חנויות מודינג, יש בארץ? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חנויות מודינג, יש בארץ?

דניאל מלנקי

Recommended Posts

יש בארץ חנויות מיוחדות שעושות למחשב שלך כמו לצבוע ת'מקלדת, הדפסה על מארז וכל מיניי כאלה? אני פשוט יודע שבחו''ל יש כזה דבר אז אני רוצה לדעת אם יש כזה דבר בארץ, חנות או אתר.......

תודה מראש למי שיעזור ;):)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת מה הוא ביקש בכלל או שהכרגלך אתה סתם עונה מה שבא לך בלי קשר לנושא?

יש בארץ חנויות מיוחדות שעושות למחשב שלך כמו לצבוע ת'מקלדת, הדפסה על מארז וכל מיניי כאלה?

לא פנדה ולא זיגזג ולא שום חנות אחרת שמוכרת דברי (כמו קטודות ומאוררים) עושה למארז שלך...

דברים כאלה תעשה לבד או מקסימום תשלם לאחד מחברי הפורום שיעשו בשבילך.

אני אישית בהתחלה שלא רציתי לגעת לבד במארז נעזרתי בחברים של ההורים ואנשים אחרים בעלי ניסיון בחיתוך...

בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לא רוצה להרוס את המארז ::) ואני יודע שיש בחו''ל כזה דבר שעושים לך למארז ולציוד היקפי, לאבא שלי יש כלים מקצועיים מאוד!!! רק שהוא לא ממש יודע להשתמש בהם ובגלל זה פעם שעברה נשרף המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי כול היופי לעשות לבד עכשיו עם אתה מפחד אז אל תעשה עם אתה רוצה אתה יכול לעשות דברים פשוטים ומגניבים כאחד כמו לצבוע את המארז או משהו..

ואל תתבייש לבקש עזרה אבל כול היופי לעשות לבד ולהעזר תמיד אפשר.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מפחד להרוס את המארז שלך, אתה יכול לקנות מארז ג'נרי זול באיזה 100 שקל (או למצוא מארז ישן), ולנסות עליו דברים, וככה תתאמן ותקבל את הבטחון שאתה צריך כדי לעשות למארז שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מפחד להרוס את המארז שלך, אתה יכול לקנות מארז ג'נרי זול באיזה 100 שקל (או למצוא מארז ישן), ולנסות עליו דברים, וככה תתאמן ותקבל את הבטחון שאתה צריך כדי לעשות למארז שלך.

בדיוק!!!!!

אני גם בהתחלה פחדתי שלא יצא טוב אז מצאתי ברחוב מחשב

והיה לו את הפח שלו התחלתי להתאמן עליו עם הוולף עד שהיצי שולט על הדרמל

ואז עשיתי על שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...