אהההה בעיה נוראית בבקשה עיזרו בעיה עם הביוס המחשב לא זז!!! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אהההה בעיה נוראית בבקשה עיזרו בעיה עם הביוס המחשב לא זז!!!

gigabot

Recommended Posts

תראה.. תעשה ככה... תכבה את המחשב.. חכה 10 דקות.. ותפעיל...

אם הוא שוב נתקע... תכבה.. חכה שניה.. תפעיל.. שוב.. כבה תפעיל כבה תפעיל עד שאתה יכול ללחוץ על DEL והוא יגיב..

זה יעבוד 100אחוז.. ואז תעשה את מה שצריך..

אני ממליץ לך לבדוק שהזכרונות והמעבד עומדים על התדרים הנכונים.. זה כנראאה מה שבולם את המחשב.. המע' לא יציבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר זה בד"כ מבשר על מותו בטרם עת של לוח האם.

מה זה אומר בדיוק "מסך התחלתי", איפה בדיוק הוא נתקע?

1. איזה לוח זה, אולי יש לו DUAL- ?(להרבה לוחות מהזמן האחרון יש).

2. אתה אולי יכול להשתמש בדיסקט הצלה של הביוס (אם קיים)

כמו כן האופציה האחרונה היא HOT-SWAP, שמצריכה שימוש בלוח אם נוסף ובמהלך התהליך מחליפים את הג'וקים של הביוס תוך כדי שהמחשב פועל (מסוכן גם ללוח השני!) וצורבים מחדש ביוס תקין, מניסיון של הרבה אנשים שיטה זו לא מצליחה ובמקרים רבים אף שורפת את הלוח התקין (ממנו אתה מוציא את הביוס).

משתתף בצערך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שינסה.. תאמין לי... אם המקרה דומה למה שהיה לי... הוא ישמח לגלות שזה יעזור לו...

אבל כדי להגיע לדואל-ביוס הוא קודם צריך להכנס לביוס!! וזה נתקע לו.. המחשב לא מגיב!!

ואיך הוא יגרום למחשב להגיב?? עם הדרך שלי..

תודה על ההקשבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא דואל ביוס אני ינסה איך שאמרת, אבל זה נתקע יש אחרי מיפוי IDE מה אני יכול לעשות?! יש לי דיסקט עם ביוס אחר, הדבר הוא שהחזרתי לגירסה המקורית!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...הדבר הוא שהחזרתי לגירסה המקורית!!

אחרי העדכון הכושל הצלחת להחזיר את הביוס לגירסה המקורית שהיתה לו?

אם אכן הצלחת אז תנסה לאפס את הביוס בעזרת הג'מפר המתאים על הלוח, אולי זה יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא , עידכנתי פעם מ-F5 ל-F6 והכל היה טוב, עכשיו החזרתיל-F5 וזה לא פועל לא נראה לי שיש ג'מפרים, זה לוח גיגהבייט GA-8S655-FX

החלפת חומרה אחרי ההחלפה ל-F6 אולי החומרה שהחלפת עובדת טוב עם F6 אבל לא עם F5, אם לא החלפת חומרה בכלל אז תתעלם, אם כן החלפת חומרה אז תנסה לשים את החומרה הישנה שלך (אם לא מכרת וכו')(אני מדבר בעיקר על כ.מסך או זיכרונות).

אני יוצא מתוך נקודת הנחה שכבלי ה-IDE מנותקים מהלוח, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי , לא הלך ניתקתי את כל הכוננים הגעתי לביוס! הללויה מה עכשיו!

אלוהים!!!

אתה רוצה להגיד לי שכל הזמן הזה (כשראית שהוא נתקע בשלב זיהוי התקני IDE) לא ניסית לנתק את הכבלים מהלוח? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

:s07::bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...