תוצאות משפט אחרי שניתפס בלי מלווה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות משפט אחרי שניתפס בלי מלווה

אורח voodooman

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי טען שאני מלווה שלו זה הוא טען את זה לא אני! :s07:

בכל מקרה אתה אדיוט שהסכמת לנסוע איתו לאילת (!!!) ובקשר לחבר שלך, אם קודם הוא היה אדיוט עם רשיון (אני מתאר לעצמי שזו לא הפעם הראשונה שהוא נוסע בלי מלווה) עכשיו הוא אדיוט בלי רשיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

סופר לאנסר נחמדה שנת 96 אם שיפורים ויזואליים לא מנוע חייתי יותר או משהו כזה... זה הכל וכמובן מערכת טובה! ;)

אהה נסענו לעבוד שם ואני חזרתי כי נמאס אי אפשר להרוויח שם כסף טוב רק עובדיםב שביל לחיות מסקנה כסף שמרויחים באילת נשאר באילת!! :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגיע לו, זה יותר חמור מלסוע 196 קמ"ש בכביש החוף. תמיד ניתן לומר שהרגל היתה כבדה משו, שניסית לעשות פתיחות עם איזו ציפור, שהגיר תקוע על הילוך חמישי ושיטים בסגנון. :cool2:

כשאתה נתפס ללא מלווה, או במקרה החריף ביותר, נהיגה ללא רשיון בכלל/תקף, מן הראוי שתיענש בכל החומרה.

הייתי אומר שחבר שלך יצא די "בסדר" מכל הסיפור הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלך אדיוט וגם אתה אם לא ניסית לעצור אותו ולהסביר לו שלא שווה לו לנסוע בלי מלווה.

עכשיו כל הכסף שהוא השקיע ברשיון ובאוטו ירד לטמיון ונשארו לו סה"כ 5 ימים עד שיגמר המלווה. לא יכולתם לנסוע לאילת שבוע הבא?

פשוט לא מבין את האנשים המפגרים האלה מה עובר להם בראש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטימטום המוחלט הוא שהמלווה היה אמור להיגמר עוד 5 ימים באותו יום שתפסו אותו!! :kopfpatsch::lol:

לא לא היה רשום כלום על תיאוריה וטסט מחדש!! ;)

אהה במשפט שהייתי איתו היה שם אחד ערבי שתפסו אותו על מהירות מטורפת 260 קמ"ש זה כמובן על אופנוע ספורט! הוא יגיע מתל אביב ללאיזה קיבות קרוב לאילת תוך שעה וחצי!! נהג כל הדרך כמעט 280-320!!!!!

נתנו לו קנס 8 אלף ש"ח , 5 שנים שלילת אופנוע , 5 שנים שלילת רישיון שבסופו הוא צריך לעשות תיאוריה וטסט מחדש , חודשיים מאסר בית

חחחחחחחח :lol: :lol: :lol: :lol:

אתה הוזה חביבי..

על הכבישים בארץ הוא היה מתחלק ב160 מנסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הוזה... תלוי עד כמה אתה פסיכופט ובאיזו נקודה בדיוק נמצאת האבן שעשויה לחרוץ את גורלך...

דוד שלי הרביץ חופשי 300+ עם ה ZX-12R שלו בכבישי הארץ, בפעם שאני עליתי איתו עשה קרוב ל 250 קמ"ש, השרוט הזה, אחת החוויות, אפשר להשתין והעסק יתאדה תוך שניות עם המהירות הזאת. ;D

חתיכת כלי זה, הוא והיאבוסה של סוזוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

לא ממש זה מה שהושטרים גם רשמו לו בטופס שהוא קיבל הכוונה להזמנה לבית משפט!! אז מה הם הוזים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה כולם פה אומרים שמגיע לו העונש שהוא קיבל. :nixweiss:

אפשר כבר לחשוב מה הבנאדם עשה. הוא לא נסע במהירות מופרזת, עבר על חוקי התנועה וסיכן עוברי אורח אורח. הוא בסה"כ נהג בלי מלווה. על זה נותנים לו עונש של שלילת רשיון נהיגה לחודשיים, קנס של 1,000 ש"ח, שנתיים מאסר על תנאי, ועוד מחייבים אותו לעבור תיאורייה וטסט מחדש (כאשר ידוע שאפילו מורי נהיגה עשויים להיכשל בטסטים הנהוגים בארץ)? זה פשוט אבסורד.

