6 קושיות על Windows Desktop Search [עדכון: תשובות מלאות בפנים!] - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

6 קושיות על Windows Desktop Search [עדכון: תשובות מלאות בפנים!]

Cain

Recommended Posts

ואודה מאוד אם תענו גם על חלק מהם, עפ"י ידעכם כי רב. ברשותכם רבותיי:

1. האם אפשר לחפש כל שם קובץ, גם כזה שלא מאונדקס עפ"י תוכנו, לדוגמא קובץ EXE או AVI? המטרה רק למצוא באיזו תיקייה הוא יושב, בלי לחרוש את ההרד דיסק של קרוב לטרה-בייט שלי. (כלומר אפשר להפסיק להשתמש ב-AvaFind?)

2. האם התוכן המאונדקס ללא הגבלת גודל? בגוגל רק 5000 מילים ראשונות של נניח קובץ טקסט מאונדקסים - חפש מילה שהופיעה אחרי כן - לא תמצא.

3. האם קיים תוסף שמחפש בתוך קובצי RAR כמו שיש לגוגל? כלומר אני רוצה לחפש שם של קובץ שאני יודע שיושב באיזה קובץ דחוס, שאין לי מושג איפה הוא עצמו יושב או מה שמו.

4. האם מאנדקס קבצים ללא סיומת או עם סיומת LOG בתור טקסט? לגוגל היתה בעייה עם זה...

5. האם מחפש עברית בתוך קובצי טקסט (לא וורד!) - לגוגל היתה בעייה עם זה...

6. האם אפשר לחפש עפ"י שם אלבום בעברית (לא אנגלית) כאשר מידע זה יושב בID3 TAG של קובץ ה- בלבד?

תודה ושבת שלום לכול

ממיאמי הרחוקה

קין

[עריכה: שורת נושא]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אםם,אני יכול לענות בביטחון רק על 1.

1)כן,אם תרשום*.EXE זה יחפש לך קבצי EXE. הכוכבית מסמנת "כל הקבצים".

בקשר ל3,5,6 נדמה לי שהתשובה היא "לא",אבל אני לא בטוח.

את 2 לא ממש הבנתי.

מקווה שעזרתי :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על תגובתך, likantrop!

בסופו של דבר התקנתי את התוכנה ושיחקתי איתה איזה שעה עכשיו ללמוד אותה קצת. ממה שמצאתי עד כה, זה המצב בבילד 2214 על חלונות 2000:

1. אפשר אכן לחפש כל שם קובץ, כל עוד מוסיפים את הסיומת שלו לרשימת הקבצים לאנדקס. אצלי הוספתי קובצי EXE ו-BIN. כמו כן הוספתי את הסיומות NFO ו-LOG לרשימת קבצים מסוג טקסט (אינדוקס תוכן).

2. לשמחתי כי רבה לא היתה שום הגבלה בכמות המילים שמאונדקסות! כל מילה בקובץ טקסט אדיר שיש לי עם 24 אלף שורות אונדקסה בלי בעייה.

3. התקנתי את התוסף שקיים לאינדוקס קובצי RAR, ולא רק שהוא מאנדקס את שמות הקבצים שבתוך ה-RAR, אלא הוא מאנדקס את תוכנם! לכן זה גם לוקח קצת זמן לאנדקס כל קובץ (לא נורא). אולם יש בעייה קלה בתצוגה של תוצאות החיפוש במצב הזה.

4. כאמור, אפשרי.

5. זה מוצא מילים בעברית בלי שום בעייה בתוכן של קובצי DOC ו-TXT.

6. בלתי אפשרי בעברית (אבל יכול להיות שקילקלתי משהו). באנגלית - עובד מצויין.

כמו כן,

- ניתן לחפש עפ"י שם קובץ עברי לדוגמא filename:הוראות

- קיימת בעייה בהצגת preview של קובצי LOG

- אפשר לבחור תיקיות ספציפיות במחשב לאנדקס (נהדר!)

- אפשר לעשות חיפוש עם התחלת מילה לדוגמא *Micro (כוכבית מימין למילה) אך לא soft* (כוכבית משמאל למילה)

- יש דף הסבר נפלא על חיפושים מתקדמים בעזרה

- הממשק הרבה הרבה יותר סקסי מהממשק של , לטעמי.

- הרבה יותר איטי מאשר , גם באינדוקס וגם בשימוש שוטף (חיפוש עצמו).

אשמח לשמוע חוות דעתכם, תיקונים, תוספות, טיפים וכד'.

קין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...