בקשר לHONDA S2000 - התיעצות לפניי קניהה!!! - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר לHONDA S2000 - התיעצות לפניי קניהה!!!

sandra

Recommended Posts

איפה ממוקמת הRX8 בהרצלה? אני אשמח ללכת לראות, (אני גר בהרצליה)

פיתוח אני מניח, אבל מישהו יכול לתת לי רחוב או משהו?

לאדע מה איתכם, אבל אני לא הייתי נותן לו את הכתובת..

אפילו אם הוא רוצה רק "ללכת לראות"..... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן, על זאת אני מדבר, היא מושבתת כבר זמן רב בגלל בעיות גיר, פעם אחרונה שראיתי אותה עמדה במגרש חול בהרצליה. אני מניח שבעל הרכב לא ממש רוצה שיבקרו אצלו באוטו.. אז נוותר על מקום מדויק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מושבתת ?!

אני רואה אותה בצורה יומית כשאני מבקר את המשפחה במרכז, היא נמצאת בחלק הקדמי של הכביש מסבא וסבתא שלי גרים, ויוצא לי לראות אותה שם כמעט תמיד. חונה לה שם לצד כמה מכוניות איכותיות נוספות...

וגם בזמן שנסעתי לבקר בחופשת פסח, יצא לי לראות אותה על הכביש בדרך לרעננה (בכביש שיוצאים מהרצליה ואפשר לקחת או שמאלה לכיוון געש וכל שאר הצפון ואם ממשיכים ישר מגיעים לרעננה)

אז איך שאני רואה אתזה...מושבתת היא לא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני חושב שTT זה של בחורות?

תכניסו לשם את סילבסטר סטאלון עם הבגדים מרמבו 1 והוא יראה כמו צפונית מרמת אביב.

זה פשוט של (סליחה על המילה) כוסיות.

איך גבר יכל להגיד שזה החלומות שלו? אני ממש לא קולט את זה.

וגם יקר ישן והביצועים די נחותים... אלה עובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני חושב שTT זה של בחורות?

תכניסו לשם את סילבסטר סטאלון עם הבגדים מרמבו 1 והוא יראה כמו צפונית מרמת אביב.

זה פשוט של (סליחה על המילה) כוסיות.

איך גבר יכל להגיד שזה החלומות שלו? אני ממש לא קולט את זה.

וגם יקר ישן והביצועים די נחותים... אלה עובדות.

צודק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בו אני יגיד לך דבר אחד על מה TT כופלת את S2000 בו נגיד ככה אחרי שנתיים שלוש ה S2000 שלך לא תיראה כמו אוטו ששווה משו דגמים חדשים יותר קיצר אף אחד לא ישים עיין על האוטו החדש שלך למרות זאת אתה יודע כמה שנים כבר מיוצר אותו דגם של TT עם שיפורים קטנים פה ושפ קרוב ל 9 שנים אתה קולט ואוטו ניראה סוף העולם אין מה לעשות איש זה קלאסה לא תוכל לעשות כלום נגד זה TT אוטו חלומות אין מה לעשות אוטו עירוני נחמד לעשות רושם פשוט S2000 לא יחזיק מעמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בו אני יגיד לך דבר אחד על מה TT כופלת את S2000 בו נגיד ככה אחרי שנתיים שלוש ה S2000 שלך לא תיראה כמו אוטו ששווה משו דגמים חדשים יותר קיצר אף אחד לא ישים עיין על האוטו החדש שלך למרות זאת אתה יודע כמה שנים כבר מיוצר אותו דגם של TT עם שיפורים קטנים פה ושפ קרוב ל 9 שנים אתה קולט ואוטו ניראה סוף העולם אין מה לעשות איש זה קלאסה לא תוכל לעשות כלום נגד זה TT אוטו חלומות אין מה לעשות אוטו עירוני נחמד לעשות רושם פשוט S2000 לא יחזיק מעמד

שמע, איך אני אנסח את זה בצורה פשוטה  ::) אתה דביל (בצורה פנומנלית)!!!  :pissed: אין לך שום מושג מה אתה מדבר!

ואם אתה בוחר מכונית לפי העיצוב (שהוא אגב עם טעם מאוד רע) אז אפשר לראות שאין לך שום מושג לגבי מכוניות ואין לך מושג כמה שה-TT שווה לתחת.

חוץ מזה שה-TT בת 7 ולא 9, רואים כמה שאתה יודע על מכונית החלומות שלך ככה מעיד על רמת הידע שלך ברכבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה אומר דגם של TT מחזיק 9 שנים כבר אותו דגם

S2000 של לפני שנתיים מי נוגע בה ביכלל גועל נפש אז תפסיק לדבר חירטות S2000 זה צעצוע לשנתיים אחרי זה כאילו אתה על קורקינט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אוטיזם, לידיעתך ה-S2000 מחזיקה את התואר המכונית החזקה ביותר בעולם לליטר ללא מגדש טורבו!

כן כן 120 כ"ס לליטר ללא מגדשי טורבו!

לעומת זאת ה-TT המסכנה גם עם מגדשי טורבו מגיע ל-225 כ"ס (ועד שהמגדשי טורבו נכנסים המכונית עגלה בצורה זוועתית) !

ה-TT, יותר נכון לומר גולף מקוצרת בעלת הנעה קדמית! לעומת ההונדה שהיא הנאה אחורית כופלת את ה-TT בכל מה שקשור לנהיגה ולא יעזור כל מה שתגיד! ההונדה היא מכונת נהיגה לעומת האודי שהיא מכונת תת היגוי! ובזמן שבאודי מעבירים הילוך ב-5000 סל"ד אצל ההונדה אתה יכול להעביר ב-9000 סל"ד!

אז קיצר שתבין במכוניות דבר (יה חרטטן), עד אז יקח זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ztos--

אני אחד בתור שלא אוהב הונדה, הS2000 , יש לה מנוע משהו רצחני, אני ממליץ לך עליה מה שבטוח ה TT מגעילה וכבדה, מי שראה ב טופ גיר עליה, יגיד אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...