בזק חושבים לעלות את קצב ה Upload - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק חושבים לעלות את קצב ה Upload

Armageddon1

Recommended Posts

חחחח איזה תגובה לא קשורה

אתה באמת חושב שלבזק אכפת מאיזה XBOX?

אז זהו שלא

הם יעשו מה שהם רוצים מתי שהם רוצים

בכל זאת יש מצב שמחר אני יברר עוד כמה פרטים בנוגע לזה...

תצפו לעידכונים

לא לבזק לא איכפת, אבל לבזק מאוד מאוד איכפת לגבי הכסף שהם יקבלו ממיקרוסופט על זה.

אז STFU ואל תחליט מה קשור ומה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברור שבתוספת מחיר.. אנחנו חיים בישראל

אבל בתוספת מחיר כבר אפשר לקבל אפלוד יותר גבוה... ככה שאם זה בתוספת מחיר אין כאן שום דבר חדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

מעניין עוד כמה ישיבות "חכמים" בבזק יעברו עד שהדבר יאושר סופית, אני צופה שינוי במהלך הרבעון השני/שלישי של 2006 וגם אז, אני מאמין שמדובר בקפיצה ל 128/150 לכל היותר, בעוד אני וכל משתמש "כבד" ושפוי מייחלים ל 320 לפחות. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי בנושא היא כדלקמן

בזק לא פריארים !

הם יתנו גג  16 K

כמו שיש לכבלים

ואז הם יחכו למהלך של הכבלים ...

אני מקווה שתיהיה תחרות בין נזק לכבלים בעניין מהירות העלאה

אני לא מבין מה הבעיה לתת אפלוד נורמלי

זה עולה לבזק יותר כסף...השירות נשאר הרי אותו שירות הטכנולוגיה אותה טכנולוגיה

זה הרי לא משהו נוסף שהם עושים זה בסה''כ כבר קיים הם רק מגבילים את זה...

אם ייתנו אפלוד כמו שצריך לתת אני חושב שזה יהיה מצויין לכולם בעיקר לכיס של

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר דוסקס אלפי פעמים בפורום...

הסיבה המובהקת היא פגיעה אפשרית בהכנסות בכל הקשור לפתרונות פס-רחב לבתי עסק (כדוגמת נל"ן, Frame Relay וכו'...), המאפשרים תקשורת סימטרית וקצבים העולים על 20 קילובייט באפסטרים. כמובן שהמחירים של אותם פתרונות יקרים מאוד... וברגע שה ADSL יצוץ במחיר הרבה יותר אטרקטיבי, אותם בתי עסק יעברו ל ADSL ויזנחו את הפתרונות הפרמיטיביים והיקרים יותר שיש לבזק להציע (שהם כרגע האלטרנטיבה היחידה לפס באמת רחב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות שאנחנו ביראל ויש מונופול ושמו שקובע את הכללים.

adsl יכול להגיע למהירות הורדה של 8 מגה בשניה בעוד קצב העלאה יכול להגיע ל 640 kbps , אומנם לא שיא הטכנולוגיה (ביחס לשיטות שונות ,

אבל הלוואי והיו מציעים את זה.)

הסיבה לכך כמו שנאמר פה היא באמת בגלל שבזק שומרת את המהיריות הגבוהות לעסקים ולאילה שמוכנים לשלם הרבה כסף בעבור

HDSL שמשווקת  כבר דיי הרבה זמן בבזק ובעבור SDSL  שבאה אחריה לארצנו הקטנה והנידחת.

עוד חבל שחברת הכבלים לא עשתה את הצעד המתבקש ושברה את השוק עם מיהיריות העלאה גבוהות יותר וכך הייתה מספקת אנשים כמו

רבים ממנו שרוצים זאת, הם היו מצליחים לפי דעתי בגדול, חבל.

בקווה לשיפור בזמן הקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שהכבלים לא מעלים את קצב ההעלה היא שזה בשבילם עלות כמו עוד קצב הורדה -הקו שיתופי ובגלל זה הם כנראה לא יעשו דבר כזה כי זה יעלה להם די הרבה ויוריד את הריווחיות של החבילותץ לעומת זאת לא רצו להעלות את המהירות בגלל הטוכנולוגיות האחרות שהיא מוכרת לעסקים שהרבה יותר מכניסות לה ובגלל זה הם לא מכניסים טכנולוגיות חדישות יותר או הגדילו את ההעלה אבל עכשיו רק צריך לקוות שהם יעלו בלי תוספת תשלום וגם למנוים קימים- שלא יומרו שאתה בהתחיבות לפס כזה וכזה והם לא יתנו לך את השיפור בקצב ההעלה אני מחיוב לאינטרנט 2 מגה לעוד הרבה זמן וזה יכול היה להיות ממש נחמד להעלות בקצת של בני אדם לא בקצב צב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...