מתאם AGP ללוחות PCIE - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתאם AGP ללוחות PCIE

integral

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תנסה לעשות חלוקה של אנשים ואיך הם קונים ותבין

ואני מבין שיש לך מידע שאין לאלבטרון או לחילופין שאתה יודע לפלח את השוק טוב יותר מאנשי השווק שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מבין שיש לך מידע שאין לאלבטרון או לחילופין שאתה יודע לפלח את השוק טוב יותר מאנשי השווק שלהם?

א. מה קשור לאלברטון

ב. ישנם שני סוגים 1.אנשים ג'נריים

2.אנשים שיודעים משהו מהחיים שלהם פחות או יותר בחומרה

הסוג הראשון לא מתעניין בזה בכלל

והסוג השני רובו (אני מדבר על אנשים שאני מכיר)

כבר בPCIE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואת זה אתה אומר על סמך סקר השוק האחרון שלך? שמן הסתם כלל את מי? שניים ורבע מחבריך, שכן , ובמקרה הטוב גם הטכנאי השכונתי? יכול להיות שאלבטרון יודעים משהו שאתה לא יודע? או אולי שסקר השוק שלהם, או הנתונים שיש להם מבוססים על מדגם מעט גדול יותר משלך?

אם יש לך עובדות רחבות שעליהן אתה מבסס את דבריך - תביא אותן. אחרת, אני מעדיף לסמוך בעניין זה על שיקול הדעת של אלבטרון אם לא אכפת לך כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ צודק

אני לא מזמן רציתי לקנות מחשב אבל ממש התבאסתי שאני צריך לקנות לוח נפורס3 אולטרה ולא נפורס4 כי קניתי לא מזמן 6800NU AGP

אז לא קניתי בסוף מחשב כי אין טעם לקנות ישנה (יחסית)

מתי שהמתאם יצא (אם הוא יצא לבד ולא רק עם הלוחות שלהם) אני אוכל לקנות לוח DFI איכותי במקום איזה לוח פשוט יחסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי המוצר דיי עלוב כי יש לו תמיכה רק בפס ה GF אני כ לפני כ שלושה חודשים קניתי לוח ל A64 ובגלל שאני לא מעוניין להחליף את ה 9800P שלי הייתי חייב לקנות את ה NF3 ULTRA ואפילו עם המתאם הנ"ל הכרטיס לא היה עובד כי הוא לא תומך בו.

הדבר יכול באמת להואיל לאנשים שקנו את ה כרטיסים של GF6800 כי אלו כרטיסים באמת יחסית יקרים ושוב אם התמיכה היא רק ללוחות של אלבטרון אז זה לא ממש שווה כי יש לוחות הרבה יותר טובים ומי שכבר קונה כרטיס מסך יקר רוב הסיכויים רוצה להשקיע בלוח טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי מה הקשר לאלברטון

??? אלבטרון מייצרים את המתאם

לפי דעתי המוצר דיי עלוב כי יש לו תמיכה רק בפס ה GF אני כ לפני כ שלושה חודשים קניתי לוח ל A64 ובגלל שאני לא מעוניין להחליף את ה 9800P שלי הייתי חייב לקנות את ה EPOX NF3 ULTRA ואפילו עם המתאם הנ"ל הכרטיס לא היה עובד כי הוא לא תומך בו.

הדבר יכול באמת להואיל לאנשים שקנו את ה כרטיסים של GF6800 כי אלו כרטיסים באמת יחסית יקרים ושוב אם התמיכה היא רק ללוחות של אלבטרון אז זה לא ממש שווה כי יש לוחות הרבה יותר טובים ומי שכבר קונה כרטיס מסך יקר רוב הסיכויים רוצה להשקיע בלוח טוב.

אתה לא יכול לדעת אם המוצר עלוב או לא עד שיבדק. לגבי סוגי כרטיסים, אני מניח שזה רק עניין של זמן. כשהמתאם של אסוס לדותן יצא הוא אכזב בבדיקה הראשונה, אבל לאחר עדכון ביוס או שניים הוא שבר את כל השיאים בדותן, כולל את השיא העולמי ב SUPER PI 1M.

הלוחות של אלבטרון מצויינים, נותנים יחס טוב מאוד של עלות תועלת, ועם הזמן רק ילכו וישתפרו. כבר שמעתי שמכנים אותם ה הבא.

אתה מתכוון רק לוחות אסוס

אתה לא מתבלבל בין המתאם לדותן של לבין המתאם ל PCIE של אלבטרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...