יש פה רוכבי אורבן\פריי רייד? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש פה רוכבי אורבן\פריי רייד?

arkadur

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צודק..

טוב למעשה הסתכלתי הזמן האחרון על אפניים מסביבי וכנראה שקצת הגזמתי עם המצס שלהם , ראיתי אופניים שחוקות לגמריי וחלודות לגמריי , כאלו שנראות ממש רע , אז כנראה זה לא המצב אצלי.

קניתי גם דגריזר של סילברליין ושמן TF2 על בסיס טפלון , ועשיתי להם ניקוי רציני לפי המדריכים באתר HARIM ותפוז. עכשיו הן נראות הרבה יותר נורמאליות ואני מאמין שכל איזור המכלולים נהנה מעבודה יותר חלקה. זה די מדהים הדגריזר הזה עכשיו רואים את הצבע כסף המקורי של הקסטה ואפילו החברה שלה (SRAM 5) ואפילו רואים את החלודה שיש על השרשרת.

בכל מקרה בזמן הזה גיליתי שכנראה המידה 15.5 קצת קטנה עלי (גובה 1.68 וגובה רגל 77) ואני מחפש משהו באיזור 17 , נקווה שאמצא , בינתיים אני עם ההארו האלו.

בכל מיקרה עדיין צריך לסדר הילוכים (הקידמיים) אני מאמין לטפל בברקסים ולסדר שמיניות כשכמובן ניקוי וגירוז של שלושת המיסבים לא יזיק.

אז הנה תמונה אחת של לפני ואחרי הניקוי:

קודם כל תתחדש האופניים ניראות הרבה יותר טוב לאחר הטיפול שלך מה שכן בקשר להילוכים מקדימה לך לחנות אופניים בשעות הבוקר תבקש שיכוונו לך הילוכים והם לא אמורים לקחת לך תשלום על זה בקשר למידה של האופניים זה בעיה אבל תשמע אני הסתדרתי הרבה שנים עם מידה יותר קטנה מ 15.5 והגובה שלי זה 1.85 אז קח את זה בחשבון חוץ מזה האופניים נראות סבבה + בשביל להגיע ממקום למקום ומעט שבילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

??

אולי אתה מתבלבל אם התמונות שפירסם ASAFY שצמודות לפוסט שלי, בכל מיקרה הכל אותו הדבר רק הרבה פחות ליכלוך, קצת שמן וצבע כסוף :) כדאי גם לציין שתמונות המאקרו גורמת לכל המיכלול להראות רע יותר ממה שהוא נראה במציאות.

ולגבי המידה צודקים , ברור שאפשר להסתדר , אבל אני מעדיף למצוא משהו ברמה זהה במידה הנכונה ובמצב תחזוקה יותר טוב בתקווה שלא אצתרך להשקיע עוד על טיפול בחנות , כנראה אוסיף עוד כסף , ואם אמצע , אנסה למכור את ההארו בתקווה לכסות כמה שיותר את העלויות של דגם אחר.

אבל שוב זה רק הרעיון .... בינתיים אני מסתדר מצויין. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

??

אולי אתה מתבלבל אם התמונות שפירסם ASAFY שצמודות לפוסט שלי, בכל מיקרה הכל אותו הדבר רק הרבה פחות ליכלוך, קצת שמן וצבע כסוף :) כדאי גם לציין שתמונות המאקרו גורמת לכל המיכלול להראות רע יותר ממה שהוא נראה במציאות.

ולגבי המידה צודקים , ברור שאפשר להסתדר , אבל אני מעדיף למצוא משהו ברמה זהה במידה הנכונה ובמצב תחזוקה יותר טוב בתקווה שלא אצתרך להשקיע עוד על טיפול בחנות , כנראה אוסיף עוד כסף , ואם אמצע , אנסה למכור את ההארו בתקווה לכסות כמה שיותר את העלויות של דגם אחר.

אבל שוב זה רק הרעיון .... בינתיים אני מסתדר מצויין.  :)

מתי אתה בא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...