בעיה: כרטיס מסך ATI מציג הודעת שגיאה VPU RECOVER - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה: כרטיס מסך ATI מציג הודעת שגיאה VPU RECOVER

liorcomp

Recommended Posts

אהלן,

לפני כשבועיים החלה להופיע לי על המסך הודעה הקשורה לכרטיס המסך.

ההודעה מופיעה אחרי עימעום של המסך לכמה שניות שבמהלכו הוא נעשה שחור.

ניסיתי להוריד את גרסת ההתקנים החדשה ביותר לכרטיס (5.5),

אך גם זה לא עזר.

היכן התקלה? מה ניתן לעשות בכדי לפתור אותה?

מצ"ב ההודעה (קובץ JPG)

50810756.jpg

כרטיס המסך שברשותי : ATI 9200 128MB

מערכת הפעלה : XP

תודה רבה ויום טוב.

ליאור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, תודה רבה קודם כל על הקדשת הזמן למענה.

1. ניסיתי לבטל את ה- VPU RECOVER אך אז המחשב היה מציג את המסך שחור ונתקע , בלי להציג את ההודעה.

2. למה הכוונה שאני עם אוברקלוק?

ליאור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא לפורום :)

תשנה בבקשה את הכותרת לפי חוקי הפורום כך שתכיל את נושא הדיון בקצרה. על מנת לשנות את הכותרת תשתמש בכפתור modify.gif להודעה הראשונה שלך.

*אוברקלוק הכוונה אם העלות את המהירויות שעון (MHz) של הכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לציין שגם לי הייתה את הבעיה עם הכרטיס מסך ati 9600xt 128mb vivio וניסיתי במשך שנה שלמה לפתור אותה ביטלתי את הדבר הזה החלפתי 1000 ושום דבר פשוט לא עזר, אצלך היא מופיע סתם ככה בלי קשר אבל אצלי זה תוך כדי שאני משחק באיזה משחק בתדירות של 5 דק' לערך...

וזה פשוט בלתי נסבל ומציק לאללה במיוחד במשחקי כמו באטלפילד לדוגמה. כל שניה זה מוצי אותך מהמשחק ואחרי שאתה חוזר אתה קולט את עצמך מת.

וגם שביטלתי את ההודעה בהגדרות אז העומנם היא לא הופיע אז זה עדיין היה מוציא אותי מהמשחק.

אני פשוט נכנעתי לחלוטין ושלחתי את הכרטיס לתיקון ויש מצב שאני מחליף אותו לGeforce 6600gt למה זה באמת אבל באמת בלתי נסבל!!

משתתף בצערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי גם אם תחליף כרטיס מסך  זה לא יעזור כי כתבת שזה קרה לך עם הכרטיס הקודם שלך...

אז מקור הבעיה היא לא בכרטיס...

אהה ועוד דבר חשוב מאוד...

מה תוכן ההודעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אהלן חבר'ה, נעדרתי לתקופת זמן בשל המבחנים.

מאז שכתבתי את ההודעה הספקתי לפרמט את המחשב ולבצע הרכבת כרטיס מסך חדש ATI 9600.

אך למרבה הצער הבעיה נמשכת. שלחתי את המחשב למעבדה ונאמר לי שהמחשב מלא בוירוסים, למרות שאני

מקפיד לנקות אותו ולבצע בדיקות מידי כמה ימים. הומלץ לי לפרמט את המחשב שוב והפעם לא לחבר את המחשב לאינטרנט.

הם חושבים שאולי גם הכרטיס החדש לא תקין. איני יודע מה לעשות , מה גם שכל בדיקה במעבדה כרוכה בתשלום של 50 שקלים.

נראה לי שבאמת בסופו של דבר אחליף שזה אומר גם מעבד ובדרך גם זיכרונות שבמילים אחרות אומר מחשב חדש :-)

תודה רבה לכולכם

שבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...