בקשר לHONDA S2000 - התיעצות לפניי קניהה!!! - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר לHONDA S2000 - התיעצות לפניי קניהה!!!

sandra

Recommended Posts

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טום אני אומר לך!, ראינו אותה אני רועי מאור ואלי נוסעת בהרצליה במרינה!

ואני בטוח שזאת הייתה המכונית הזאתי, הRX8, פשוט בלתי אפשרי לפספס את הפנסים האחוריים שלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הונדה חרא של אוטו אתה נוסע כאילו אתה על טרקטור אין קומפורט בגרוש אבל הכל רוטט רועד מה זה החרא הזה

מישהו יכול לפרש לי אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הונדה חרא של אוטו אתה נוסע כאילו אתה על טרקטור אין קומפורט בגרוש אבל הכל רוטט רועד מה זה החרא הזה

וזה מניסיונך רב השנים עם הs2000 נכון?

אולי נסעת על איזה סיוויק מסכנה.

בקיצור, שב בלול ותלמד קצת לפני שאתה פותח את הפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נסיון עם ה S2000 ככה זה יפניות מה לעשות אין איכות אין קומפורט הכל מחורבן במיוחד הפנל הקידמי שלו וראיתי את האוטו ב אוטומוטורס

נכון שפעם היפניות היו משעממות ואפורות אבל בשנתיים האחרונות הם השתפרו נורא.

ותבין משהו, כל מי שקונה מכונית טהורה כמו S2000 ממש לא איכפת לו איך נראה פנים המכונית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין ביכלל את הבן אדם הוא בן 27 עוד שנה שנתיים ילדים איפה הוא יסע עם זה ב 6 קילומטר בארץ עם הפסי האט כל שני שיקנה AUDI A6

מה הוא צריך אוטו

נסעתי הרבה על MR2 אוטו סבבה אבל כמו שאמרתי יפניות הכל רוטט המושבים עשויים ברזל אתה שובר תגב לא נוח מה הכייף בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוס אתה בטוח שהיא מחזיקה בשיא העולם לכ"ס לליטר אטמוספרי?

כן.

למה יש לך משהו לחדש לי?

אני לא מבין ביכלל את הבן אדם הוא בן 27 עוד שנה שנתיים ילדים איפה הוא יסע עם זה ב 6 קילומטר בארץ עם הפסי האט כל שני שיקנה AUDI A6

מה הוא צריך אוטו

נסעתי הרבה על MR2 אוטו סבבה אבל כמו שאמרתי יפניות הכל רוטט המושבים עשויים ברזל אתה שובר תגב לא נוח מה הכייף בזה?

שמע גבר, אל תתכנן לרווק המושבע תחיים ותכניס לו ילדים. אם הוא קונה S2000 זה אומר שהוא מסודר מבחינה כספית וזה גם יכול להיות לו אוטו שני במקרה ויהיו לו ילדים.

ומה אתה עוד פעם דוחף את ה-MR2? אין לך מה לעשות? חוץ מזה שיש אחלה כבישים בארץ למהירות גבוהה ביניהם כביש 6 וכל מיני כבישים שבין הערים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שאיזו למבורגיני עושה יותר מ S2000

אחי תוציא את הלמבורגיני כי יש לה מגדשי טורבו.

וגם 580 כ"ס לחלק למנוע 6.2 ליטר לא בדיוק יוציא 120 כ"ס לליטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...