איזה מסך LCD בתקציב של 1500-1600 שקל הכי כדאי לקנות? (לא משנה אם 17 או 19....) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מסך LCD בתקציב של 1500-1600 שקל הכי כדאי לקנות? (לא משנה אם 17 או 19....)

NIR-T

Recommended Posts

היי, החלטתי למכור את הLG F900P הענקי שלי ולקנות במקומו משהו שיתפוס פחות נפח אז אני צריך המלצות...

תודה רבה מראש, ניר.

לאיזה מטרה??.משחקים...??

לדעתי הכי טוב שאפשר זה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=7486

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, החלטתי למכור את הLG F900P הענקי שלי ולקנות במקומו משהו שיתפוס פחות נפח אז אני צריך המלצות...

תודה רבה מראש, ניר.

יש לך מסך מעולה למשחקים.המקום שאתה מנסה לחסןך קריטי בשבילך?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי שווה לך לחכות טיפה עד שתצליח "לגרד" עוד 200-400 ש"ח. יש מסכי LCD "17 מצויינים באיזור ה-1800-2000 ש"ח, וחבל לחסוך 300 ש"ח ולקנות משהו פחות טוב. זו לפחות הגישה שלי.

samsung 710T - בערך 1950 ש"ח

LG L1730B - בערך 1800 ש"ח

לשניהם יש חיבור DVI. אם אתה מוותר עליו אז יש ל- דגם ב-100 ש"ח פחות ולסמסונג ב-200 ש"ח פחות, אבל אם כבר מוותרים על ה-DVI אז מדברים פה בפורום על צג IIYAMA עם 8ms ב-1800 וקצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך לא למטרה של משחקים.... בשביל המשחקים קניתי את הF900P ועכשיו כשאני לא משחק כבר אני לא צריך כזה מסך ענקי....

למה עוזר לי הDVI בעצם? אני יודע שיש לי יציאת DVI ברדאון 9500 פרו שלי....

ועל איזה נתונים להקפיד? אני רוצה שתהיה תמונה חלקה ומאוד חשוב לי הקטע של העיניים ... הF900P שלי עובד על 100HZ וגם אחרי 10 שעות על המחשב לא כואב לי בעיניים....

תודה מראש, ניר.

אני יכול להביא מסך של NEWVISION 19" ב1500 שווה לי? זאת חברה טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להביא כזה ב1500 זה רק אני כי יש לי קשרים שם.... המחיר שלו בחנויות יותר גבוהה נראה לי 2000 וקצת

אוקיי ,אבל עדיין הוא יהיה לא משהו כי הוא לא מוכר.לא שמעתי מעולם על החברה הזאת.ב2000 תוכל לקנות 17 מעולה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניוויז'ן זה שם חברה שהומצאה בישראל כמו פרוויז'ן.

זה פשוט מסך חרא בלי חברה שמצמידים לו שם.

חפש Newvision תראה הכל מישראל, או שאין קשר לLCD.

לא כדאי, קח 17 איכותי וטוב ולא 19 זבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי... אז תגידו לי רק על איזה נתונים להקפיד כשאני קונה...ניגודיות...קצב רענון...MS...DVI...PIVOT... אני לא מבין בזה... קצב רענון בLCD לא מגיע ליותר מ85 נכון?

תודה מראש, ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתחת ל-16ms ומאד מומלץ שזה יהיה 12ms (או 8 אבל אין לך כסף)

DVI יעזור

העיקר שזה יהיה של חברה עם שם ולא proview או כל שיט אחר

קצב ריענון לא קיים במסכי LCD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי... אז תגידו לי רק על איזה נתונים להקפיד כשאני קונה...ניגודיות...קצב רענון...MS...DVI...PIVOT... אני לא מבין בזה... קצב רענון בLCD לא מגיע ליותר מ85 נכון?

מצטרף להמלצה של Holy לגבי זמן תגובה של 16ms או 12ms, בכל מקרה לא יותר מ-16. יש מסכים שהם 8ms גם בפחות מ-2,000.

הייתי ממליץ על מסך מהסגנון של אלו שהצעתי לך (LG L1730B, Sansung 710T - שניהם מצויינים. וכמו שאמרתי מדברים פה על IIYAMA עם 8ms ובלי DVI - אני לא מכיר אותו, אבל החברה היא מהטובות בעולם).

PIVOT - אישית נראה לי מיותר לחלוטין (זה מאפשר לסובב את המסך ב-90 מעלות).

כיוונון לגובה עוזר, למרות שגם כן לא הייתי מוותר על מסך בגלל זה (מקסימום תשים דפי זהב או משהו כזה מתחת למסך...).

DVI - מומלץ מאוד להוסיף עוד 100-200 ש"ח ולקנות כזה לדעתי, אבל לא הייתי מוותר על מסך טוב בגלל שאין לו כזה. יותר עניין של טעם אישי (אני קניתי עם).

ניגודיות, עקרונית כמה שיותר - יותר טוב. אני לא מאמין שתמצא מסכים נורמלים עם פחות מ- 1:450, ואפילו החדשים רובם 1:550 ומעלה.

בהירות סביר שלא תמצא פחות מ- 250.

בקיצור, הכי חשוב שתראה את המסך בעיניים לפני שאתה קונה, כי גם מסך שעל הנייר נראה מצויין עשוי להיות לא משהו כשתראה אותו בעיניים (כאמור, ה-2 שסיפרתי עליהם טובים מאוד, וסביר להניח שה-IIYAMA לא נופל מהם ואולי יותר טוב).

והכי הכי חשוב - לקבל התחייבות מהחנות ל-0 פיקסלים שרופים בעת הקניה בלי התחייבות מצידך! זה לא טריוויאלי, אבל שווה להתעקש על זה ולבדוק בחנות (ולא לקחת מסך עם פיקסל שרוף!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון IHARPAZ אתה תותח תודה על התגובה!!!!

דבר שני לא הבנתי את הקטע של הDVI זה הדבר היחיד שלא הבנתי... וקצת בקשר לעעיניים... מסכי LCD לא עושים כאבי עיניים אחרי צפייה ממושכת?

מה הDVI עושה בעצם זה סוג של חיבור אז הוא יותר טוב?

זהו בערך...

תודה רבה !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DVI זה חיבור דיגיטלי למסך, לעומת החיבור האנלוגי ה DVI אמור לתת איכות תמונה יותר טובה,

עוד משהו שלדעתי חשוב לשים לב זה כמות הצבעים,

רוב המסכי LCD מציגים עד 16.2 מיליון צבעים וזה בשביל לשפר זמני תגובה,

לדעתי עדיף לחפש מסך עם 16.7 מיליון צבעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...