אין יותר סטיק פילה בארץ ! - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין יותר סטיק פילה בארץ !

overload

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איי אתם מדברים על סטקים וחרטא כאלה... אבל הדברים הקטנים זה מה שטעים באמת...

סושי!

שרימפס!

אלו הדברים הכי טעימים שקיימים!

כשהייתי בלונדון אני ואבא שלי הלכנו לאיזו מסעדה יפנית משו high class! אחלה בחלה של מסעדה!

פשוט האוכל הכי טעים שאכלתי בחיים שלי!

רק חבל שבשביל שני אנשים זה אלף שקל. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א אפשר יותר לדייק איפה זה  ביפבורגר ?

ביפבורגר זה השם של הבורגרים של הדיקסי.

http://www.dixie.co.il

מאוד מומלץ הביפבורגר טלה עם תוספת של Home Fries.. זה פשוט טוב.. (וקצת חריף לאשכנזים שבנינו).

שימו לב ש-Home Fries מגישים רק בתפריט לילה, רק לאחר 23:30 נדמה לי.. ויש תור...... ארוך.... יש מצב של לחכות מעל שעה לפעמים רק כדי להכינס למסעדה.

לכן מומלץ לא להגיע בזמנים בהם אנשים בד"כ יצאו לשם (כמו חמישי-שישי-שבת בלילה), אלא באמצע הלילה ואמצע השבוע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סושי אונז!

הכי טעים שיש!

ואני לא מדבר על האורז שמלופף באצה ועליו טונה/סלמון. (לא רק)

יש את הסוג השני (ששכחתי כרגע איך קוראים לו..)... שזה רק דג ועם הפלסטלינה הזאת...

ויש את הקלמרי..

והשרימפס...

זה אחלה אוכל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגענו מפילה ואנטרקוט הגענו להמבורגרים? בכל, ללא ספק, ההמבורגרים הכי טוב בארץ הם:

- ימבורגר - המתחרה של אגאדיר בנמל ובהרצליה , אבל מה לעשות - ההמבורגר שלהם פשוט יותר טוב. יותר רך ועסיסי. גם כיף יותר לשבת שם.

- מוזס - אין כמו דיל ארטבורגר + הום פרייז ב- 2 בלילה... גם זול וגם איכותי, מאוד.

- אוונגארד, אודאון, סטפן בראון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה ימים אכלתי בבורגר קינג בעזריאלי ....

ראיתי איך ה "גריל מן " שם את החסה והעבגניות בידיים ! אני יותר לא קונה משם ! רק מבורגריות (חנויות המבורגר ) רציניות כמו בורגרס בר ומיטבורגר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך יש כזה תארד ענקי על בשר והמבורגרים ואפילו פעם אחת לא הזכירו כאן את צ'ופה(כפר סבא) :P , בורגר אחד הטובים

אבל אצלנו גם יש משהו ליותר עניים, ה"בורגריה" שזה אחלה דבר , המבורגר 300גרם+צ'יפס+קולה לשלושה אנשים(בקבוק ליטר קולה וצלחת צ'יפס מפוצצת) עם טריפל המבורגר של 300גרם שמכינים במקום, עם איזה רטבים שאתה רק רוצה ומלא ירקות שאתה יכול לבחור וכל זה ב22שקל לבנאדם!

אחד הטובים...

הבורגריה rulz ;D אבל אף פעם אל תקחו את ההכי גדול, זה בכלל לא מבושל (רואים את הדם באמצע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צליה מוצלחת היא צליה מתמשכת של כל אחד מהצדדים. כלומר, אין צורך להפוך את הצדדים כל איזה ככה.. מסיימים לצלות צד אחד כמו שצריך ורק אז הופכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין

הזכרתם נתחים מעולים (בשבילי מדיום רייר)

אבל דבר אחד שכחתם  :-X

צלעות טלה.. ;)

כל הבורגרים זה זבל (רק בייתי - אתה יודע טוב מאוד מה אתה שם - ואם כבר, שיטחנו לכם את הבשר מול העיניים)

מה?

אף אחד לא אוהב רוטפלש (נתח הקצבים)

מה עם איברים פנימיים?  :P

סטייקים זה לא הכל באוכל..

אה - וה-מעדן

זה שקדים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין

הזכרתם נתחים מעולים (בשבילי מדיום רייר)

אבל דבר אחד שכחתם :-X

צלעות טלה.. ;)

כל הבורגרים זה זבל (רק בייתי - אתה יודע טוב מאוד מה אתה שם - ואם כבר, שיטחנו לכם את הבשר מול העיניים)

מה?

אף אחד לא אוהב רוטפלש (נתח הקצבים)

מה עם איברים פנימיים? :P

סטייקים זה לא הכל באוכל..

אה - וה-מעדן

זה שקדים..

לא מת על איברים פנימיים... אני רק אוכל כבד תרנגול...

לבבות, קיבות, ומעיים אני לא אוכל (למרות שפעם אכלתי משו שדומה למעיים ואבא שי לא היה מוכן להגיד לי מזה. ><).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...