בעיה בשימוש 100% של המעבד. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בשימוש 100% של המעבד.

-sHUz-

Recommended Posts

כול פעם שאני מפעיל משחק אוו משהוא, ובכלל במחשב יש לי שימוש די קבוע של 100%.

שאני מפעיל משחקים וכאלו הוא על 100 !! זה משגע אותי.

חשבתי שזה בעיה עם המערכת הפעלה אבל בסוף זה לא היה וניסיתי גם דיסק מקורי.

בקיצור, כנראה שזה משהוא בחומרה אבל מה יכול ליהיות ?? כול המחשב הוא חדש !! .

עזרה,?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוווויי נוו באמת !!

מישהוא שאולי מבין !! ??????

אתם מדברים שטויות !!! אני מפרמט מחשב חדש ישר מתקין ! אין לי שום דבר מותקן וזה קורה...

מישהוא מיקצועי יש כאן ??? שיעזור לי דחוף בבקשה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוווויי נוו באמת !!

מישהוא שאולי מבין !! ??????

אתם מדברים שטויות !!! אני מפרמט מחשב חדש ישר מתקין ! אין לי שום דבר מותקן וזה קורה...

מישהוא מיקצועי יש כאן ??? שיעזור לי דחוף בבקשה !

אתה ממש אידיוט אתה יודע את זה? מה הקשר שהמחשב חדש? אתה חושב שתוכנות זבל לא יכולות להכנס מהר למחשב חדש בלי פיירול? SASSER היה נכנס בשנייה שהיית מתחבר לאינטרנט בלי פיירוול. אז לפני שאתה פותח את הפה שלך, תחשוב אם אתה יודע את התשובה. אם כן, אז אל תטרח לשאול. אם לא, אז תגיד תודה יפה שמישהו טרח בכלל לענות לשאלה שלך ותוריד את הטון שלך. נתנו לך עצות מצויינות. תיישם אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות ואתה יודע את זה.. !!

פשוט שטויות... ואם הכבל מנותק !!?? חחח יכנסו דרך האוויר נכון ?LALLLL !! :kopfpatsch:.

עזוב, בן אדם דפוקקק !!

יש כאן מישהוא שיודע על מה אני מדבר??? למה אני באמת צריך עזרה ממישהוא מוסמך, שאלתי הרבה אנשים והרבה לא יכולו לענות לי...

מה אתם לא קולטים שניסיתי כבר איזה 3 מערכות הפעלה, ונגיד כבל מנותק אין למפגרים שבנינו.( *שיעול*... :pissed: !!..

ואני מתקין משחק שלא !! צורך וזה קורהה... זה חומרה?? אולי זה נובע מחוסר פעילות תקינה של חלק,.???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות ואתה יודע את זה.. !! - לא, אתה מדבר שטויות ואתה כנראה לא יודע את זה.

פשוט שטויות... ואם הכבל מנותק !!?? חחח יכנסו דרך האוויר נכון ?LALLLL !! :kopfpatsch:. - מה קשורר...

עזוב, בן אדם דפוקקק !!

יש כאן מישהוא שיודע על מה אני מדבר??? כל מי שמבין ענה לך... לא מספיק? חפש עזרה בקאונטר, כל החברים המגניבים שלך שמדברים בשפת l337 יוכלו אולי לעזור. למה אני באמת צריך עזרה ממישהוא מוסמך, שאלתי הרבה אנשים והרבה לא יכולו לענות לי...

מה אתם לא קולטים שניסיתי כבר איזה 3 מערכות הפעלה, ונגיד כבל מנותק אין למפגרים שבנינו <= אתה היחיד פה.( *שיעול* -תחנק.. :pissed: !!..

לא מגיע לך שיענו לך, תראה איך אתה מתייחס אל כולם כאילו הם כלבים שלך והם חייבים לענות לך.

אף אחד לא משלם להם כדי שיענו ותאמין לי שלכולם יש דברים יותר חשובים לעשות מלנסות לפתור את הבעיות במחשב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ברק דהן

. אז לפני שאתה פותח את הפה שלך, תחשוב אם אתה יודע את התשובה. אם כן, אז אל תטרח לשאול. אם לא, אז תגיד תודה יפה שמישהו טרח בכלל לענות לשאלה שלך ותוריד את הטון שלך. נתנו לך עצות מצויינות. תיישם אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בקושי מביא פרטים ואתה מצפה שננחש שהמחשב לא מחובר בכלל לאינטרנט ?

anyway

אתה יכול להחנק עם המחשב שלך , אתה לא שווה את הזמן של אף אחד פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות ואתה יודע את זה.. !!

פשוט שטויות... ואם הכבל מנותק !!?? חחח יכנסו דרך האוויר נכון ?LALLLL !! :kopfpatsch:.

עזוב, בן אדם דפוקקק !!

יש כאן מישהוא שיודע על מה אני מדבר??? למה אני באמת צריך עזרה ממישהוא מוסמך, שאלתי הרבה אנשים והרבה לא יכולו לענות לי...

מה אתם לא קולטים שניסיתי כבר איזה 3 מערכות הפעלה, ונגיד כבל מנותק אין למפגרים שבנינו.( *שיעול*... :pissed: !!..

ואני מתקין משחק שלא !! צורך וזה קורהה... זה חומרה?? אולי זה נובע מחוסר פעילות תקינה של חלק,.???

אף אחד לא חייב לך כלום. ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...