עדכונים ל-WIN98SE - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכונים ל-WIN98SE

POD

Recommended Posts

שלום לכם,

כמו שאתם בטח יודעים, אין כ"כ תמיכה למערכת הזו, אבל מצאתי (אחרי עמל רב :cool2:) רשימת עדכונים באתר update. הבעיה היא שזו רשימה די ארוכה והכל ידני ומסורבל ולא ברור כ"כ אם העדכונים מתאימים ל-98 רגיל או SE >:(. רציתי לדעת האם יש איזושהי דרך אוטומטית או חצי אוטומטית להוריד את העדכונים האלו, או האם אפשר להוריד איזושהי חבילת עדכונים מלאה, אבל כזאת שלא דופקת את המחשב (פעם הורדתי חבילה לא רשמית והיא רק גרמה לי להתקין 98SE מחדש :s07:).

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שהתבלבלתי ועניתי בדיון השני במקום בזה.. אחרי חודש שלא היתה בו פעילות :)

אבל התגובה שלי שם תקפה גם לפה. תכל'ס אם המחשב שלך לא חזק מספיק כדי להריץ 2000, אני חושב ש-98SE מספיק טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הנ"ל לא כ"כ עזרו לי :-\,

א) אני לא רוצה לעבור ל-2000

ב) היה נחמד לקרוא את המאמר על המחזוריות, אבל עדיין...

רציתי לדעת האם יש איזושהי דרך אוטומטית או חצי אוטומטית להוריד את העדכונים האלו, או האם אפשר להוריד איזושהי חבילת עדכונים מלאה, אבל כזאת שלא דופקת את המחשב
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכם,

כמו שאתם בטח יודעים, אין כ"כ תמיכה למערכת הזו, אבל מצאתי (אחרי עמל רב  :cool2:) רשימת עדכונים באתר update. הבעיה היא שזו רשימה די ארוכה והכל ידני ומסורבל ולא ברור כ"כ אם העדכונים מתאימים ל-98 רגיל או SE >:(. רציתי לדעת האם יש איזושהי דרך אוטומטית או חצי אוטומטית להוריד את העדכונים האלו, או האם אפשר להוריד איזושהי חבילת עדכונים מלאה, אבל כזאת שלא דופקת את המחשב (פעם הורדתי חבילה לא רשמית והיא רק גרמה לי להתקין 98SE מחדש  :s07:).

תודה מראש.

אם אני זוכר נכון אז ל LOCALIZED יש עדיין תמיכה אוטומטית מה שאין ל ENABLED.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרוסופט חדלה לתמוך בגירסה הזו אבל ישנה חבילת שירות לא רישמית שאפשר למצוא אותה פה:

http://www.tcmagazine.net/comments.php?shownews=9589&catid=3

זהירות: היא מיועדת לגירסה האנגלית בלבד ולכן לא מומלצת במקרה שלך. אני בספק אם מישהו ירכיב משהו דומה לגירסה העברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרוסופט חדלה לתמוך בגירסה הזו אבל ישנה חבילת שירות לא רישמית שאפשר למצוא אותה פה:

http://www.tcmagazine.net/comments.php?shownews=9589&catid=3

זהירות: היא מיועדת לגירסה האנגלית בלבד ולכן לא מומלצת במקרה שלך. אני בספק אם מישהו ירכיב משהו דומה לגירסה העברית.

נו, שלי היא הגרסה האנגלית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, לא נראה לי שאני אתקין את זה בכל מקרה (כבר היה לי נסיון מר עם חבילה לא מוכרת כאמור), ואין לי כוח להתקין את ה-98 עוד פעם (לפני ימים ספורים התקנתי את ה- עוד פעם :-\).

תודה בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...