אין סאב וופר בבתי קולנוע? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין סאב וופר בבתי קולנוע?

MishaK

Recommended Posts

שמתי לב שבכל בית קולנוע אשר ראיתי בו שאמורים להיות עם הרבה באסים, אין אותם בכלל..

יש פה שתי אפשרות

א) הסרט בלי באסים

ב) אין סאב וופר בבית קולנוע

האפשרות הראשונה מאוד לא נראת לי מה שמשאיר אותנו רק עם האפשרות השנייה... או כל תשובה שתיהיה לכם על למה לעזעזל אני לא מרגיש את הבאסים בבית קולנוע?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתי הקולנוע בארץ הם בתי שמשקיעים בהם פעם אחת , כשבונים אותם ואח"כ לך חפש מי יתחזק אותם .

השאלה היא :

האם אין להם כסף?

האם הם חבורת נוכלים שרוצים רק להוציא כסף מהקולנוע ובלי לתחזק אותו ?

מכיוון שרמקולים עם באסים הם רגישים , ועם בלאי , אני מניח שאין להם כוח וכסף להחליף את הרמקולים הבעיתיים .

מצב הקולנועים בארץ שווה לתחת נקודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

דווקא ממש לא

לדוגמא הרב חן בקניון בת ים , או הזה שיש ליד דיזנגוף

אצלנו יש אחלה באס בקולנוע , וגם בתל אביב לא חסר . תלוי באמת עד כמה חברת הקולנוע משקיעה בזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבתי (לפחות זה שאני הולך עליו) יש6 אנשים MAX שומר 2אנשים שמוחרים פוקפורן ו2 אנשים שמנקים.

ומנהל.

המנהל יושב בחדר שלו ואם שלט הוא מפעיל את הסרט. וזהו לא איכפת לא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלנו בעפולה זה בדיוק ככה...על הפנים הקולנוע...

אין כמו DVD!!

אחי הביא מתאילנד של PIONEER עם מגבר, חמישה רמקולים, וסאב וופר של .

ביחד עם 33 אינץ' TOSHIBA ועוד שני שבאו איתה...

זה הולך פגז...שילוב קטלני!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

זה תלוי בבית הקולנוע, מישה.

יש בתי שמסוגלים להשתמש אפילו ב ATP 5 נסתרים מאחורי הקלעים.

מה שכן, האולם האיכותי ביותר בארץ לדעתי הוא "רב-חן 1" בכיכר דיזנגוף, בת"א.

אחריו, ת"א עם האולם הראשי שלו, רק חבל שהקולנוע נסגר... אבל הוא כמעט ולא היה מציג סרטי איכות, אז עדיף היה לסגור אותו, היום הוא סתם משמש כמשתנה ציבורית לפיגניקים עוברי אורח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצב הקולנועים בארץ בקרשים.

שמעתי אפילו על מקרים שהקולנוע הציג את גרסת ה- Pan&Scan של הסרט.

אז או שהסאב מקולקל או חלש.

או שצריך להגביר את העוצמה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקולנוע ברחובות לדוגמה בשני אולמות יש DOLBY SURROUND וסאונד מפוצץ.

ובשאר הסאונד לא משהו (אבל יותר טוב ממה שיש בבתי רבים אחרים.

ובכלל רוב בתי הקולנוע בקניונים או מבנים ישנים מתוכננים גרוע. בבתי הקולנוע החדשים בונים את המבנה שיתאים להיות .

ולא בונים את הקולנוע בהתאם למגבלות המבנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מההיכרות של עם בתי קולמוע בערים גדולות בארץ כמעט תמיד (ולא משנה באיזה חברה מדובר) יש הבדלים בין האולמות בקולנוע.

ז"א שמתוך 4/8 אולמות יהיו רק חצי (במקרה הטוב) אולמות עם מערכת שאפשר להגדיר אותה כטובה.

ברוב המקרים כשבכל אולם מוקרן סרט אחר אז משתדלים מאוד להקרין את הסרטים שהפס קול שלהם מושקע ומרובה ערוצים באולמות עם המערכות המתקדמות. כמובן שזה די הגיוני שלא ישקיעו אלפי שקלים בכל אולם קולנוע (שגם ככה התפוסה שלו לא תהיה תמיד מלאה) ובמיוחד שלא על שהפסקול שלהם שטחי ולא איכותי.

אני אישית נתקלתי ביותר מאולם קולנוע אחד בארץ שיש בו מערכת רמקולים טובה מאוד שמספקת ב8 ערוצים. ובאמת הסרטים הטובים שראיתי בקולנוע היו באולמות כאלה (קלאסיקות כמו טיטאניק, ארמגדון, ועוד'). אז בסך הכל זה די תלוי, כי אם תלכו לראות היום סרט פעולה טוב עתיר אפקטים הסיכוי שתראו אותו באולם מעאפן הוא קטן יחסית (אלא אם כן אתה הולך לאיזה ישוב נידח שעשו טובה בכלל שבנו בו אולם ;D) לעומת זאת אם תלך לראות עוד איזה קומדיה או סרט דרמה וכו' רוב הסיכוי שתאלץ להתפשר ולראות אותם באולמות הפחות טובים.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...