windows is starting up very slow - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

windows is starting up very slow

HellBoY

Recommended Posts

שלום לכולם..

שאני מעלה את הוינדוס (הבעיה התחילה עכשיו,אחרי repair) אז הוא נתקע לי בערך 2 -3 דקות במסך של ה is starting up מה שקודם ביכלל לא הופיע לי ..מרוב שזה היה מהיר זה ישר היה קופץ לוואלקאם סקרין..סרקתי וספייווארים וניקיתי הכול ועדיין לא עזר?מה עוד אפשר לעשות זאת בעיה ממש מעצבנת.תודה מראש לכל העוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה כוננים מחוברים למחשב שלך ואיך הם מחוברים?

כונן אחד 60gb SATA

נתת לכל כרטיס כתובת IP סטטית?

או שיש לך שרת DHCP שמחלק כתובות

אין לי כרטיס לוץ מהמובנה על הלוח.אבל אני לא משתמש בוא.אני משתמש במודם USB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:טוב אז ככה, פירמטתי את המחשב,אחרי התקנת וריסטרט המחשב בא לטעון לי את הוינדוס אך שמה כבר לא הגיב.

אחרי פירמוט חוזר טען את הוינדוס וכתב שהוא לא יכול לעלות את המערכת..אני כבר היתיאשתי אני חושב שאני יקח לתיקון ואם אין לי אחריות אז אני יקח לחבר של אבא שלי (הוא טכנאי) אבל קודם כל אני ישאל פה בפורום אבל אני כבר לא חושב שזה קשור לכאן,אז אני יפתח תראד אחר(או שאני טועה?) אני חושב שהבעיה היא בהארדיסק.

יש לך גם בקרי IDE על הלוח או רק SATA?

כן,יש גם בקר IDE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:טוב אז ככה, פירמטתי את המחשב,אחרי התקנת דרייברים וריסטרט המחשב בא לטעון לי את הוינדוס אך שמה כבר לא הגיב.

אחרי פירמוט חוזר טען את הוינדוס וכתב שהוא לא יכול לעלות את המערכת..אני כבר היתיאשתי אני חושב שאני יקח לתיקון ואם אין לי אחריות אז אני יקח לחבר של אבא שלי (הוא טכנאי) אבל קודם כל אני ישאל פה בפורום אבל אני כבר לא חושב שזה קשור לכאן,אז אני יפתח תראד אחר(או שאני טועה?) אני חושב שהבעיה היא בהארדיסק.

כן,יש גם בקר IDE

הבעיה יכולה להיות בדיסק הקשיח ואולי בזיכרונות (תקולים ולכן ההתקנה לא עוברת כמו שצריך).

כמובן גם הבקר שלך עלול להיות בעייתי.

אם יש לך עוד כוחות, תריץ MEMTEST ובדיקת דיסק קשיח בעזרת תוכנה כלשהו, אני ממליץ לבצע זאת עם תוכנה המסופקת באתר החברה של הדיסק.

ניתן למצוא באתר החברה.

טוב הקישורים הבאים הם ל IMAGE של CD :

Memtest

בדיקה לדיסקים של מקסטור

תשתמש בזה כדי לפרמט את הדיסק בצורה אמינה (מהאתר של מקסטור)

אני מניח שיש לך דיסק של מקסטור בגלל החתימה שלך, אם אני טועה אז תגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שישר רצת לפרמט כי אני חושב שאני יודע מה מקור הבעיה שלך. הרבה פעמים קורה שלאנשים שיש להם מקומות IDE ריקים הוויינדוס עולה לאט כי הוא מחפש לשווא כוננים שמחוברים ל IDE. אז כל מה שאתה צריך לעשות זה לבטל ב Device Manager את בקר ה IDE שלך לגמרי, או אם יש לך כוננים מחוברים ל IDE לבטל חיפוש אוטומטי של כוננים במקומות שלא מחובר אליהם שום דבר, כמובן לא לשכוח להחזיר את זה אם אתה מחבר משהו ל IDE.

אבל עכשיו כבר הבאת על עצמך צרה אחרת. קודם כל כמו שאמרו נסה לבדוק את ה שלך עם memtest.

דבר שני, עשית פירמוט מלא או מהיר בהתקנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירמטתי את כונן C בלבד והתקנתי עליו וינדוס .. אני ינסה להריץ בדיקת זכרונות ובדיקת הארדיסק ונראה איפה הבעיה תודה לכולם אני ימשיך לעדכן אחרי הבדיקות.

עדכון: טוב אז ככה הורדתי את התוכנה הזאתי http://www.maxtor.com/portal/site/Maxtor/menuitem.3c67e325e0a6b1f6294198b091346068/?channelpath=/en_us/Support/Software%20Downloads/ATA%20Hard%20Drives&downloadID=19

צרבתי אותו והכל עכשיו העלתי אותה על המחשב, פירמטתי את הדיסק ואז נכנסתי להתקנה של הוינדוס.כמו תמיד הוא ביקש לפרמט את המחיצה שאתה רוצה להתקין בה את הוינדוס, פירמט אך בסוף הפירמוט כתב שהוא לא יכול לפרמט את המחיצה הדיסק יכול להיות פגום..ואז הוא כותב לי כל מיני תיקונין שאני צריך לנסות וכאלה ובסוף כותב נסה להתקין במחיצה אחרת,להתקנה במחיצה אחרת לחץ אנטר. בקיצור הלך ההארדיסק..מה אני יעשה?אין לי מושג,אני גם לא בטוח שיש לי אחריות בKSP מה אתם מציעים לי לעשות לפני שאני הולך לKSP לנסות ולממש את האחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 מחיצות E D C טוב אז ככה ..ניסיתי לפרמט שוב,הצליח.עכשיו הוינדוס מותקן ואני מתחיל להתקין את התוכנות..נקווה שהכול יהיה בסדר טפו טפו טפו. :) טוב אז אני ימשיך לעדכן ונראה. תודה רבה לכל העווזרים הייתם גדולים! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...