הגיע השעה להפרד מכולם (כן, גם אני מתגייס) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע השעה להפרד מכולם (כן, גם אני מתגייס)

NOSTREDAMUS

Recommended Posts

כן חברים, גם אני אסף, עבדכם הנאמן מתייצב לשירות הבטחון ביום א' ה21 לחודש יולי שנת 2002 לטירונות 02 מפרכת ומייגעת ;D.

מכיוון שככל הנראה לפחות בתקופת הטירונות לא אבקר פה אני נפרד לשלום (בינתיים אני עוד אחזור אל תשמחו כל כך ;D ) מכווווווווולם לשלושת השבועות הבאים, אני רוצה שכולכם תדעו, גם אלו שאיתם היו לי אי אילו חילוקי דעות וויכוחים שהייתם פשוט חלק עצום מחיי. הביקור היום יומי באתר והפורומים הפכו לשגרת חיים שפשוט ההתנתקות ממנה קשה לי בלי להגזים לא פחות מההתנתקות מחברי הטובים ביותר!

התקופה הפעילה באתר כקורא ושותף לדיונים בפורומים גרמו לי להרגיש לא כ"גולש בפורום חומרה" אלא כחלק מקהילה גדולה מאוחדת ומשותפת שכולה כגוף אחד גדול ובלתי נפרד, המעורבות כאן בחיי החברה האישיים, הדעות, המחשבות והרגשות הפרטיים הם מעבר לכל פורום שאני מכיר, בעצם תכונה זו היא יחודית לפורומים כאן והרגשת השיתוף היא משהו שגרם לי להרגיש שכל אחד ואחד מכם הוא גם חבר לעת צרה ואיש אינו נופל מחברו יש להגיד נפלאות על כל אחד ואחד מכם, אתם אכן קהילה איכותית ;).

אז בתקווה שנתראה בעתיד הלא רחוק, אני מאחל לאתר לצוותו ולגולשיו המשך גלישה נעימה ופורייה, עלו והצליחו ונתראה על מדים ;D

כל טוב לכם חברים :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

להתראות אחי.. תחסר לנו פה מאוד.

אני מקווה שיש לצבא מספיק בשר כדאי להחזיק אותך בחיים ;D

ROFL :lol: :lol: תודה על כל השמנמנים המקפצים שאני אוהב ;)

וטירונות 02 זה מה נותנים :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת דרמטי אבל בכל זאת טירונות קצרה , זה ממש לא הרבה זמן .

אכן כן דבריך מרגשים .

זה חלק מהחיים וזה כיף להיות שייך לחברה הישראלית , ואני בטוח שתחזור עם הרבה חוויות מהטירונות !

בהצלחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...