יש פה רוכבי אורבן\פריי רייד? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש פה רוכבי אורבן\פריי רייד?

arkadur

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זוג האופניים שלי.

אכן הפייק חייב לקבל נאבה של 20 מילימטר, והפלוסים היחידים של נאבה כזאת זה לא רק בדאון היל, יש גם עניין של קשיחות צידית היגוי וכדומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך רוקוס ? אחלה אופניים , נוחות מאוד , שילדה חזקה ! אני ממש אוהב אותם !

אם אתה אוהב אותם

אני מת עליהם !!!

קובי יכול להעיד איזה מדהימות הן ואיך הן הצילו את חיי בשבת האחרונה בבארי .

מה דעתכם על ה-scott tampico ?

http://www.scottusa.com/product.php?UID=5908

יש אותם לרונן

אישית אני לא אוהב אותם אבל אני מניח שלמוגבלי תקציב הן עושות את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באסה קובי אין לי עוד עם הבייבי שלי .

אז הגיע הזמן !

קיצר בכייף, לצער אני יוצא לאבט"ש ככה שאשמח לקבוע ולנסות להרים טיול כזה עוד שבועיים פלוס, האיזור יער בן שמן, יש עוד מצטרפים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה , רציתי לדעת אם יש פה מישהו שמתמצא וגר באיזור חלון.ראשון.בת ים ויכול לתת לי קצת עזרה ודעה מיקצועית על האופניים שלי ?

בנתיים השגתי הארו משומשות במצב די רע , המון המון חלודה וליכלוך , בעיות בהילוכים וברקסים , שמניות ומה לא :) , בתכלס הן נוסעות ולא מעט , אבל נסיעה שעשיתי ביחד עם ראלי M40 וDIAMONDBECK OUTLOOK , נתנה לי להרגיש מה זה אופניים במצב טוב , הכל חלק , וטס ויציב , לא כמו אצלי...

כל מה שעשיתי בינתיים זה קצת לנקות אותם ואולי קצת לשמן, גם פתחתי את הנאבה הקידמית וקצת שימנתי (בלי לפרק את הגולות) וזה די הזיז בנאבה ענינים , לפני זה זה בקושי זז..

בכל מיקרה אשמח לעזרה מיקצועית ממישהו שגר באיזור.... (קום הציע לעזור ואני מודה לו על כך , אבל לצערנו הוא נוטש אותנו לטובת נופש מבצעי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אוהב אותם

אני מת עליהם !!!

קובי יכול להעיד איזה מדהימות הן ואיך הן הצילו את חיי בשבת האחרונה בבארי .

יש אותם לרונן

אישית אני לא אוהב אותם אבל אני מניח שלמוגבלי תקציב הן עושות את העבודה.

גם אני לא אוהב את הסקוט , יש לי נסיון מר עם הרבה ז"קים שלהם ! פשוט לא לקנות ! לחפש משהו אחר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה , רציתי לדעת אם יש פה מישהו שמתמצא וגר באיזור חלון.ראשון.בת ים ויכול לתת לי קצת עזרה ודעה מיקצועית על האופניים שלי ?

בנתיים השגתי הארו משומשות במצב די רע  , המון המון חלודה וליכלוך , בעיות בהילוכים וברקסים , שמניות ומה לא :) , בתכלס הן נוסעות ולא מעט , אבל נסיעה שעשיתי ביחד עם ראלי M40 וDIAMONDBECK OUTLOOK , נתנה לי להרגיש מה זה אופניים במצב טוב , הכל חלק , וטס ויציב , לא כמו אצלי...

כל מה שעשיתי בינתיים זה קצת לנקות אותם ואולי קצת לשמן, גם פתחתי את הנאבה הקידמית וקצת שימנתי (בלי לפרק את הגולות) וזה די הזיז בנאבה ענינים , לפני זה זה בקושי זז..

בכל מיקרה אשמח לעזרה מיקצועית ממישהו שגר באיזור.... (קום הציע לעזור ואני מודה לו על כך , אבל לצערנו הוא נוטש אותנו לטובת נופש מבצעי).

קודם כל תתחדש ובקשר למצב של האופניים בחלודה תמיד אפשר לטפל שמיניות זה לא קריטי ליכלוך תוכל לנקות הילוכים ניתנים לכיוון וברקסים תמיד אפשר למתוח לסדר להחליף רפידות אז ככה שעם מעט השקעה תוכל לטפל היטב באופניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא אוהב את הסקוט , יש לי נסיון מר עם הרבה ז"קים שלהם ! פשוט לא לקנות ! לחפש משהו אחר .

אתה יכול לפרט יותר כדי שאדע מה לבדוק ?

אני רוכב איתם כבר כמעט 4 חודשים ואין שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...