מבקש הצעות- מודינג למארז גדול - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש הצעות- מודינג למארז גדול

nadav275

Recommended Posts

דבר ראשון, כל מי שרוצה ממנו מסך LCD, שיפנה אליו בפרטי ולא בפורום!

דבר שני: המארז.

הצבע המקורי בד"כ די עמיד, לכן יהייה קשה להסיר אותו עם ממיסים, וגם הרבה יותר יקר. אני מציע לך לשייף עם נייר שיוף רגיל (אף אחד עוד לא מת מקצת עבודה!), בהתחלה עם 300greed ואחר כך עם 600 או 800, כדי לקבל משטח חלק יותר.

לגבי צביעה, תריץ חיפוש ותמצא המון טיפים לצביעה טובה. אני ממליץ על צבע אפור כהה  מט או שחור מבריק.  אם יש לך דראמל (או שאתה יכול להשיג אחד...) אתה יכול לחתוך חלון בצורה שאתה אוהב בגג ובדלת (בצורת פרח, כוכב, ציפור... מה שבראש שלך) ולהאיר את הכל עם ניאון לבן אדום או כחול.

אם אין דראמל אז סתם חלון זה לא "WOW", אבל זה המארז שלך  ;)

פאנל: לפי דעתי עדיף לצבוע בצבע של המארז, ותצבע גם את הפאנלים של הכוננים (תבקש בחנות מחשבים כולשהי פאנל מיותר כדי לכסות את המקומות הריקים... זה לא נראה יפה). אם אתה רוצה, אפשר לצבוע תמונה על הפאנל בעזרת שבלונה, ואם אתה מוכן להשקיע אז אפשר גם לעשות אפקט יפה עם כל מיני צבעים (חפש את הפרוייקט של Drago, הוא עשה שם בדפים האחרונים להבה ים אפקט נחמד- והרס אותה מייד אחרי זה :P)

זרימת אוויר: רצוי שיהייה סידור כזה: מקדימה למטה מכניס אוויר, בדלת מול המעבד- מכניס אוויר, מאחורה ובגג מוציאים אוויר. יש לך מארז גדול אז המאוררים שמכניסים אוויר רצוי שתשים 120MM, וגם בגג, אם יהייה מקום שים 120. מאחורה יספיק גם 80MM. העיקר שתסדר טוב את החוטים עם סליבים (תעבור על הפורום, יש פה הרבה דוגמאות...). בנוסף, רצוי לחתוך את הגרילים (הרשתות) המובנים של המארז. הם בד"כ חוסמים יותר מידי את המאררים.

תוכל לשים מאוררי לדים אדומים או כחולים, או בכל צבע אחר שתאוהב (מאורר אלומיניום לדוגמא- גם זה יש בפרוייקט של Drago) וזהו.

תהצלחה בהמשך  :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הם לא, יותר מאוררים יעשו יותר רעש. יש גבול עד כמה אפשר לקרר עם מאוררים. המארז שלו מרווח מאוד, ו4 מאוררים יעשו את העבודה בצורה האופטימלית. וכמו שאמרו, צריך רק לדאוג לסידור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לצביעה - רק מוטיפ

כל השאר זבל..

באמת כמה 120MM יעשו היטב את העבודה..

גם באמצע הפנל אפשר לשים - מקום מיוחד - ברוב המארזים הוא תפוס ע"י כוננים (מרביץ ישר לכיוון המעבד)

ד"א - יש לך מסכים של 4 שורות? (אם כן, אני אשמח אם תפנה אלי בפרטי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...