התלבטות בקשר לקניית קתודה - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בקשר לקניית קתודה

RammsteiN

Recommended Posts

אני מחפש צבע יפה שיתאים ללוח אם שלי והלוח אם רגיש לקרני UV והוא בחלקו צהוב ובחלקו לבן אז איזה צבע של קתודה תוכל להתאים לי ואיזה סוגים אולי כאן אפשר למצוא משהו?

http://www.pccool.co.il/html/index.asp?c=10&sc=29

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה שהרכיבים הרגישים של UV יזהרו אתה צריך קתודה של UV ... קתודה כזאת באה בצבע אחד (וורוד - סגול) והמטרה שלו זה לא להאיר את המארז אלא לגרום לרכיבים שרגישים אליו לזהור. ככה שלא משנה לך הצבע אתה פשוט צריך קתודת UV...

אתה גם לא יכול לשים קתודה רגילה בצבע מסויים וגם קתודת UV כי אור הקתודה הרגילה יגרום לאפקט ה UV להעלם ובמצב כזה ה - UV לא יהיה מועיל

ואם החלטת ללכת על רגילה ולא UV הצבע אמור להיבחר יותר על פי טעמך ועל פי הצבע של המארז ולא הצבע של הלוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת קטודה אולטרה סגולה-Ultra Violet. לכן הצבע שלה חייב להיות סגול. אתה יכול לקחת שתי קטודות ואז יהיה לך גם מואר הלוח וגם איזה צבע שתרצה לכל המארז. למרות שאני אישית מעדיף מניסיון שתבנה תאורה במחשב עם לדים. ככה אתה יכול לערבב צבעים איך שבא לך, אתה קובע את עוצמת התאורה ואת הכיוון. וחוץ מזה זה הרבה יותר זול!

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קטודת UV, ויש קטודת צבע.

כל קטודה שכתוב עליה צבע, אדום, כחול, ירוק.. הם לא מפיצות קרני UV.

אך ורק קטודה שכתוב עליה UV מפיצה UV.

(כנ"ל לגבי לדים, אך ורק לדים שכתוב עליהם black\uv).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרושה פה אזהרה:

אמרו לך שאתה יכול לחבר קטודת uv עם קטודה של צבע מסויים.

אל תחבר כחול עם uv. הכחול מבטל את האפקט של קטודת הuv.

לפי מה שאני יודע קרני אור מבטלים את אפקט ה UV

ככה שלא רק כחול מבטל אלא כל קטודה שהוא יקנה בצבע תבטל את האפקט

ולכן לא מערבבים בין קטודת צבע לבין קטודת UV

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה באתר ששלחתי בהתחלה של cool

יש שם את אותם נורות וכתוב עליהן שהן UV

ואני חשוב שזה שטויות למה רק הסגול מפיץ את הקרניים אבל אל משנה מההתחלה רציתי כבר סגול או ירוק :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...