דחוף ביותר, אתם לא יודעים עד כמה, צריך המלצה לראוטר! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף ביותר, אתם לא יודעים עד כמה, צריך המלצה לראוטר!

1

Recommended Posts

יש לי שני מחשבים בבית שמחוברים בצורה הכי פשוטה שיש עם כבל רשת מוצלב בין שני כרטיסי רשת.

המודם נמצא אצלי והמחשב משפחה נמצא בשיתוף עם האינטרנט וכמובן שהגלישה במחשב משפחה מותנת בחיבור

המחשב שלי לאינטרנט מה שדורש פתיחתו כמובן.

היום אני בצבא, ואני הולך לישון מוקדם בערך ב11 ואחותי צריכה את המחשב אחרי השעה הזאת והבעיה היא שב11

אני הולך לישון וסוגר את המחשב בגלל הרעש שאני לא יכול לישון איתו והחום (לנסות לקנות מאווררים שקטים לא יעזור

כי אני פשוט לא יכול לישון עם הרעש הכי קטן שיש) והתחיל להווצר ריב וכעס גדול בין אמא שלי ואחותי נגדי,

הם רוצים שאני יעביר ואני לא רוצה להעביר את המודם כי זה ייפגע סכה"כ ברוחב הפס שמגיע אליי, גם בנוחיות,

וגם בשליחת קבצים באיי סי קיו וכו'...

הם רוצים להביא טכנאי שיעביר את המודם בגלל שאני לא מוכן לעשות את זה, וכמובן שזה ייגרום בלאגן וריב עוד יותר גדול.

הפתרון שחשבתי עליו הוא ראטור, שיפתור את הבעיה, אני רוצה משהו לא יקר שיעשה את העבודה, שאיתו המחשב שלי לא

יהיה חייב להיות פתוח כדי שיוכלו לגלוש במחשב משפחה, ושלא יחסום את הגלישה עם הפיירוול שלו, כלומר שאני לא יהיה מוגבל

מבחינת תוכנת שיתוף הקבצים ושליחת קבצים בתוכנות המסרים המיידים, אחד כזה שרק ייתן לי לחבר אליו את המודם USB שלי ADSL,

ובכך אחותי תוכל להמשיך לגלוש במחשב משפחה כשהמודם אצלי מבלי שהמחשב שלי יהיה דלוק.

מה אתם ממליצים? זה דחוף מאוד והראוטר חייב להקנות עד סוף השבוע, בבקשה זה קריטי לפני שיהיה ריב רציני ביותר ובלאגן.

אני מודה לכל מי שיעזור לי בזמן מצוקה  :'(

הקריטריון היחיד שנראה לי סביר זה הראוטר הבא: http://www.omc.co.il/view.product.php3?IntCode=CNCP-C100BRS4&Count=0501030043

הוא במחיר סביר ונראה שהוא עונה על דרישותיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רק משהו אחד שאני לא מצליח להבין, למה יש נתבים שעולים בסביבות ה300 ש"ח וכאלה גם מעל 1000?

מה ההבדל בין הנתבים ולמה הבדלי מחירים כאלה גדולים?

אני צריך נתב לרשת חוטית של שני מחשבים, רק בשביל שהחיבור לאינטרנט לא יהיה תלוי במחשב "השרת", כרגע יש לי מודם ואני מחובר לADSL

אבל אני רוצה תמיכה לכבלים כדי להשאיר את האופציה פתוחה, לא אכפת לי מהפירוול של הנתב, רק שיפתור את הבעיה שציינתי וכמובן שלא ייגרום לבעיות גלישה אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...