שאלה חשובה, איך נפתרים מהבאג הזה שנקרא מודינג? :) - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה חשובה, איך נפתרים מהבאג הזה שנקרא מודינג? :)

hiihii

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איפה בדרום תל אביב...?? זה לא רחוק :)

על באמת שאין לי שמץ איפה קונים את הדברים האלה :P

ג'ו

באמת רצוי תקראי קצת את הסטיקי בנוגע לדרמל ולחלקים שלו.

בקשר לחנות שמוכרת את האבזרים לדרמל יש בחנות ברחוב אלנבי ליד רחוב העליה רנות מוזרה שחצי ממנה חנות במתמחה בבנית דגמים (מטוסים, מכוניות), וחצי חנות של מוצרי בניה, ושני מטר ממנה יש חנות מפעל של יעקובי שם אפשר למצוא את כמעט כל סוגי ספרי צבע שתחפסי, החל מספריי של 12 שקל ועד ספריי לרכב שהוא יותר יקר, מאה מטר משם יש גם חנות רישמית של לדיקו היבואן של דרמל, ושם תמצאי כל אביזר לדרמל, והוא הוא לא בנמצא במלאי, תוכלי להזמין.

הבאג של המודינג מתחיל לדהוך אצלי, כי נדבקתי בבאג חדש, אופנועים ורכב.

משהייתי ילד קטן החלום שלי הייה לשפץ ולשקם רכבי אספנות, גם לאבי הייתה את המחלה הזאת (חיפושית מודל 62 1200מדהימה שהיה מתקן ומשפץ לבד ).

בקרוב עם הכל ילך לפי התכנון, אני אמור לקבל במתנה וולוו 244 83 אוטומטית, מושבטת כי לא עשתה טסט כבר הרבה זמן, והתכנון להחזיר אותה לכביש.

התחלתי לעשות רשיון על עד 500, ולהתחיל פרוייקט שיקום ושיפוץ של אופנוע BSA תרנגול ישן, לחבר של אבא שלי יש שלושה אפנועים מגדמים שונים של BSA, כלל חלקי חילוף, ואת ספריי הרכב והמכונאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת רצוי תקראי קצת את הסטיקי בנוגע לדרמל ולחלקים שלו.

בקשר לחנות שמוכרת את האבזרים לדרמל יש בחנות ברחוב אלנבי ליד רחוב העליה רנות מוזרה שחצי ממנה חנות במתמחה בבנית דגמים (מטוסים, מכוניות), וחצי חנות של מוצרי בניה, ושני מטר ממנה יש חנות מפעל של יעקובי שם אפשר למצוא את כמעט כל סוגי ספרי צבע שתחפסי, החל מספריי של 12 שקל ועד ספריי לרכב שהוא יותר יקר, מאה מטר משם יש גם חנות רישמית של לדיקו היבואן של דרמל, ושם תמצאי כל אביזר לדרמל, והוא הוא לא בנמצא במלאי, תוכלי להזמין.

הבאג של המודינג מתחיל לדהוך אצלי, כי נדבקתי בבאג חדש, אופנועים ורכב.

משהייתי ילד קטן החלום שלי הייה לשפץ ולשקם רכבי אספנות, גם לאבי הייתה את המחלה הזאת (חיפושית מודל 62 1200מדהימה שהיה מתקן ומשפץ לבד ).

בקרוב עם הכל ילך לפי התכנון, אני אמור לקבל במתנה וולוו 244 83 אוטומטית, מושבטת כי לא עשתה טסט כבר הרבה זמן, והתכנון להחזיר אותה לכביש.

התחלתי לעשות רשיון על עד 500, ולהתחיל פרוייקט שיקום ושיפוץ של אופנוע BSA תרנגול ישן, לחבר של אבא שלי יש שלושה אפנועים מגדמים שונים של BSA, כלל חלקי חילוף, ואת ספריי הרכב והמכונאות. 

וואללה האמת היא הלוואי עליי והייתי יכולה להרשות לעצמי לעשות שיפוצים למכוניות ואופנועים

יש לי גראנד דינק 250 ואני כל הזמן חושבת איך לעשות לו שיפוץ קניתי אותו קצת שבור (פלסטיקה) לא משהו רציני כמה סריטות פה ושם אבל כששמעתי את המחירים לדברים כאלה אמרתי נתחיל בקטן :P היהיהיהי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...