סטודנטית לבנונית באונ' קולומביה מציגה דעה שונה על ישראל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סטודנטית לבנונית באונ' קולומביה מציגה דעה שונה על ישראל

glassmoon

Recommended Posts

4 חודשים והיא מתה,הערבים (מוסלמים) סימנו אותה בטוח.

ניסו להתנקש בה כבר פעמיים, פעם אחת בלבנון, ופעם אחת בישראל...

יש פלסטיני (מוסלמי) אחד עם תחנת רדיו ברשת שגם הוא "ציוני" כמוה... אני לא זוכר איך קוראים לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצלנים, תקראו, שווה כל רגע.

האמת, לבנון היתה אחת המדינות שחשבנו שנשיג איתה שלום לפני כולן כי הממשל אז היה שונה וידידותי, להיפך, הם היו מעוניינים בברית עימנו כדי למנוע השתלטות סורית, אם אינני טועה. היו לי pen-palls בלבנון, זאת מדינה עם אוכלוסיה מעורבת, חלקם ארמנים, חלקים ערבים, נוצים, וכיו"ב וכולם בלי יוצא מן הכלל שונאים את המשטר, אם כי בסתר, שכן הם מפחדים, ויש להם סיבה. שלטון צללים שמחנך לשנאה הוא לא ידידותי ופתוח לרעיונות חדשים או התנגדות מכל סוג שהוא. אני מברכת על האומץ והנכונות של אותה בחורה לומר את האמת. וזה לא קשור לעובדה שהיא נוצריה, מרבית הסטודנטים בקולומביה הם, מן הסתם, נוצרים והם מטיפים נגדינו בכל הזדמנות. אני עדיין טיפה מופתעת מהיכולת של אותה בחורה, למרות כל נסיונות שטיפת המוח, להישאר אובייקטיבית. אני לא יודעת אם היא פרו-ישראלית, אבל מה שבטוח שהיא, בניגוד לסובבים אותה, מאמינה בזכות הקיום שלנו ומגנה שקרים ושנאת חינם ועושה זאת בצורה גלויה, למרות הסכנה שבכך, ולוקח הרבה "בייצים" בשביל לעשות זאת. כל הכבוד! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה, יש עוד:

מאמר של יוסף פארה, ערבי נוצרי אמריקאי: 'Blood libel' Alive and Well

יש לו טור שבועי במגזין שהוא עורך:

author.jpg

וואליד שוובת, ערבי מוסלמי פעיל אש"ף לשעבר שהפך לציוני(!): A Palestinian Zionist?

יש לו אתר עם מאמרים נוספים שלו:

walid_1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א...אחרי שראיתי את הוידאו,הרגשתי שאני חייב לרשום לה משהו,נכנסתי לאתר,רשמתי אימייל דיי ארוך (מה שאני אף פעם לא עושה),היום קיבלתי תשובה בחזרה,ותאמינו או לו,היא (אישית) החזירה לי תשובה,האימייל (שלי ושלה) קצת אישיים אז אני לא רוצה לפרסם אותו,אבל היא ממש אישה גיבורה,אני ידוע בדעותיי כ....נו טוב,נקרא לזה "גזען",אחרי הוידאו איתה,ממש נפתחו לי העיניים.

כל מי שיש לו משהו כמו 45 דקות,תראו את הוידאו,אני ממש לא האמנתי,45 דקות היא מסבירה מה שמדינת מנסה להסביר כבר שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שיש לו משהו כמו 45 דקות,תראו את הוידאו,אני ממש לא האמנתי,45 דקות היא מסבירה מה שמדינת ישראל מנסה להסביר כבר שנים.

אחריי שקראתי את המאמר שלה, ודברים שכתבו האחרים, הגעתי לכמה מסקנות:

1. איש ההסברה הישראלי הכי טוב (שאני ראיתי או שמעתי לפחות) לא מתקרב לרמה שבה אותם ערבים-"מערביים" מציגים טיעונים לטובת ישראל.

2. בישראל עסוקים בעיקר בשנאה עצמית (במדינות ערביות אי אפשר להגיד שיש מחלוקת לגביי מי האויב...)

