במי הייתה יורה קודם?? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

במי הייתה יורה קודם??

^HocK^

אם היו מעמידים לך בשורה 4 אנשים במי הייתי יורה ראשון?  

651 הצבעות

1. 1. אם היו מעמידים לך בשורה 4 אנשים במי הייתי יורה ראשון?

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנשים פה מתלהבים כאילו לירות מדוייק זה קל... נראה לכם שכמו במשחקי מחשב מישהו בלי ניסיון יכול להרים רובה צלפים, לירות, ולפגוע??

צריך מלא אימונים בשביל להצליח... הלכתי למטווח, הרמתי לי רובה צלפים (שכחתי את השם... משהו 300 ויש לו גם 600 שזה מתקדם וזה עם עץ), וכיוונתי למטרה, קודם כל ללמוד להחזיק אותו כמו שצריך לוקח קצת זמן, ולכוון עם רובה צלפים זה לא כ"כ קל (להכניס את הכוונת הקטנה לתוך הגדולה) ואז לירות, לי לקח דבר שכזה בערך חצי דקה לירייה, שזה המון, במיוחד שזה היה רובה ללא עדשת זום כלשהי, ולא צריך גם לכוון אותו...

וזה עוד היה רובה ששוקל 5 קילו, רובה של 8-9 קילו או יותר הרבה יותר קשה לירות איתו...

ד.א

מישהו פעם ירה פה בגליל?? זה אחד הרובים הפצצתיים, הוא יורה גם צרורות וגם רקטות...

:kopfpatsch:

קודם כל, הרובה שאתה ירית איתו, אני משער שזה ה Feinwerkbau 300, שזה רובה אוויר ספורטיבי בן כמה עשרות שנים

ה 600 (או ה 601) הוא כמעט כמוהו (רק הרבה יותר מתקדם) אלו רובי אוויר לקליעה אולימפית לטווח של 10 מטר !!!!

אני עם ה601 בעמידה יורה כבר שנתיים רצוף (מה שמזכיר לי שיש לי אימון ביום שלישי, נראה איך אני מגיע אחרי העבודה), הוא שוקל 5.1 קילו ללא אוויר דחוס.

(נ.ב. חצי דקה לכדור זה בכלל לא הרבה, בתחרויות סטנדרטיות נותנים לך 75 דקות ל 40 כדור או 100 דקות ל60 כדור).

וזה עוד כלום.

מן הסתם אתה אף פעם לא ירית מרובה חופשי, ששוקל 8 קילו ושאתה עומד איתו וכל המשקל שלו נשען לך על הגב...

וככה צריך לירות לעבר מטרה במרחק 50 מ' שהבול שלה הוא בקוטר של סנטימטר, ובלי שום אביזרים אופטיים!!

צליפה צבאית זה לא עשירית מקליעה אולימפית, במיוחד שצלפים בצבא יורים בשכיבה ועם דורגלים ואם עושים את זה נכון הרובה פשוט לא זז מילימטר אלא עומד יציב כמו סלע וכל מה שנשאר לעשות זה לכוון ולסחוט את ההדק (<--- הפעולה הכי חשובה).

לגבי הגליל, בבורר מצבי הירי שלו יש רק נצור/בודד/אוט'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל לא בכל יש לך בניצרה אפשרות של רקטות, אוטומטי או שהניצרה תהיה דלוקה...

ולא בכל אתה יכול לצייד גם וגם...

חוץ מזה מה אני מבין בנשקים אני כולה בן 14...

יש לך בודדת (עם זה את יורה כדור יחיד או משגר rifle mounted reactive projedtile או לפי דבריך רקטה) אוטומאט (ירי אוטמוטאתי)

ונצור (אין ירי)

ב מג"ל (לפחות בדגמים של השייטת) הוסיפו עוד מצב רביעי שזה צרורות של 3 בדומה ל M4A1 sopmk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, זה לא כמו בסרטים. אבל אל תדאג, אחרי האימונים של צה"ל אתה בחצי דקה דופק 4 כדורים של M24.

ואגב, איגור, אני 90 קילו עם כתפים של גורילה, וזה לא עוזר.

LMAO!!!!!

יו ליימר אתה עם הגליל לכל ניתן לייצר תחמושת רקטית משוגרת קנה

איגור? אתה מחובר למציאות? יש קצת הבדל בין הM24 לגליל... בגליל אתה דוחף מחסנית ויורה... ברובים אחרים, מושך בריח, מסובב שמאלה, מכניס כדור, נועל, דוחף בריח (דורך) ויורה, וחוזר על הפעולה, לעושת אותה 4 פעמים בחצי דקה, ועוד לכוון באותו זמן, זה לא קל. אבל מפתחים את זה, למשל, אני דורך בלי להסתכל בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, זה לא כמו בסרטים. אבל אל תדאג, אחרי האימונים של צה"ל אתה בחצי דקה דופק 4 כדורים של M24.

LMAO!!!!!

איגור? אתה מחובר למציאות? יש קצת הבדל בין הM24 לגליל... בגליל אתה דוחף מחסנית ויורה... ברובים אחרים, מושך בריח, מסובב שמאלה, מכניס כדור, נועל, דוחף בריח (דורך) ויורה, וחוזר על הפעולה, לעושת אותה 4 פעמים בחצי דקה, ועוד לכוון באותו זמן, זה לא קל. אבל מפתחים את זה, למשל, אני דורך בלי להסתכל בכלל...

הערת הליימר לא הייתה מכוונת אליך אלא לליימר שאמר שגליל מדליק כי אפשר לשגר איתו תחמושת רקטית...

ולמה M14 סיוט?

הוא אחד מהרובים החצי אוטומטיים היותר מדוייקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LMAO!!!!!

הערת הליימר לא הייתה מכוונת אליך אלא לליימר שאמר שגליל מדליק כי אפשר לשגר איתו תחמושת רקטית...

ולמה M14 סיוט?

הוא אחד מהרובים החצי אוטומטיים היותר מדוייקים

כשתנסה לירות אתו 4 כדורים בזמן מוקצב של חצי דקה למטרה נעה בטווח 750 מטר תבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...