"השואה שווה לחומת הבושה בפלסטינה" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"השואה שווה לחומת הבושה בפלסטינה"

The_overclocker

Recommended Posts

"השואה שווה לחומת הבושה בפלסטינה"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3088356,00.html

"כך נכתב במדריך למורה, שעוסק בהוראת השואה ויצא לאור בברצלונה. שגריר , ויקטור הראל, דרש שהספר יורד מהמדפים באופן מיידי.

הנשיא קצב יעלה מחר את הנושא בפני נשיא קטלוניה"

ד"א שימו לב לניסוח "חומת הבושה" -עוד טריק של התעמולה הפלסטינית. בזמן שבמשרד החוץ שלנו משחקים דוקים, התעמולה שלהם חוגגת.

איי איי איי.. ספרד. נו מה כבר אפשר לצפות מארץ שעומדים בה לדין כ24 פעילי אל-קעידהחלקם אף רמי דרג. הספרדים מתנהגים בצורה מגעילה, ובחולשה.

אחרי הפיגוע ברכבות הם נתנו לטירור לנצח וברחו מעיראק. (כנראה בגלל הקרבה לצרפת). זאת לא הפעם ראשונה וזה כבר נמאס. צריך לעשות משהו.

אז מה לדעתכם צריכה לעשות ?

להביע מחאה ?

להחזיר את השגריר ?

להטיל מיסים על מוצרים מספרד ?

לא להראות תכוניות בשפה הספרדית ? (I.E המורדים :silly:)

לתמוך במתרת הבסקית ? (בגלוי?)

או סתם להגיד להם שזה לא יפה, ושלא יעשו את זה יותר ? :nono: (נו נו נו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספרדים תמיד היו נבלות שלא תשכחו לרגע את גירוש ספרד. זה אצלם ככה כבר מלפני הרבה שנים שונאים אותנו ואוהבים את כול מי ששונא אותנו שמחתי כול כך שהם קיבלו את הפיגוע ההוא ראו מהו טרור, אבל כמובן שהתגובה של הפחדנים הייתה צפויה עם שפל של חסרי ב*צ*ם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח

צריך להבין שישראל לא מעניינת כלכך עמים אחרים לפחות הרבה מהם

אבל הערבים ודאי שמענינים את כל העולם

למה?

נפט!

ברגעע שהערבים יתרוששו מאוצר גולמי ענק במימדים אסטרונומים

אז כל אירופה ואמריקה ישתינו על הערבים בקשת ...

חלק גדול מאירופה גם פרו-ערבי כי הם גרים שם באירופה הערבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גירוש ספרד? מה קשור עכשיו? עוד מעט תאשים את איטליה באנטישמיות כי הם כבשו את ארץ לפני 2000 שנה...

רק הראתי שזה דבר שקיים מאז ומתמיד הספרדים משום מה תמיד שנאו אותנו ואין פה קשר לערבים.

ארמגדון אתה צודק הבעיה שעד שיגמר הנפט מספר הערבים באירופה יהיה כול כך גדול שזה לא ישנה, הכוח שלהם יגרום לממשלות כמו שהוא כבר עושה עכשיו להיות לצד הערבים.

כשמדינות אירופה התעוררו יהיה כבר מאוחר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק הראתי שזה דבר שקיים מאז ומתמיד הספרדים משום מה תמיד שנאו אותנו ואין פה קשר לערבים.

אין לי מילים...

הדבר היחיד שאני יכול להגיד זה :kopfpatsch:

בכל מקרה, פרקש, ושאר המגיבים בת'רד - או שתתחילו לרסן את צורת הדיבור שלכם (וזה אומר no more "ספרדים חארות" למיניהם), או שאני אנעל את הת'רד ואדאג שינקטו נגדכם צעדים משמעתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנטי-יהדות/יהודים [אנטי-שמיות היא שם כוללני מדי לדעתי כי היא כוללת גם את "בני-דודינו" הערבים ששנואים פחות באירופה ואף שונאים אותנו בעצמם] היא מבחינתי כמו גן שעובר בתורשה. בכל רחבי אירופה יש את אלו ששונאים אותנו או לא מבינים אותנו או טיפשים מדי מכדי להבין את המשמעות שיש למטרה שמאחורי מלחה"ע ה-2 [השמדת הגזע היהודי]. ברוב המקרים השינאה אלינו מגיעה כתוצאה מבורות וחוסר הבנה מוחלט של מיהו יהודי, העבר שלו ומדוע הוא כאחד האדם וממש לא מסכן את האזרח האירופי הממוצע.

זה המצב, ולא תוכלו לשנות אותו לעולם, אלא אם כן תלכו אחד אחד ותסבירו לכל אזרח באירופה את הסיפור של העם היהודי במלואו. אני כבר ממש לא מתרגש מהחדשות הללו, זה עובר אצלי לסדר היום כי אני יודע שעכשיו כשיש לנו מדינה עם כוח צבאי מהחזקים בצבאות תבל יהיה הרבה יותר קשה "להעלים" אותנו מהמפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מילים...

הדבר היחיד שאני יכול להגיד זה  :kopfpatsch:

בכל מקרה, פרקש, ושאר המגיבים בת'רד - או שתתחילו לרסן את צורת הדיבור שלכם (וזה אומר no more "ספרדים חארות" למיניהם), או שאני אנעל את הת'רד ואדאג שינקטו נגדכם צעדים משמעתיים.

חחח, אהבתי

מה יש'ך? הוא אמר דבר די מכליל, אבל יש בו מן האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...