3. בצד הישראלי יש מתנגדים בשפע למדינת ישראל, כולל פרופסורים ומרצים ישראלים שמקבלים שכר מהממשלה ומרצים באונברסיטאות בחו"ל נגד ישראל (בחרם נגד האקדמייה הישראלית חתומים פרופסורים ישראלים...), לעומת זאת בצד הפלסטיני אין אפשרות למשהו להביע כל דעה שהיא נגד השלטון (כמו שהיא הזכירה בוידאו)... בכל אופן, הצד הפלסטיני פועל מתוך שנאה, כפי שהיא הזכירה במאמר (הכספים שמגיעים לרשות מחו"ל לא בדיוק מופנים להקמת תשתיות לאוכלוסייה...), והצד הישראלי פועל מתוך אינטרס (משותף!) לשלום או מתוך שנאה עצמית...

4. עמדות אנטישמיות הן הקונסנזוס באקדמייה המערבית.

במהלך חיפוש בפורום מצאתי פוסט עם לינק למאמר מדהים על אנטשמיות.

ב-aish.com יש מאמרים רבים על הסברה ישראלית, הנה מאמר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנו עוד לינק של וידאו איתה (מי שמעוניין לקבל חדשות ועוד לינקים שקשורים בעבודה הקדושה שלה,יכול להרשם באתר)

http://americancongressfortruth.com

וידאו:

http://www2.gsb.columbia.edu/cis/classrooms/asx/jbsa/bg.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש. שווה צפיה!

מרתק!

עובדות היסטוריות בקשר ללבנון שבפעם הראשונה שומעים מה היה בצד השני!

והיא אולי המסבירה הרהוטה ביותר שהיתה לישראל מעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהייתי בגרמניה, התארחתי עם חבר אצל משפחה נוצרית פרוטסטנתית פרו יהודית, ופשוט נדהמתי מהקהילה הנוצרית הפרוטסטנתית באזור.

קבוצה של נוצריים פרוטסטנתים מימנו לי ולחבר שלי את הטיול כולל אירוח חם ביתם בכפר קטן בבריה ובברלין בשיטוף עם אירגון בארץ disrealis.

אותה קבוצה גם פועלת רבות נגד הסקין אדס בנירימברג בארגון שנקרה גרמיה לבנה לא חומה (חום הצבע של המפלגה הנאצית), וגם פועלים במישור של ההסברה בעד .

אותם קבוצת נוצרים עם דעות שלא היו מבישים את הימין הקיצוני בארץ (כמה ויכוחים היו לי איתם על ההיתנתקות), פשוט נדהמתי מהבקיאות במצב בארץ. אגב חלקם חוגגים גם את החגים היהודיים וגם את הנוצריים, ומברכים בעברית לפני כל ארוחה, ומכינים אוכל כשר למתארחים הישראלים (הם מזמנים לפחות שלושה פעמים בשנה נכי צה"ל ונפגעי טרור על חשבונם, כל קבוצה של משפחה).

זה פשוט קבוצה דיי קטנה של נוצריים מאמינים בעם הניבחר, ומקדישים את כל חייהם לעם הישראלי.

והם מבקרים לפחות פעם בשנה בישראל.

יש להם אתר בגרמנית בעד , עיתון ומגזין חודשי, וגם חנות בעיר הולף עם מוצרים מישראל (אין כמו לשתות גולדסטר בגרמניה, או לשתות כל בוקר נס של עלית).

ואותה קהילה רק מתפתחת.

פשוט טוב לראות שיש עדיין "גויים" בעדנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי להתארח בגרמניה מתוך תכנית חברתית כזאת או אחרת (למרות שהייתי בשגרירים צעירים), אלא אצל חברים שלי, אבל יצא לי לארח חברה' מגרמניה וארה"ב. לארח את הגרמנים היה פשוט בושה. אחרי שהם נתנו למשלחת שלנו אירוח 5 כוכבים עם כל הפינוקים, אנחנו תקענו אותם באיזו אכסניה מפגרת, ועוד על חשבונם, שם האכילו אותם באוכל גרוע יותר מאוכל צבאי ולא לקחנו אותם לשום מקום חוץ מליד ושם (בינינו, בגרמניה יש יותר מוזיאונים כאלו מאנשים), לדיזינגוף סנטר, לדיסקוטק מעפן שאולתר בבית התלמיד ולים המלח. פשוט התביישתי... :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...