PhoneGaim - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PhoneGaim

borg

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אין בעיה להתקין את התוכנה על כל הפצת לינוקס וגם על וינדוס, בקשר לשיחות לארץ אני לא סגור על זה, נדמה לי שיש לך כמה דקות בודדות שחינם לטלפון , ולסלולרי אני בכלל לא בטוח שאפשר להתקשר ממנו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!

מישהו יודע מה קורה עם שיחות לבזק/סלולארי?

אין לי במחשב או מסנג'ר. לפי מה שהבנתי, הם לא יודעים לדבר האחד עם השני. לעומת זאת, PhoneGaim אמור לדבר עם כל תוכנות המסרים המיידיים באופן שקוף, כך שנראה לי שהוא עדיף, אלא אם מישהו מכיר תוכנה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול אמנם להתקין את כל התוכנות האמורות ולראות איזו הכי מתאימה לי, אבל אשמח לקבל המלצה.

אני מעוניין לעבוד ב-Windows וב- במקביל, כך שאני מעדיף להשתמש בתוכנה אחת גם ב-Windows וגם ב-, אבל זה לא הכרחי.

הדבר הכי חשוב לי זה שהתוכנה תוכל לדבר עם כל תוכנות המסרים המיידיים האחרות (עדיף גם לבזק ו/או לסלולארי בחינם). ובנוסך לכך, שיהיה לה ממשק יפה ונוח לשימוש ושלא תתפוס הרבה משאבי מערכת.

דרך אגב, איזה תוכנות מסרים מיידיים מגיעות ביחד עם מנדריבה וסוזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

licq sim kopete gaim מגיעות עם רוב ההפצות/

אני לא יכול להמליץ ואני חושב שגם אחרים לא יכולים לקלוע להעדפות שלך, היה על זה דיון לא מזמן והדעות חלוקות וקיצוניות מאוד.. בוינדוס אני אישית מעדיף את הטריליאן, בלינוקס אני משתמש ב kopete

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את שני העמודים הראשונים של הדיון הזה, כאשר הוא התחיל לפני כמה זמן. הוא נמצא עכשיו ב"נושאים החמים של היום". לא שמתי לב שהוא התפתח גם לתחום של תוכנות מסרים מיידיים. חבל שלא שינו את הכותרת שלו (כפי שנאמר שם, צריך לפצל את הדיון ההוא לשני דיונים נפרדים).

בעמוד 3, כתבת שאתה משתמש במסנג'ר, אחרי ששכנעו אותך למחוק את .

IceBreak שכנע אותך לעבור לטריליאן?

מה עם מירנדה? alianyn הציג טיעונים מאוד משכנעים בזכותה.

דרך אגב, אף אחד שם לא הזכיר את Gaim.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שEncoder הציע לי לעבור לקליינט אחר, ניסיתי את מירנדה וטריליאן, מההתרשמות שלי הטריליאן יותר נוחה וידידותית לשימוש אז נשארתי איתה, לאחר כמה שעות התפתח הוויכוח על הקליינטים.. לשניהם יש טיעונים טובים אבל בסופו של דבר זה תלוי רק במשתמש, תנסה את שניהם ותראה עם מה אתה מסתדר טוב יותר.

GAIM הוא לא קליינט ממש נפוץ בקרב משתמשי החלונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לך לעבוד עם Gaim? אם כן, איך הוא בהשוואה לטריליאן ומירנדה? מה לגבי תמיכה בעברית?

אני מבין שלטריליאן יש גירסה חינמית וגירסת Pro בתשלום, בעוד שמירנדה חינמית לגמרי. לפיכך, השקפת העולם של Gaim קרובה יותר למירנדה. Gaim בעצם נותן אפשרות לעבוד גם ב-Windows וגם ב- ולתקשר עם כל תוכנות המסרים המיידיים בחינם.

ידוע לך גם אולי איזו תוכנה משתמשת בפחות משאבי מערכת (יש לי מחשב די חלש)?

נראה לי שבסופו של דבר, אני אצטרך להתקין מספר תוכנות ולהיווכח בעצמי, אבל אשמח לקבל עצות והמלצות.

חבל שלא פיצלו את הדיון האמור לשני דיונים נפרדים. הוא חזר לעסוק בתוכנות דואר וביקשו שלא לעסוק שם יותר בתוכנות מסרים מיידיים.

בכלל, שנינו היחידים ששמעו על Gaim? נראה לי שהייתי צריך לפתוח את הדיון בפורום Windows, לא הרבה אנשים מבקרים בפורום , כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...