שלום, יש לי dlink di-604 מחובר ל adsl alcaterl חמש מנורות והוא מתנתק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום, יש לי dlink di-604 מחובר ל adsl alcaterl חמש מנורות והוא מתנתק

samiboy

Recommended Posts

והאינטרנט מתנתק לי כל כמה דקות )-:

ההגדרות שלי מופיעות בתמונה.

שהתחרבתי רגיל למודם האלקטל הכל עובד רגיל, יכולתי לתחבר כמה ימים ברצף בלי בעיה.

מה יכולה להיות הבעיה?

תודה רבה על העזרה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, הגדרת את הראוטר לפי ההוראות שבאתר הבית היישראלי שלהם? www.dlink.co.il

עכשיו בדקתי שם וזה נראה שהגדרת טוב..

האם אתה מקבל התנתקויות כאשר האימיול עובד ?

לי היתה את אותה הבעייה עם הנתב הזה. ניתקתי את ה-KAD באימיול והכל עבד בסדר. הם אפילו הוסיפו את הפיתרון לאתר הבית שלהם (בזכותי :) )

כנראה יש לו בעייה עם מס' חיבורים פתוחים גבוה, אם מדובר בביטורנט, תנסה להוריד את מס' החיבורים (peers) ... אולי ל-60...

אם אתה מקבל התנתקויות סתם כך, ללא שום תוכנת P2P ברקע, אז מדובר בבעיה אחרת, במקרה זה תעבור שוב על ההגדרות.

אולי אפילו כדאי לך להחליף את הפורט ל-PPPoE באלקטל (במקום PPTP), ואז גם בנתב. אני עשיתי את זה, אומרים שה-PPPoE יותר מומלץ.

יש להם סירטון באתר הבית שמסביר צעד צעד כיצד לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון שלי המעבר ל-PPPoE פתר את כל בעיות ההתנתקות ומאז (לפני יותר משנה) לא היו לי בכלל בעיות עם הראוטר

לדעתי למודם הזה ב-PPPoE הוא הרבה יותר מוצלח מה-Edimx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, הגדרת את הראוטר לפי ההוראות שבאתר הבית היישראלי שלהם?    www.dlink.co.il

עכשיו בדקתי שם וזה נראה שהגדרת טוב..

האם אתה מקבל התנתקויות כאשר האימיול עובד ?

לי היתה את אותה הבעייה עם הנתב הזה.  ניתקתי את ה-KAD  באימיול  והכל עבד בסדר.  הם אפילו הוסיפו את הפיתרון לאתר הבית שלהם (בזכותי :) )

כנראה יש לו בעייה עם מס' חיבורים פתוחים גבוה, אם מדובר בביטורנט, תנסה להוריד את מס' החיבורים (peers) ... אולי ל-60...

אם אתה מקבל התנתקויות סתם כך, ללא שום תוכנת P2P ברקע, אז מדובר בבעיה אחרת, במקרה זה תעבור שוב על ההגדרות.

אולי אפילו כדאי לך להחליף את הפורט ל-PPPoE באלקטל (במקום PPTP), ואז גם בנתב.  אני עשיתי את זה, אומרים שה-PPPoE יותר מומלץ.

יש להם סירטון באתר הבית שמסביר צעד צעד כיצד לעשות את זה.

איך אני מחליף את הפורט ל PPPoE?

ושוב תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן פעם זה היה באתר, עכשיו לא מצאתי את זה.. אבל זה חייב להיות שם איפשהו,

בכל מקרה, אם אתה לא מוצא בגוגל או שאין לך כוח לחפש, תביא את ה- שלך או MSN ואני ישלח לך.

שמרתי את הסרטון הזה. מכווץ ל-8MB

יש לי גם את הסרטון של הגדרת הנתב עם PPPoE . אבל את זה נראה לי פשוט למצוא באתר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...