מקומות ,כלים ומודינג שאפשרי לעשות לניידי HP - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקומות ,כלים ומודינג שאפשרי לעשות לניידי HP

Junky Style

Recommended Posts

יש לי נייד של סוג Pavilion Ze4949ea ויש לי 2 שאלות שמענינות אותי הם:

1.איפה אפשר לעשות ולקנות דברי לנייד?

2.אם אפשר להחליף כרטיס מסך לנייד שלי? אם כן תתנו לי מקורות לראות איפה אפשר לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב בהגיון, ?! אין מקום!!

וכרטיס מסך , לא אי אפשר להחליף.. זה אוןבורד

אפשר להחליף בחלק מניידים(כמו של:טושיבה,VAIO ודגמי הZT של HP) עכשיו על שלי לא הבנתי בדיוק אם אפשר...

וראיתי מחשבים ניידים עם ואם אתה רוצה תמונות אני יעלה ויראה לך ממש כמו: Neons ,שינוי כל הקדימה ועד כמה דברים יפים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש בעולם שעברו מודינגים יפים ושונים

לרוב הבעלים של המחשבים עשו את זה, אבל אני יודע שיש בחו"ל אנשים שמוכנים תמורת כסף לעשות (קיימים דברים כאלו למחשבים רגילים, אני מאמין שיש גם לנייד) , בארץ לא נראה לי שיש דבר כזה

בכל מקרה ציוד לניידים אין ממש דבר כזה אבל נגיד אם אתה רוצה "נאון" (זה לא נאון זה קטודה) יש כאלו קטנים של 8 CM ולא כמו הגדולים

פרספקט נגיד לחלון אתה יכול לקנות דק יותר, ועוד כל מיני דברים (קצת יצירתיות :P )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי עם הקטודה הקטנה נראה לי אני יכול לשים ותה בצד של המסך וגם לשים אולי כמה ברמקול הפנימי אבל הבעיה זה איך לספק להם חשמל בדיוק?

והנה תמונה של מחשב נייד של שעבר קל :

tron_red_books.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר עם הבטריה אבל נראה לי זה יזלול לך את הבטריה ויוריד לך את זמן הפעולה שלה (אין לי מושג בכמה אבל נראה לי שזה יהיה דיי משמעותי)

עוד אפשרות זה לעשות חור ב"מארז" של הנייד ליד כל החיבורים ששם יהיה חיבור זכר של מקור כוח כלשהו (נגיד שנאי) וזה יהיה תמיד מחובר לקתודה, ברגע שתרצה לחבר לה חשמל פשוט מחברים את המקור כוח לחיבור

דרך אגב אם אתה לא מנוסה במודינג או בפירוק של וכל זה, מאוד מומלץ שלא תעשה עליו דברים, חבל :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...