דרוש שילוב קליל של אנטיוירוס עם פירוול! - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש שילוב קליל של אנטיוירוס עם פירוול!

ferrari

Recommended Posts

שלום, לדודים שלי יש מחשב אנתיקה (פנטיום 2 400 עם 128 מגה זיכרון) . עכשיו הם החליטו להתחבר לאינטרנט מהיר.

לאחר שראו שבמחשב שלי, אין שום וחלונות קופצים וכ"ו, החליטו לבקש ממני להכין את המחשב שלהם לקראת האינטרנט.

הבעיה היא שהמחשב שלי מסוגל בקלילות יחסות להריץ כל הזמן את NIS ואת NAV מה שמחזיק לי את המחשב נקי ובלי בעיות כלל.

אבל אם אני אשים את התוכנות הנ"ל על המחשב שלהם, הוא פשוט ימות מעומס.... אז אני מבקש, מכל האנשים שהתנסו עם תוכנות אנטיוירוס ופירוולים, להמליץ לי על שילוב של פירוול עם אנטיוירוס שישמור על המחשב הישן והמסכן שלהם מכל הסכנות שברשת, אך באותו הזמן לא יעמיס אותו למוות.

תודה רבה לכל המגיבים מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NOD32 הוא אנטי-וירוס מעולה שבקושי תופס משאבי מערכת.

Zone Alarm Pro הוא פיירוול מעולה ומאוד מומלץ. הוא משתמש ביותר זיכרון מאשר NOD32, אבל הרבה פחות מאשר NIS ו-NAV.

אני משתמש בשתי התוכנות האלה בפנטיום 2 350MHz והן ממש לא מכבידות על המחשב. עם זאת, יש לי 512MB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-NOD32 אין גירסה חינמית. אפשר להתקין אותה ולהשתמש בה ללא הגבלה. אבל, אתה מקבל עדכוני בחינם רק ל-30 יום. הדבר החשוב באנטי-וירוס זה עדכוני הוירוסים שלו, ובד"כ נהוג לקנות עדכוני למשך שנה.

ZoneAlarm Pro הוא לא פיירוול חינמי. אבל, יתכן שהגירסה הרגילה של ZoneAlarm (לא Pro) כן חינמית. בניגוד לאנטי-וירוס, ZoneAlarm מאפשר להוריד עדכוני תוכנה בחינם ללא הגבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנטי- חינמיים (כולל עדכונים תכופים) לא כבדים שהם גם די יעילים, אבל אני לא מכיר אותם.

חיפוש בפורום יכול לתת תשובה.

במידה ואתה לא מוצא בחיפוש את מה שאתה רוצה, אז אתה יכול לפתוח אשכול חדש עם בקשה לאנטי-וירוס חינמי וקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...