מודינג לסלולארי - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודינג לסלולארי

דניאל מלנקי

Recommended Posts

היי, החלתי לעשות היום לסוללרי שלי (philips 530) יש לכם הצעות על מה כדאי לעשות לו? פשוט מה שאני חושב לא ממש מספק אותי,

אגב, אפשרי להוריד לו משחקים בארץ? (אני יודע שלפיליפס יש פורמט משלה למשחקים לסלולרי שלה אבל לא יודע איך אפשר להוריד לו משחקים בארץ)

תודה רבה למי שייעזור :) :) :) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חבל?

אם כבר על איזה פלאפון ישן...

דרך אגב גם אני מתחיל על שלי (סמסונג OBOX הראשון. לא זוכר שם מלא) בנתיים עשיתי ניסוי צביעה ממש מעפן (בלי שיוף אפילו) והלך נחמד אבל שיוף היה עוזר מאוד כי הוא טיפה דביק עם לוחצים עליו חזק

ולדעתי אתה יכול להוסיף איזה לד נחמד במקשים חוץ מהלבן (כמובן אחד 3 מ"מ)

ואני מתכנן גם משהו אז אולי תיקח רעיון

אני מתכנן צביעה לכל הפלאפון בשחור

החלפת לדים של המסך באדומים

ואולי אני אדביק מאחורה איזה ציור נחמד (זה יוצר מעיין ציור קבוע על המסך) אבל לא ניראה לי לא בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חבל?

אם כבר על איזה פלאפון ישן...

דרך אגב גם אני מתחיל על שלי (סמסונג OBOX הראשון. לא זוכר שם מלא) בנתיים עשיתי ניסוי צביעה ממש מעפן (בלי שיוף אפילו) והלך נחמד אבל שיוף היה עוזר מאוד כי הוא טיפה דביק עם לוחצים עליו חזק

ולדעתי אתה יכול להוסיף איזה לד נחמד במקשים חוץ מהלבן (כמובן אחד 3 מ"מ)

ואני מתכנן גם משהו אז אולי תיקח רעיון

אני מתכנן צביעה לכל הפלאפון בשחור

החלפת לדים של המסך באדומים

ואולי אני אדביק מאחורה איזה ציור נחמד (זה יוצר מעיין ציור קבוע על המסך) אבל לא ניראה לי לא בטוח

היה לי בהתחלה רעיון לעשות חלון בפנל האחורי, לעשות על החלון חריטה של משהו ולהוסיף בפנים לדים כדי שיהיה יפה, אבל לפניי החלון לצבוע את הטלפון בשחור ולעשות לו הדפס להבות, אבל הרעיון הזה לא ממש מקורי (אבל יש לי את הציוד לזה ושייראה כמו מקצועי)..............ומישהו יודע ת'תשובה לשאלה השנייה?

אגב רציתי להוסיף לו גם פנס קטן שיהיה סתם נחמד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמית חושב שהכל יכנס פנימה?

אתה צריך פרספק סופר דק

ופנס? אולי ממש אולי

וחוץ מזה ציבעוני +פנס+ לדים לחריטה = חצי בטריה

לדעתי תיתרכז על שיפור חיצוני ויופי

ולהחליף לא להוסיף כי מספיק המסכים הציבעוניים טוחנים את הבטריה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמית חושב שהכל יכנס פנימה?

אתה צריך פרספק סופר דק

ופנס? אולי ממש אולי

וחוץ מזה ציבעוני +פנס+ לדים לחריטה = חצי בטריה

לדעתי תיתרכז על שיפור חיצוני ויופי

ולהחליף לא להוסיף כי מספיק המסכים הציבעוניים טוחנים את הבטריה

יש מצב שלדים ייכנסו לבפנים ולא חשבתי על פרספק.....אוליי יש לאבא שלי בעבודה חומר אחר ואני בטוח שיש, הוא יוכל לחרוט או לצרוב על זה עם .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיהיו מציאותיים, זה פלאפון, מכשיר שאתה מדבר דרכו.

אתה באמת חושב לדחוף לפלאפון שלך לדים, פרספקס חריטות, פנסים, אולי תעשה גם רחבת ריקודים?

ממש מתאים לפילפס שלך (אם אני לא טועה, הדגם היחידי של פילפס בארץ בסלולרים הוא ה-BeDJ הזה).

פשוט תצבע אותו וזהו, אם אתה כל כך חפץ לעשות לו משו.

אמרו בחוכמה שפשוט תלך לך הבטריה מהתיכנונים האלה וחבל.

המכשיר הנייד הזה אמור להיות קל, יעיל, קטן יחסית, ובטריה למשך זמן ארוך.

לפי דעתי, אל תעשה שטויות בדברים האלה.

אלא אם כן אתה ממש ממש מבין בהדנסה אלקטרונית, אלקטרוניקה, וכמובן מבין בכלל בתחום הסלולרי.

רק הצעה שלי, בסופו של דבר החלטה שלך.

רן. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיהיו מציאותיים, זה פלאפון, מכשיר שאתה מדבר דרכו.

אתה באמת חושב לדחוף לפלאפון שלך לדים, פרספקס חריטות, פנסים, אולי תעשה גם רחבת ריקודים?

ממש מתאים לפילפס שלך (אם אני לא טועה, הדגם היחידי של פילפס בארץ בסלולרים הוא ה-BeDJ הזה).

פשוט תצבע אותו וזהו, אם אתה כל כך חפץ לעשות לו משו.

אמרו בחוכמה שפשוט תלך לך הבטריה מהתיכנונים האלה וחבל.

המכשיר הנייד הזה אמור להיות קל, יעיל, קטן יחסית, ובטריה למשך זמן ארוך.

לפי דעתי, אל תעשה שטויות בדברים האלה.

אלא אם כן אתה ממש ממש מבין בהדנסה אלקטרונית, אלקטרוניקה, וכמובן מבין בכלל בתחום הסלולרי.

רק הצעה שלי, בסופו של דבר החלטה שלך.

רן.  ;)

עם אלקטרוניקה אין לי בעייה, אבא שלי עובד במפעל אלקטרוניקה (cpc ביוקנעם) אז הוא יכול לעשות לי איתו פשוט הכל, חוץ מזה אני שונא ת'פלאפון הזה, כי הוא זבל!

חוץ מזה בפלפאון הזה יש חלון מאחורה, פשוט הוא בצבע כחול שקוף, אני פשוט רוצה לעשות אותו קצת יותר יפה, כי אני ממילא לא סובל אותו, אי אפשר להוריד לו תוכנות, ואין לו ג'אווה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...