הצטרפות לניסוי מול חברת YES בנושא HTPC - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצטרפות לניסוי מול חברת YES בנושא HTPC

ליאון ב

Recommended Posts

חודשים חיכיתי לפיתרון כזה, :pissed: זה יכול לתרום לאנשים דתיים שאין להם טלויזיה בבית ויש להם רק מחשב, לא רק לבעלי מחשבי ואם סמנכ"ל יס לא מבין את הפוטנציאל הריווחי בפריפריות הדתיות המרוחקות, הוא מפספס משהוא בגדול, חוץ מזה אני מחובר ליס ואני רוצה שליטה מוחלטת בהקלטת הערוצים בלי קשר ליס מקס המעפן הזה, במחשב יש יותר אופציות וכל הפתרונות של המכשיר טיבו מינוס הזה מתאימות לשוק האמירקאי, השוק הישראלי יותר מפותח, הצרכן יותר איטיליגנט, יותר דומה לקהל יעד כמו ביפן לדוגמא, וצריך אופציות אחרות חוץ ממכשירי PVR בדרגה הכי פרימיטיבית שיש, אפילו HOT עקפו אותכם עם מכשיר הV.O.D ששווה בהרבה מיס מקס וזה אומר דרשני :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם בשביל הוט לא צריך אבל כרטיס טלוויזיה נותן איכות יותר טובה וחלקם גם יכולים לשלוט על הממיר ולהעביר ערוץ בממיר דרך הכרטיס... ויש עוד כל מיני יתרונות לכרטיס טלוויזיה על VIVO

אם יש לו כרטיס עם , ובמיוחד VI, הוא יכול להקליט תוכניות, דבר שאולי לא היה מתאפשר ע"י הכרטיס המדובר בתראד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חודשים חיכיתי לפיתרון כזה, :pissed:... חוץ מזה אני מחובר ליס ואני רוצה שליטה מוחלטת בהקלטת הערוצים בלי קשר ליס מקס המעפן הזה, במחשב יש יותר אופציות וכל הפתרונות של המכשיר טיבו מינוס הזה מתאימות לשוק האמירקאי, השוק הישראלי יותר מפותח, הצרכן יותר איטיליגנט, יותר דומה לקהל יעד כמו ביפן לדוגמא, וצריך אופציות אחרות חוץ ממכשירי PVR בדרגה הכי פרימיטיבית שיש, אפילו HOT עקפו אותכם עם מכשיר הV.O.D ששווה בהרבה מיס מקס וזה אומר דרשני :kopfpatsch:

אתה כנראה לא מבין את הטכנולוגיה! אמנם ה YESMAX עדיין לא ממש את הפוטנציאל, TIVO לא מגיע לקרסוליים של הפתרון הזה. ואם זה יהיה גם במחשב אז בכלל יהיה שמיח.

איך אפשר בכלל להשוות בין VOD לYESMAX? לא ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

יש חדש בעניין?

m0sh, אין לי בעיה עם מה שעשית (תזכורת לת'רד ישן על מנת לראות אם יש התפתחויות בנושא), ולטעמי כמובן לא מדובר בהקפצה.

עם זאת, אתה יכול לראות לפי התגובות האחרונות שמשתמשי הפורום לא זכו במנת משכל גבוהה במיוחד ואני בספק אם הם מבינים בכלל שמדובר בנושא בן 5 חודשים.

אני נועל את הת'רד הזה כדי למנוע בלאגן. ניסיון העבר (וגם זה ספציפית) מוכיח שהפיתרון הטוב ביותר הוא לפתוח נושא חדש ולכתוב בו משהו בסיגנון: "בהמשך לת'רד X, יש התפתחויות?".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...