מתי המק שלכם קרס לאחרונה? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי המק שלכם קרס לאחרונה?

Recommended Posts

אני שומע כל הזמן ממשתמשי על כמה שהמק שלהם יציב ולא נופל אף פעם אבל נתקל בניסיוני כבל מיני סברים שסותרים את זה

למשל אחד בעבודה של אבא שלי נתקע אחרי שחיברתי אליו DOK ולפני הניתוק במקום לגרור את הצלמית של הDOK לפח בחרתי בתפריט EJECT(כנראה התבלבל עם CD או משהוא כזה) , גם יצא לי לראות כמה פעמים באגים מטופשים בחומרה (למשל Imac שרק אחד מהUSB האחוריים שלו קיבל DOK) אני לא עובד הרבה על מקים אבל משום מה נדמה לי שהם נוטים לקרוס בתדירות די גבוהה (לא ברמה של Windows ME חס וחלילה) , מצד שני הפעם האחרונה שעבדתי ברצף במשך ימים על היה על G3 233 מה"ז שישב בחדר עבודה של אבא שלי והיום זה רק ביקורים קצרים במקים במקום העבודה של אבא שלי ובמחשב הנייד שלו (G4 חמוד עם מסך 12 אינצ' :)).

בכל מקרה האם העניין הזה הוא סתם מזל ביש שלי ? רציתי לדעת מתי היתה הפעם האחרונה שבה המק שלכם לא הגיב לשום לחיצה על שום צירוף מוזר של מקשים ונאלצתם ללכת על המתג הקטן מאחורה (או לחלופין לנתק את הסוללה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מחשב נייד POWERBOOK G4 ואני עובד איתו הרבה והוא לא נתקע הרבה בכלל.. לפעמים שאני ממש ממש מעמיס על המחשב להרבה זמן

הוא קופא לאיזה חצי דקה (אבל נראה לי זה בעיה חומרתית.. יש לי רק 256 עליו)

חוץ מזה הוא לא עושה יותר מדי בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש פנטיום 4 מלפני 3 שנים קירור סטוק לכל המחשב.

מארז ג'נרי.

וספק ג'נרי בן שנתיים.

מערכת XP PRO SP1

בקיצור מתקון לבעיות.

המחשב שלי לא קרס כבר יותר משנה.

למה? כי מחשבים קורסים רק לאנשים שלא יודעים לנהל את המחשב שלהם.

(לא כולל OC ובעיות מיחודות בחומרה )

הקטע הוא שיש יותר משתמשים שלא יודעים לנהל את המחשב עם מערכות "רגילות".

והרבה יותר אנשים שכן יודעים עם (באחוזים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. אבל אם תיתן PC להורים שלך תוך חודש המחשב יהיה לא שמיש ואם תתן להם הוא יעבוד חלק להרבה הרבה זמן

מאק אי אפשר להוציא משימוש סדיר גם אם רוצים.. אין את הכמויות ג'יפה שיכולות להכנס למחשב כמו שיש בPC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ כשהוא נקי מתוכנות זדוניות WINXP הוא 100% יציב ... יכול לפעול שנים ברצף בלי לקרוס.

בכל מקרה ההרגשה שלי זה שכמה שמקרים אוהבים להשוויץ ביציבות שלהם מנסיוני בעבודה עם מאקים אני חווה הרבה יותר קריסות מאשר עם WINXP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ כשהוא נקי מתוכנות זדוניות WINXP הוא 100% יציב ... יכול לפעול שנים ברצף בלי לפעול.

בכל מקרה ההרגשה שלי זה שכמה שמקרים אוהבים להשוויץ ביציבות שלהם מנסיוני בעבודה עם מאקים אני חווה הרבה יותר קריסות מאשר עם WINXP.

::)

גם יהיה קשה מאד לגרום לו לא להיות פעיל, במיוחד שההורים שלך לא מבינים יותר מדי (אני חושב יהיה יותר קשה לגרום לו להיות פעיל אם מדובר בהורים שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

כן.. אבל אם תיתן PC להורים שלך תוך חודש המחשב יהיה לא שמיש ואם תתן להם הוא יעבוד חלק להרבה הרבה זמן

מאק אי אפשר להוציא משימוש סדיר גם אם רוצים.. אין את הכמויות ג'יפה שיכולות להכנס למחשב כמו שיש בPC

אנה אל תגיד שהבעיה היא , הלינוקס שלי יציב ביותר על אל תתבלבל בין וינדוס התוכנה לבין החומרה

כל הג'יפה יש לוינדוס, שוט בעיתית מאוד ולא מושקעת בכלל, טוב שהם נזכרו שהקרנל וסביבת העבודה הגרפית או שאצלהם זה רק המעטפת <SHELL> צריך להיות נפרד, דבר שהיה מתמיד בלינוקס ובמק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...