בהצלחה לכל מי שעושה מחר בגרות ב מדעי המחשב. - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בהצלחה לכל מי שעושה מחר בגרות ב מדעי המחשב.

thegodx

Recommended Posts

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי פה עשה את שאלון 899222?

אני  ;)

או שזה היה 892222 אני זוכר שזה היה מורכב מ 8 9 2 והיה כמה פעים 2.. בקיצור זה השאלון של 2 יחידות ב C או פסקל, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי C :

שאלה 1 : קל, סה"כ הפונקציה הראשונה מחזירה האם הספרה מופיה במספר , התוצאה שתוחזר היא 2, והפונקציה השניה בודקת האם ספרת האחדות של מספר מופיעה במספר שאחריו

לא מדוייק, נראה לי שצריך לציין גם שהבדיקה מתחילה מ- K מסויים עד N=8 מסויים אחר. בדוגמה שהם נתנו הם עשו k=4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני  ;)

או שזה היה 892222 אני זוכר שזה היה מורכב מ 8 9 2 והיה כמה פעים 2.. בקיצור זה השאלון של 2 יחידות ב C או פסקל, לא?

היה דווקא בגרות קלה !

בשאלה הראשונה יצא לי 18 בפלט

מישהו עשה פה את 10 בפרק שלוש ?!

עשיתי את 9 וכל הכיתה שלי עשתה את 9, הוא היה קל בטרוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולה היה לעשות Type של String ואז אחד של Client או מה שלא יהיה שיש בו 2xString

ואז לעשות רשימה שה ListInfoType שלה זה Client

ואז לעשות מערך דו מימדי של רשימות כאלה

לא צריך שעה כי זה שעות עגולות

אפשר לעשות רק עם Int

המערך הדו-מימדי זה בעצם המכון הזה, וזה היה צריך להיות כאחד המהtype.

והיה צריך גם לעשות תור של אנשים שלא רשומים אבל רוצים להירשם.

יש לי הצעת יעול קטנה לת'רד... כל מי שרושם משהו על הבגרות שהוא עשה בבקשה שירשום אם זה ה2 יח"ל הראשונות, זה פשוט מאוד מבלבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה דווקא בגרות קלה !

בשאלה הראשונה יצא לי 18 בפלט

מישהו עשה פה את 10 בפרק שלוש ?!

עשיתי את 9 וכל הכיתה שלי עשתה את 9, הוא היה קל בטרוף...

כן היה קל

בראשון 18 יצא... בזה שהקאונטר מנה num1>num2 יצא 3?

ועשיתי את 9, חשבתי זה שאלה מפרק ב בהתחלה... זה בקושי עמוד לקח לי כולל input and output

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל.. בראשון יצא 18, בטבלת מעקקב השניה שהייתה יצא לי 3, והשאלה התשיעית הייתה מזה קלה.. בקושי עמוד.. אי אפשר להשוות בינה לבין 10 בכלל בכתיבה..

היא הייתה כמו שאלה מפרק ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי C :

שאלה 1 : קל, סה"כ הפונקציה הראשונה מחזירה האם הספרה מופיה במספר , התוצאה שתוחזר היא 2, והפונקציה השניה בודקת האם ספרת האחדות של מספר מופיעה במספר שאחריו

שאלה 4: מערך דו ממדי שמכיל 2 תורים שכל תור מכיל שם ומס' טלפון, כל השאר זה סתם

JAVA:

2 שאלות אחרונות

הTAXI היה סתם כל, קצת עבודה שחורה

המספרים הריציאונליים היו קלים, רק קצת מחשבה

סה"כ בגרות קלה

המורה אמר שהכל בסדר

מחכה ל90+ :xyxthumbs:

בשאלה 1 התוצאה שתוחזר היא 3...לא 2.

לפחות ככה בפסקל ואני לא מאמין שהפונקצייה הייתה שונה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, בשאלה 1 מקבלים 3...

