ההרד דיסק שלי נכבה ונדלק תוך כדי שמערכת ההפעלה עובדת... - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההרד דיסק שלי נכבה ונדלק תוך כדי שמערכת ההפעלה עובדת...

Yaron-Cohen

Recommended Posts

אז ככה...אני שומע פתאום את הHD שלי נכבה ונדלק...ואני עדיין גולש באינטרנט...אחרי כמה שניות העכבר ושום דבר לא זז...הוא קפא...

כיביתי הדלקתי והכל טוב...עכשיו...מה גרם לזה??..

הHD תקין??..או שלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה כזאת נגרמת בדרך כלל מספק דפוק(או שהוא נדפק בפנים, שזה קבלים או חלקים אחרים או שפשוט העומס של הצרכנים גורם לו לזייף במתחחים שזה בעצם גורם לכונן הקשיח שלך לעשות ריסט) אבל אם זה קרה פעם אחת ולא חוזר על עצמו אז יכול להיות שזה פשוט קפיצת מתח חד פעמית, מה שכן אם זה חוזר על עצמו אתה חייב לטפל בזה בדחיפות כי זה יכול לדפוק את הכונן הקשיח שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה סתם מולקס שלא יושב טוב קרה לי כבר LOL בדוק מולקס אולי זה יפתור צ'יק צ'אק את הבעיה

בהחלט בעיה ידועה אבל לרוב הוא יושב טוב אבל המגעים שלו בפנים הם לא יושבים טוב(עוד דבר שאני ממש אוהב את בחיבורי חשמל של SATA או המולקסים בספקים היקרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

תקשיב, לפני שאתה מחליף HD, תחליף ספק (ועדיף לאחד לא ג'נרי יותר חזק ממה שיש לך כרגע), כי מהניסיון שלי הבעיה היא בספק, הוא כנראה לא מסוגל להחזיק את המערכת שלך וקיים סיכוי טוב מאוד שגם אם תחליף HD הבעיה לא תיפתר והתופעה תמשיך לקרות גם עם הדיסק החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גם יכול לבדוק עם רב מודד את המתחי יציאה מהספק תראה אם הם יציבים , מה שכן יכול להיות מצב שהסטיה קוראת כשהספק תחת עומס ואז לא ממש תוכל לראות את זה, אם יש לך ספק אחר אז תנסה אותו כמו שאמרתי כבר מקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה....הפסק הוא כמובן ג'נרי...מוצהר על 400W....

המחשב בכלל לא עמוס ברכיבים..!!

אין מאוררים (מלבד כרטיס מסך ומעבד)....

הרד דיסק אחד...

2 צורבים...

והמחשב תמיד על 97% עבודה..!!...כי אני משתמש בF@H...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...