שינוי צורת המאוורר לקבלת ביצועים טובים יותר... - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי צורת המאוורר לקבלת ביצועים טובים יותר...

gigabot

Recommended Posts

תודה, קבלו מצב אני עכשיו בלי מאוורר לרדיאטור כי החלטתי לעשות ולא היה לי מקדח וסיפור ארוך בקיצור אני יעשה עוד איזה 10 דקות עם דרמל, עשיתי אנדרקלוק שלא יתחמם המעבד ואני ככה עובד, נחשו מה פועל יותר טוב חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל הכבוד, ותאורתית - זה אמור לעלות 17% (:

סתם בדקתי יחס cfm/rpm ובכל המאווררים ה"רגילים הם אותו דבר"

ושל הCat הזה הוא ב17% יותר :)

אבל זה רק תאורתית .

זה שהולך לנסות את הוריאציות :] תן תוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכלים שבבית פשוט לא מספיקים:\

אלך מחר לחבר עם כמה מאוררים ששוכבים פה מחכים להעללות ויחד עם הדרמל הנאמן שלו נעשה את הניסויים.

אני מתכוון לעשות חורים, פסים ולהוריד לגמרי את כל האמצע שבין הקורות.

אביא תוצאות:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לעשות חורים, פסים ולהוריד לגמרי את כל האמצע שבין הקורות.

פסים וחורים אולי יעזור, אבל נראה לי שאם תוריד לגמרי את האמצע שבין הקורות אתה תבטל את כל האפקט של המאוורר.

באופן כללי לפני המאורר (איפה שהוא שואב את האוויר) נוצר איזור של תת-לחץ ואחרי המאוורר נוצר לחץ, תמיד האוויר דואף להתאזן ככה שאיזור תת-לחץ תמיד יתאזן עם הלחץ, אז באותו הזמן שהמאורר יזרוק אוויר לכיוון אחד יכנס אוויר בכיוון ההפוך (כאמור, האוויר מנסה להתאזן) מהמקומות שהרוטור לא מגיע ושהיו סגורים עם המוטות (שנחתכו כאמור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מעלה נקודה חשובה וטובה...אני פשוט אבדוק את זה.

אני יעשה פסים ואתחיל מלמטה אם יהיה נפילה של CFM בפסים למעלה יותר סימן שחתיכה של כל האמצע תהיה טעות - מקסימום הלך מאוורר:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא הייתי מנסה על מאוורר אחד להוריד לו כנפיים ולראות אם הוא נהיה יותר משק ( כי יש פחות מסה שזזה ...) ומה קורה ללחץ ולספיקת אויר ........

האמת היא שנראה לי מעט מוטעה לעשות את החורים , אם כבר להוריד את כול הצד !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...