בכלל, כל החוק הזה שנהגים חדשים צריכים לנהוג עם מלווה מבוגר במשך שלושה חודשים ממש מגוחך. מה קורה אם בנאדם לא נוהג בכלל במשך שלושת החודשים הראשונים לאחר שהוא קיבל רשיון, ואז הוא נוהג בלי מלווה? מבחינת החוק, הוא בסדר גמור, אז מה הקטע פה?

עכשיו גם מתכוונים לחוקק חוק חדש שבכל פעם שאתה יוצא מהמכונית בצד הכביש אתה חייב ללבוש ווסט מיוחד ומגוחך עם מחזירי אור צהובים כמו של עובדי מע"צ. אתם מבינים את הקטע? כל נהג יצטרך עכשיו להחזיק ברכב בהישג יד ליד המושב הקדמי ווסט מחזיר אור שהוא יצטרך לקנות בעלות לא ידועה עדיין. עכשיו, במידה ויש תקלה ברכב והנהג יוצא מהרכב בצד הכביש, אז הוא צריך למצוא את הווסט וללבוש אותו במושב הקדמי לפני שהוא יוצא מהרכב. נניח והנהג צריך עזרה של עוד כמה אנשים שנמצאים איתו ברכב, אז הוא יצטרך להחזיק ברכב ווסטים מחזירי אור בשביל כל אחד מהם.

במקום להילחם בתאונות הדרכים באמצעים יעילים כמו שיפור התשתיות, השילוט והתאורה בכבישים והסברה נרחבת לציבור הנהגים, אז חברי הכנסת יושבים להם במגדל השן שלהם וממציאים כל מיני חוקים מטופשים.

יש חוקים נחקקו רק על-מנת שיעברו עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

כן אתה צודק אחי!!

תאמת הוא לא סיכן אף אחד,לא נהג מהר כולה 20-40 בעיר שזה לא הרבה בכלל לא נהגו מהר נהגו לאט ושמענו לכיף!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגיע לו, זה יותר חמור מלסוע 196 קמ"ש בכביש החוף. תמיד ניתן לומר שהרגל היתה כבדה משו, שניסית לעשות פתיחות עם איזו ציפור, שהגיר תקוע על הילוך חמישי ושיטים בסגנון. :cool2:

כשאתה נתפס ללא מלווה, או במקרה החריף ביותר, נהיגה ללא רשיון בכלל/תקף, מן הראוי שתיענש בכל החומרה.

הייתי אומר שחבר שלך יצא די "בסדר" מכל הסיפור הזה.

כביש החוף זה לא כביש רגיל, אם תנהג על 100 כולם יהקפו אותך (כולל משאיות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

רוקו אז אני מבין שלך זה קרה ונהגת 196 קמ"ש :D

תשמע בבאר שבע זה לא היה קורה בחיים הוא נוהג חופשי בבאר שבע ככה בלי לעשות שטויות מאז שקיבל רישיון רק באילת הוא נידפק... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחררר מזה עכשיו.

הבאתם לי ת'חשק להעלות שני סרטונים חביבים :

ה ZX-10R ב 300 קמ"ש, בין העיקולים, חתיכת חולה נפש. -> http://www.ninjazx12r.info/blumau-k.wmv

וקצת מאבקים בין הווייפר בעלת 880 כ"ס להיאבוסה וה ZX-12R, מצולם כמעט מכל נק' מבט רצויה. -> http://www.ninjazx12r.info/VIPER-race-small.wmv

שיהיה בכיף. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...