ועכשיו כשאני מסתכל עליה, שאלה 4 באמת לא מסובכת... עושים רשומה שתא אחד שלה הוא רשימה של אנשים שרוצים להיכנס תכאשר לכל אחד רשום גם היום והשעה שהוא רוצה (זה לא תור בגלל שיש מצבים בהם אתה לא מוציא דווקא מראש התור). והתא השני שלה זה מערך דו מימדי של מס' הימים * מס השעות, וכל תא בו הוא רשימה של האנשים שנמצאים בשיעור הזה.

יכול להיות שעדיף לעשות רק מערך דו מימדי, כאשר כל תא הוא רשומה שמכילה רשימה ותור.

בכל מקרה, אפילו השאלה שאמורה להיות הכי קשה הייתה די קלה... בקיצור - בגרות בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב טיפה משעמם לי אז המצלמת אינטרנט נאלצה לעבוד... יכול להיות שגם תצליחו להבין משהו...

הנה הפתרון שלי במחסנית

הנה הפתרון שלי בטיורינג

אחי, חסר לך מצב!

אמרו שגם המילה הריקה זה מצב מקבל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחרתי שאלה 1-2 בעיצוב תוכנה. הראשונה היתה קלה חוץ מסעיף ג' שצריך להסביר מה secondcheck מבצעת ואני ממש דיסלקט ולא קלטתי מה זה . אבל המעקב שעשיתי נכון (סעיף ב' החזיר לי 4). שאלה 2 היתה קלה.

הפרק השני, מערכות מחשוב ואסמבלר, בחרתי את התרגיל מעקב שאת המעקב אני חושב שעשיתי נכון...מישהו עשה את זה? (KAM=2?) בע בכל אופן בשאלה של 'מה קטע התוכנית מבצע' טעיתי. אני שונא את זה. הלך לי חרא. והיה תרגיל זה עם המיצים, את סעיף א' כנראה עשיתי נכון ואת סעיף ב' חלקית...

בגרות מגעילה, לא יודע למה לא הלך לי טוב..הוצאתי במתכונת 98 וזה לא היה הרבה יותר קשה במתכונת..

אני אעשה שנה הבאה שוב.. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשאלה 1 התוצאה שתוחזר היא 3...לא 2.

לפחות ככה בפסקל ואני לא מאמין שהפונקצייה הייתה שונה..

יש הבדל שם בין c לפסקל בסי המערך מתחיל מ0 אז זה מחזיר 2 כי יש מספר אחד פחות שמוסיף שם ובפסקל מ1 אז זה מחזיר 3 (בעצם אין לי מושג אם באמת 3 עשיתי c לא הסתכלתי על המקום לפני במערך..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן היה קל

בראשון 18 יצא... בזה שהקאונטר מנה num1>num2 יצא 3?

ועשיתי את 9, חשבתי זה שאלה מפרק ב בהתחלה... זה בקושי עמוד לקח לי כולל input and output

seam!

they ment thet u pot 15 then 8 then 7 and i forgot the nekst......

u dont need to "readln" the array u dont need any inpoot in 9

becus u send the integer (i naim them: I and J) from the meain program

when i read 10 i got a big shok and diden even think abut her......then my techr lagfh on every 1 ho did the 10 quastion :lol: so i realaiz thet i did the rait chois! :)

eny 1 got the "shelon" (this pink thing) and he cean up lodad it?

iforgot avrithing!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל שם בין c לפסקל בסי המערך מתחיל מ0 אז זה מחזיר 2 כי יש מספר אחד פחות שמוסיף שם ובפסקל מ1 אז זה מחזיר 3 (בעצם אין לי מושג אם באמת 3 עשיתי c לא הסתכלתי על המקום לפני במערך..)

כן גם אני שמתי לב לזה.....

מעניין אם אלה שבודקים ישימו לב לזה. צריך להעיר להם על זה שלא יורידו סתם נקודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...