בעיית חיבור בתוכנות ברשת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית חיבור בתוכנות ברשת

JediMaster

Recommended Posts

שלום לכולם!

לאחרונה מסיבה לא ברורה, בעיר בתוכנות השיתוף כמו אימיול ויבטורנט קרה לי שהתכונות לא מתחברות או מתפקדות כמו שצריך בגלל האינטרנט. עד עכשיו זה גם קרה, אבל כאשר הפעלתי DMZ על המחשב שלי ברשת זה עבד יופי. עכשיו נראה כאילו אין לזה השפעה, ושום דבר שאני עושה לא עוזר לאינטרנט לעבוד כמו שצריך. האינטרנט כמובן עובד, אבל כמו שאמרתי, זה כאילו שאני כל הזמן מאחורי פיירוול. לא זכור לי שהתקנתי תוכנה כלשהי שעוסקת בתחום, וגם לא עשיתי כל שינוי בהגדרות הראוטר \ מודם. הפיירוול של הווינדוס כבר מבוטל המון זמן, ואני לא רואה שום סיבה לדבר כזה לקרות. הדבר היחיד שאני יכול להעלות על דעתי זה אולי שהיו לי ניתוקים בתכיפות רבה יותר מהאינטרנט עכשיו מאשר היה לי אז. יכול להיות שזה משהו בספקית האינטרנט שלי? (Netvision).

אני אודה לכם מאוד אם תוכלו לעזור לי, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל בזה שאשאל האם אתה גולש באינטרנט או מקושר למחשב כלשהו דרך נתב ?

אני גולש באינטרנט ADSL דרך ראוטר של ST Lab. המחשב מחובר לראוטר והראוטר למודם. כל העסק מתבצע עם חוטים, אין איזשהו משהו באמצע.

האם ניסית לסרוק את המחשב מפני רוגלות ולוודא שאתה לא משתמש בפורטים חסומים אצל ספקיות האינטרנט ?

אני בספק רב אם יש לי במחשב Spyware. בעיקרון אני שומר עליו וכל שבוע בערך גם בדיקות כאלה ואחרות, אבל אני ינסה שוב לסרוק. פורטים חסומים אצל ספקיות האינטרנט אין לי מושג מה זה, אבל זה נשמע לי כמו בעיה. זאת אומרת שהספקית חוסמת לי פורטים מסוימים כבר אצלה? אם כן אפשר להבין למה הם חוסמים פורטים של תוכנות שיתופיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, ייתכן שטעיתי, אני לא יודע אם הספקים עושים זאת, אך מה שבטוח שהאירגונים שנלחמים בשיתוף הקבצים מנסים לחסום פורטים אלו, לכן רצוי לשנות את הפורטים שבהם התוכנה משתמשת כברירת המחדל...

דבר נוסף.... DMZ לא תמיד עובד, נסה להשתמש ב-Port Fowarding ופרסם גם את הדגם של הנתב ולא רק את החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממם אני לא יודע מה זה Port Forwarding. משהו שיחליף לי בין הפורטים אני מניח?

והנתב הוא פשוט Broadband , שחור בעל איזה 4 חיבורים וחיבור -Wan.

בכל אופן, נראה לי שהבעיה הייתה באמת באיזה Spyware כי אחרי שהרצתי בדיקה כל העסק התחיל לעבוד חזרה.

אז אם בא לך לענות לי סתם לידע כללי אני אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז קודם כל אני שמח שיכולתי לעזור ;D

דבר שני, Port Fowarding, כשמו כן הוא, אני אצא מתוך הנחה שאתה יודע איך הרשת עובדת ואסביר איך השיטה עובדת.

כאשר הנתב מקבל כתובת IP ואליה כמובן מצורף ה-Port הוא צריך לדעת מה לעשות איתה, לאיזה מחשב להעביר אותה, לכן כאשר מגדירים Port Fowarding אתה מגדיר לנתב מה לעשות עם ה-Port ולאיזה מחשב (כתובת IP) להעביר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...