשובים מותקנים מהדיסק עצמו! (כוללת בפנים כמה תוכנות מולטימדיה וכו, זה לא שהיא באה בלי כלום לגמרי..).

הגירסא שמתקינים הכל דרך האינטרנט זה Network installation, באמת לא מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי בLinuxISO.org שלוש גירסאות של SUSE:

SUSE LINUX - SUSE 9.1 Personal - גירסה מצומצמת של SUSE בגודל של 700MB (לא הצלחתי להוריד את הגירסה הזו באמצעות מנהל הורדות).

SUSE LINUX - SuSE 9.1 live-eval - גירסת Live-CD של SUSE.

SUSE LINUX - SUSE 9.1 FTP Install - גירסה של SUSE להתקנה ישירות דרך שרת FTP.

קיימת גם גירסת Professional של SUSE שהיא לא חינמית.

לא מצאתי בשום מקום גירסת FTP- של SUSE. איפה אפשר למצוא גירסה כזו (אני מניח שהיא חינמית)?

מה לגבי מנדריבה ופדורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה בכלל מחפש מירורים ל 9.1 Personal', זאת גירסא ענתיקה ולא שווה להתעסק איתה.

בקשר להורדה של ה DVD:

http://www.novell.com/products/linuxprofessional/downloads/ftp/eval.html

תזכור שהוא לא כולל בתוכו את כל החבילות, ככה שאם תצטרך משהו נוסף תוכל להוריד אותו דרך מערכת העדכונים.

בקשר למנדרק ופדורה אני לא מתמצא במירורים שלהם אז אין לי מושג מי תומך ב resume ומי לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף למה שנאמר מעלי, אני ממליץ להשתמש ב getright מה שמאפשר הורדה מ5 מקורות שונים בו זמנית,

אם תוריד מ5 מירורים ביחד, אולי לא תקבל תמיכה ב resume אבל תוריד במהירות שתספיק לך להורדה אחת קצרה.

עוד המלצה זה לבדוק דרך התוכנה ping לשרתים, ולבחור ידנית את ה5 הכי מהירים, מכוון שהתוכנה בוחרת סתם 5 שרתים לא בהכרח הכי מהירים (משום מה..)

בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה ח'ברה. :xyxthumbs:

הXP כבר הפך להיות נדוש, ומרתק אותי לדעת איך יעבוד הלינוקס הזה,ששמעתי עליו דברים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה בכלל מחפש מירורים ל 9.1 Personal', זאת גירסא ענתיקה ולא שווה להתעסק איתה.

אני חיפשתי את גירסה 9.3, אבל הגירסה הכי חדשה שמצאתי היא 9.1. ???

אני לא מצליח להוריד את הקובץ ISO דרך מנהל הורדות. :(

ניסיתי את כל הקישורים שבדף (32 ביט). :-\

מנהל ההורדות סופר 1%-, 2%-, 3%-... במקום 1%, 2%, 3%... :s05:

באתר LinuxISO.org הצלחת להגיע ל-100%, אבל אז הוא נשאר תקוע על 100% וסירב להשלים את ההורדה של הקובץ. >:(

אני חושב שיש בביטורנט את גירסת ה של פדורה. זה יתמוך בחידוש הורדה אבל יקח יותר זמן...

אני מוריד את מנדריבה, סוזה ופדורה דרך אימיול (עוד לא החלטתי איזו הפצה אני רוצה). זה לוקח לי ממש המון המון זמן. משום כך, אני מחפש שרתי FTP להורדה מהירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אימיול, טורנטים

תשתמש ב Azureus בשביל להוריד, אם הוא מקונפג נכון הוא יכול להגיע למהירויות ממש גבוהות

כמובן שאין על שרתי FTP אבל עדיין הוא יכול להגיע למהירויות מכובדות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...