לאן פנדה עוברים? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאן פנדה עוברים?

אורח athlon

Recommended Posts

;D כולכם רבים לאן היא תעבור אבל החנות נשארת בקיסריה רק עוברת לשכונה 7 (לא שזה אומר לי משהו אני לא גר בקיסריה) אבל זה כנראה בצד השני או משהו כזה...

לי זה לא משנה אני במילא גר 15 שעה נסיעה משם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

"הפלישה לר"ג" בקרוב בקולנוע (?)

חחחחחחח

ואז כולנו באמת נהיה בסרט

וכמובן כמו כל סרט גרוע חייב לבוא סרט המשך יותר גרוע כמו:

***השלם את החסר***

למה להרוס בדיחה?

"הפלישה לראשון" בקרוב אחרי הפלישה לר"ג בקולנוע (??)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה קמצן ;)

6 דולר... אני קמצן ? שיהיה, אני מעדיף אותם בכיס ולא הכי שווה לקנות מוצר ב90 שקל ולשלם עוד 6 דולר הובלה

חוצמזה שכל עניין השירות והנגישות יותר נוחים, ואני ממש מרוצה מהם בינתיים כחנות! לא רק השירות שנתנו לי כלקוח אלא גם השירות תיקונים והחלפה שנתנו לכמה חברים שלי וגם שמעתי מספיק טוב עליהם, יובל העסק הפרטי של האתר איתם לא מעניין לי אתה יודע את מה ואין לי שום אינטרס להחרים אותם בגלל האתר! חוץ מזה מי אתה שתעביר עליי ביקורת בכלל ?! לא שאלתי לדעתך אז אם אין לך משהו טוב להגיד אתה יודע מה לעשות.

ובמידה ולא יצנזרו או ימחקו את זה, אני ממש מרוצה מהם והם יודעים שאם אני אקבל שרות טוב וכל לקוח אחר אז יחזרו אליהם וימליצו עליהם

כנ"ל סימפלטק! מעולם לא קניתי שם ואני בקושי יודע על החנות אבל עם כל ההמלצות בעיניים עצומות אני אקנה שם כי יש רק ביקורות טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה קמצן ;)

6 דולר... אני קמצן ? שיהיה, אני מעדיף אותם בכיס ולא הכי שווה לקנות מוצר ב90 שקל ולשלם עוד 6 דולר הובלה

חוצמזה שכל עניין השירות והנגישות יותר נוחים, ואני ממש מרוצה מהם בינתיים כחנות! לא רק השירות שנתנו לי כלקוח אלא גם השירות תיקונים והחלפה שנתנו לכמה חברים שלי וגם שמעתי מספיק טוב עליהם, יובל העסק הפרטי של האתר איתם לא מעניין לי אתה יודע את מה ואין לי שום אינטרס להחרים אותם בגלל האתר! חוץ מזה מי אתה שתעביר עליי ביקורת בכלל ?! לא שאלתי לדעתך אז אם אין לך משהו טוב להגיד אתה יודע מה לעשות.

ובמידה ולא יצנזרו או ימחקו את זה, אני ממש מרוצה מהם והם יודעים שאם אני אקבל שרות טוב וכל לקוח אחר אז יחזרו אליהם וימליצו עליהם

כנ"ל סימפלטק! מעולם לא קניתי שם ואני בקושי יודע על החנות אבל עם כל ההמלצות בעיניים עצומות אני אקנה שם כי יש רק ביקורות טובות.

סתם צחקתי, הכל בהומור ואהבה... תרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יובל העסק הפרטי של האתר איתם לא מעניין לי אתה יודע את מה ואין לי שום אינטרס להחרים אותם בגלל האתר! חוץ מזה מי אתה שתעביר עליי ביקורת בכלל ?!

אני אמרתי לך להחרים אותם...?! אתה הסקת את זה. אני לא יודע איזו ביקורת אתה חושב שהעברתי עליך אבל אתה חיי באיזה סרט...

לא שאלתי לדעתך אז אם אין לך משהו טוב להגיד אתה יודע מה לעשות.

אני יודע מה לעשות. לא לשאול אותך מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה קמצן ;)

סתם צחקתי, הכל בהומור ואהבה... תרגע

סורי אחי זה היה ליובל לא אלייך

קבל טעות והתנצלות :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...