אתם אוהבים את unrael tournament? אז תיכנסו! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם אוהבים את unrael tournament? אז תיכנסו!

Xplosive

Recommended Posts

מה הקשר לכותרת שזה קשור לWAREZ עוד לא הבנתי??? ??? :bash:

אוי אתה דביל....

הכותרת לא ענינית ולא קשורה לתוכן ההודעה!

לאור גל הולך ומתעצם של ת'רדים בעלי כותרת סתמית הפוקד את כל הפורומים, הוחלט לרענן את מדיניות הניהול ולחדד את אופן הטיפול בת'רדים בעלי כותרת סתמית.

החל מהיום, 08.7.2002, ועד להודעה חדשה, כל ת'רד בעל כותרת אשר אינה עונה לקריטריונים הנדרשים (ראו הודעת סטיקי בראש הפורום הזה) ינעל באופן מיידי, וללא אזהרה.

גולשים שימשיכו לפרסם ת'רדים בעלי כותרות סתמיות ולא יעקבו אחר הנהלים וחוקי הפורום יורחקו ממנו לאלתר.

לצוות האתר ולגולשים נמאס מנושאים עם כותרות מטופשות שפוגעות בפורום ומורידות את הרמה שלו.

אנו מצטערים שעלינו לנקוט צעדים כה חריפים כדי להלחם בתופעה הנגרמת עקב קומץ זעום של משתמשים אשר אינם טורחים לקרוא את חוקי הפורום.

אנו מקווים כי מעתה ואילך יקטנו ממדי התופעה באופן משמעותי והיא אף תעלם לגמרי מהפורומים.

יום טוב,

צוות HWzone

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצוות האתר ולגולשים נמאס מנושאים עם כותרות מטופשות שפוגעות בפורום ומורידות את הרמה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו כבר מישהו סיים להוריד את זה? אני רוצה לשחק כבר עם מישהו בגלל שלא הרבה מכירים את זה אבל עם שהוא רוצה לשחק בשרתים ישראלים אז שישתמש בתוכנה The All-Seeing Eye ושיוריד בלינק הבא:

http://www.udpsoft.com/eye/

:funn: איזה דבר מצחיק זה אני וחבר שלי נקרענו מצחוק!!! LOL!!!

:funn::funn::funn::funn::funn::funn::funn::funn:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לדעת...

כנס לערוץ ut.to - שם יש מלא שחקנים טובים שמשחקים במשחק מלאזמן-תזמין אותם למשחק והם ישחקו אתך בלי בעייה.

נ.ב הכותרת שלך לא טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...