אני תקוע ב HL2 וזה כל כך מעצבן אני זקוק לעזרה - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני תקוע ב HL2 וזה כל כך מעצבן אני זקוק לעזרה

mardona

Recommended Posts

יאוו איזה מעצבן המשחק הזה אני כבר בסוף שלב 12 ואני נתקעתי באיזה מקום שהחיילים שלי לא רוצים לעקוב אחרי אני ישים

כדי להכל אליכם!

אהה ויש לי בעיה שכל פעם שאני נגיד מתחיל שלב ומשחק ונגיד מגיע לחצי או לא משנה איפה אחרי שאני שומר ונכנס למשחק אחרי כמה שעות

רו הפעם הבאה שאני נכנס פשוט החיילים לא עוקבים אחרי :pissed: וזה לא  AI_DISABL הפ פשוט לא עוקבים אחרי ואז אני לא יכול להמשיך

זה קרא לי כמה פעמים והפתרון היה להתחיל את כל השלב מהתחלה! :bash: ועכשיו אני די בסוף בשלב 12 וזה שלב ארוך משהו פחד

אבל אם בכל זאת תוכלו לעזור לי אני מאוד יודה לכם והנה שתי תמונות:

אם אתם צרכים עוד אני יעלה בכיף!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי איך אני מודה לכם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אבל זה לא בקטע שהם אמורים לעזוב אותי הם כזה פתאום לא זזים אבל אם ה דאבל C זה עזר

עכשיו אני ינסה ויחזור אם תשובה תודה חברס :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאווווווווו איזה משחק מעצבן!!!

עכשיו שיחקתי ושוב השחקנים לא רוצים לעקוב אחרי הוא רק אומר באנגלית "קדימה כולם אחרי פרימן"

ואף אחד לא עוקב עכשיו רק שתיים לידי וגם הם לא רוצים לעקוב אחרי ואני לא מצליח להבין לאן ללכת

אולי מתמונה כזאתי תוכל להסביר לי יותר טוב

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז לאן אני הולך אולי תסמנו לי במפה כי אני ל מוצא לאן ללכת :nixweiss:

ואני צריך אותם בשביל לעבור את המשימות לא בשביל לעזור לי נגד החיילים הם סתם נמצאים שמה בעיקרון הם לא הורגים אף אחד

עכשיו לאן גאד דמאט לללכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את החיילים האלה, הם לא ממש עוזרים לך...

תעלה חזרה למאיפה שירית את הטילים, איפה שיש שם קופסה עם עוד טילים... שם אתה הולך כאילו על היסודות של הבניין ומגיע מולך יש פתח ואתה קופץ החוצה ושם יש לך עוד כאלה "שיעזרו" לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה לא צריך את האנשים האלה בכלל כול פעם שתעבור איזשהו חלק הם יחזרו עוד הפעם...

לא באים לא באים עזוב אותם בשקט הם פשוט מפחדים להילחם חחחחחחח... סתם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...