קניית כרטיס מסך מחו"ל - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית כרטיס מסך מחו"ל

Yaron-Cohen

Recommended Posts

עכשיו ככה...יש לי מישהו בחו"ל שיכול להביא לי כרטיס מסך...(או כל מה שאני רוצה)...

אז ככה...אני רוצה להביא X800XL...מ-Newegg....

איזה חברה הכי כדאי להביא..

PowerColor

ATI

MSI

Connect3D

Rosewill

אני בעיקרון מתלבט בין ATI וPowerColor....

אחרי שבחרנו חברה..

איך אני מביא את הכרטיס??..כאילו איך הולך כל הקטע של המשלוח...

אפשר בלי ויזה...כאילו לשלם לשליח...(אמא שלי לא מרגישה בטוחה לתת ויזה באינטרנט)...

יש איזה eMail שאפשר לדבר איתם??

תודה רבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש מבין?

אם יש לך מישהו בחו"ל שיכול להביא לך את הכרטיס אז למה אתה שואל אז להביא את הכרטיס לארץ :)

הכשיו אם אתה מתכוון שאתה מעוניין להזמין את הכרטיס מארה"ב ואתה רוצה ש(לדוגמא) תשלח אותו אז תשכח מזה! מבירור שעשיתי באתרים למכירת חומרה בארה"ב כמעט כולם לא מוכנים לשלוח לארץ. אז ישנה אופציה להשתמש בשירותים כמו של mustop אשר מספק לך כתובת בארה"ב ודואג למשלוח לארץ ומעבר במכס מה שמוסיף +\- 70$ לכרטיס. עדיין יותר זול מהארץ אך לא בהרבה (285$ connect3d x800 xl מ newegg) + כ 4$ משלוח + 70$ משלוח של mustop = ב 1580 שח שזה זול ב 300 שח מהכי זול בארץ שמצאתי (pcnow כרטיס של power color).

בעיה נוספת היא שרוב האתרים האלו לא מוכנים לקבל כרטיסי אשראי בין-לאומיים מכוון שאין להם דרך אך לאשר את הכרטיס אז תשים לזה לב.

טוב אני מקווה שעזרתי

ברכות, ירון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ככה...יש לי מישהו בחו"ל שיכול להביא לי כרטיס מסך...(או כל מה שאני רוצה)...

אז ככה...אני רוצה להביא X800XL...מ-Newegg....

איזה חברה הכי כדאי להביא..

PowerColor

ATI

MSI

Connect3D

Rosewill

אני בעיקרון מתלבט בין ATI וPowerColor....

אחרי שבחרנו חברה..

איך אני מביא את הכרטיס??..כאילו איך הולך כל הקטע של המשלוח...

אפשר בלי ויזה...כאילו לשלם לשליח...(אמא שלי לא מרגישה בטוחה לתת ויזה באינטרנט)...

יש איזה eMail שאפשר לדבר איתם??

תודה רבה...

אם יש לך מישהו בחו"ל אז הוא פשוט יכול ללכת לחנות זולה ולקנות...בשביל להזמין באינטרנט אתה צריך ויזה (אני קונה בלי בעיה ולא צריך ויזה בין לאומית).

אני הבאתי את ה6800GT מחו"ל וחסכתי לי 1000 ש"ח כמעט... היו שם...נכנסו לOUTPOST וקנו....הביאו במזוודה וזהו! (נתתי כסף מראש).

בין החברות הMSI אמור להיות הכי טוב (או ATI אם הם עוד מייצרים לבד), לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויזה בינלאומית תופס אבל כמו שאמרתי רוב האתרים ששולחים רק לארה"ב לא מקבלים ויזה שה-billing address שלה הוא בישראל ו ה sending adrress הוא מקום אחר בארה"ב.

הכי פשוט באמת היא שהוא יקנה מחנות שם את הכרטיס או שתיתן לו כסף בפעם הבאה שהוא טס (טייס אמרת לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה...מי שאני מביא איתו את הכרטיס מסך....הוא טייס...ככה שמכס לא בעיה...

לא משלמים מכס על חומרת מחשב.

רק מע"מ שזה 17%.

בנוגע לחברה,קח ,לפי מה שידוע לי יש להם תמיכה\אחריות בין לאומית(לא בדקתי אותה בעצמי), זה היתרון עצום אל תוותר על זה.

מלבד זאת היא חברה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחליף לכרטיס ככה שאחריות זה לא נראה לי משנה...

אם הוא טייס אז אין לי בעיה של מע"מ...לא?

אתה יודע...לא נעים לי להגיד לו שילך יחפש בחנות....אני רוצה שישלחו לו את זה למלון...והוא רק יביא לי את זה לארץ....

אני מרגיש לא נעים לסרבל אותו בדברים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מע"מ-זה מס רכישה,זה מיסוי שהמדינה לוקחת על כל מה שקונים כך מי שמרשה לעצמו לקנות יותר בעקיפין גם משלם יותר מס,כשאתה קונה משהו בחו"ל ומביא אותו לארץ אתה משלם מס רכישה לממשלת על שקנית את המוצר.גם כשאתה קונה משהו בארץ יש עליך לשלם מע"מ,אלא עם כן הוא נקנה באילת,שידועה כפתורת מע"מ.

מכ"ס-זה מס יבוא,תשלום עבור הכנסת הסחורה לארץ,אני לא יכול להצביע לך כמה אחוז זה אני רק יודע שעל חומרת מחשב אין לשלם מכ"ס.

בנוגע לאחריות,האחריות היא תעזור לך במידה והכרטיס יגיע אליך לא תקין.

גם אני הזמנתי את הכרטיס שלי מחו"ל ויש לי איתו כמו בעיות,אני מאוד מקווה שזה לא בעיית חומרה אבל אם כן,אפשר לומר שאכלתי אותה,אני אצתרך לשלוח להם את הכרטיס חזרה לארה"ב והם ישלחו לי כרטיס תקין במקרה הטוב במקרה הפחות טוב,הם ישלחו אותו לבן דוד שלי שהביא לי את הכרטיס והוא יצתרך להביא לי את זה או להעביר לי את זה בדרך כל שהיא.

אם הייתי קונה לא היו לי כל בעיות מקסימום נסיעה,שזה כלום לעומת משלוח.

משלוח הוא אינו דבר זול.:(

חוץ מזה אתה לא חייב להזמין מNewEgg יש עוד מספר חנויות גדולות בארה"ב,שיש להם אתרים וניתן להזמין מהם,תבדוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות להביא את זה לארץ דרך Mustop אבל אני לא עשיתי את זה.

אני לא יכול להמליץ לך על משהו שעוד לא התנסתי בו בעצמי,אבל שמעתי על אנשים שהזמינו דרך Mustop והכל הגיע והם היו מרוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משלמים מכס על חומרת מחשב.

רק מע"מ שזה 17%.

בנוגע לחברה,קח ,לפי מה שידוע לי יש להם תמיכה\אחריות בין לאומית(לא בדקתי אותה בעצמי), זה היתרון עצום אל תוותר על זה.

מלבד זאת היא חברה טובה.

אין מכס על חומרת מחשב??!! סימוכין מאיפשהוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מכס על חומרת מחשב??!! סימוכין מאיפשהוא?

יש לי קרוב משפחה שעובד שם,שאלנו אותו הוא אמר שלא משלמים מכס על חומרת מחשב וזאת לא פרוטקציה או משהו לא צריך זה לפחות מה שהוא אמר ובאמת לא שילמתי כשקניתי את הכרטיס מסך הספק והעכבר,רק מע"מ צריך לשלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...