בדיחה רוסית משובחה - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדיחה רוסית משובחה

R0ck

Recommended Posts

מי שכל כך אוהב בדיחות קרש שילך לראות את הסרט מדריך לגלקסיה...

סרט גרוע כל כל שיצאתי באמצע לראות איזה רואים באולמות האחרים...

סבלתי בסרט הזה כל כך... :pissed:

חייב להסכים איתך.. סרט גרוע..לא היה להם אפילו פאנץ, ליין להראות בטלוויזיה כדי שאנשים יבואו לראות חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחחחחחחחחחחחחחח

כולכם (כמעט) קרעתם אותי מצחוק!

אני מת על הבדיחות האלה (ועל בדיחות בכלל)

תמשיכו ככה (אבל רק עם איכותיות..)

ד"א

לא חבל לבזבז את הגז צחוק?

עדיף לשים באוטו (NOS..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה מהמובחרות שלי:

שני עלים יושבים בנחת על ענף של עץ. פתאום מגיע עלה נוסף ומתיישב לידם. העלים מסתובבים אליו ושואלים: "סליחה, מי אתה?" עונה להם העלה: (במבטא רוסי כבד) "אני עלה חדש"

שאלה: מה ההבדל בין ישו לתמונה של ישו? תשובה: כדי לתלות תמונה של ישו צריך רק מסמר אחד.

שאלה 1: איך מכניסים 10 תינוקות לקערה? תשובה 1: עם מטחנת בשר.

שאלה 2: איך מוציאים אותם ממנה? תשובה 2: עם דוריטוס!

יוסי: "מדוע אתה בוכה?" דני: "אבא שלי הנחית על האצבע שלו פטיש." יוסי: "אז למה אתה בוכה? זה מצחיק..." דני: "גם אני בהתחלה חשבתי שזה מצחיק..."

שני גושי חרא הולכים לשדוד בנק. פתאום הם רואים שלשול. שואל אותם השלשול: "אפשר להצטרף?" עונים לו: "לא... מצטערים... אתה לא קשוח מספיק..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד בדיחה, לא קרש אבל נחמדה.

שתי פולניות מדברות ביניהן, האחת אומרת לשניה, "אל תשאלי מה קרה! ראיתי אתמול את בעלי מביא ביד במטבח ואני ישר ירדתי ובלעתי" , הפולניה השניה, "איך עשית את זה?! זה מגעיל !" הפולניה הראשונה, "מה עדיף?! לשטוף את הפה או לנקות את המטבח?" :smile1:

:lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחזיר אותנו ברוורס לבנאדם שהתחיל את הת'ראד הזה, בתיאוריה, יורי.

יש לו נטיה לתרגם הרבה סיטואציות לפתגמים/אמרות חוכמה רוסיים... הנה דוגמא מובהקת.

בוקר אחד, אני יושב לי ועובר על טפסי ביקורת. על ראש אחד הטפסים כתוב "נואל-קרב". ישר אני מפנה את מבטי ליורי, אשר יושב לו בסבבה בכניסת המחלקה ומעשן את ה"סיגריה שלפני".

אני אומר ליורי "יורי, יא חתיכת רוסי עילג, נואל זה עם -ע- ולא עם -א-, ההוא בסרט... בא אלי בשיא העצבים ואומר לי בקולו הנמוך והמבטא העמוק שלו "שגיא, מי שמדבר הרבה... עובד הרבה". לא עברה שניה ומצאתי את עצמי נכחד מרוב צחוק על הריצפה. הבנאדם פשוט ענק.

הוא אחד הרוסים היותר כבדים שאני מכיר. הוא גם מהרוסים האלה שחיים בסרט שיום אחד Role Play אנושי ייחשב לספורט חוקי וסדיר במדינה, אותם הרוסים שמתאגדים כל איזה ככה באיזה יער ונלחמים אחד בשני, במטרה לשחרר איזו נסיכה או נכחד ברוורס ועל זה אני לא מפסיק לצחוק עליו, כי זה פשוט מעורר רחמים, יותר מהגלישה הכפייתית ב HWZone.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחזיר אותנו ברוורס לבנאדם שהתחיל את הת'ראד הזה, בתיאוריה, יורי.

יש לו נטיה לתרגם הרבה אסוציאציות לפתגמים/אמרות חוכמה רוסיים... הנה דוגמא מובהקת.

בוקר אחד, אני יושב לי ועובר על טפסי ביקורת. על ראש אחד הטפסים כתוב "נואל-קרב". ישר אני מפנה את מבטי ליורי, אשר יושב לו בסבבה בכניסת המחלקה ומעשן את ה"סיגריה שלפני".

אני אומר ליורי "יורי, יא חתיכת רוסי עילג, נואל זה עם -ע- ולא עם -א-, ההוא בסרט... בא אלי בשיא העצבים ואומר לי בקולו הנמוך והמבטא העמוק שלו "שגיא, מי שמדבר הרבה... עובד הרבה". לא עברה שניה ומצאתי את עצמי נכחד מרוב צחוק על הריצפה. הבנאדם פשוט ענק.

הוא אחד הרוסים היותר כבדים שאני מכיר. הוא גם מהרוסים האלה שחיים בסרט שיום אחד Role Play אנושי ייחשב לספורט חוקי וסדיר במדינה, אותם הרוסים שמתאגדים כל איזה ככה באיזה יער ונלחמים אחד בשני, במטרה לשחרר איזו נסיכה או נכחד ברוורס ועל זה אני לא מפסיק לצחוק עליו, כי זה פשוט מעורר רחמים, יותר מהגלישה הכפייתית ב HWZone.

למה יש לי הרגשה שאתה צוחק מהבדיחות שלו מרוב שיעמום ? זה לא מצחיק, הבדיחות של ננסי ברנדס יותר מצחיקות מזה .  :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדיחות האלה מכוונות לקהל יעד מסויים.

במקרה הספציפי הזה, יורי בעצמו מצחיק, כעצם היותו יורי, כפי שאני מכיר אותו אישית.

אלה שלא מצליחים להבין את הבדיחות, חבל... שיתאמצו קצת יותר, לפעמים זה מגיע, לפעמים זה מקרה אבוד. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדיחות האלה מכוונות לקהל יעד מסויים.

במקרה הספציפי הזה, יורי בעצמו מצחיק, כעצם היותו יורי, כפי שאני מכיר אותו אישית.

אלה שלא מצליחים להבין את הבדיחות, חבל... שיתאמצו קצת יותר, לפעמים זה מגיע, לפעמים זה מקרה אבוד. :cool2:

חבוב, הבדיחות שיורי מספר לא מצחיקות, אתה צוחק מאיך שהוא מספר אותן, לא מעצם הבדיחה, אתה צוחק ממנו בתור בנאדם, במילים אחרות אתה צוחק עליו. :smile1:

מה שאתה מספר כאן זה בכלל לא מצחיק ... כי זה סתם שטויות של רוסי שיכור. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...