מאיפה אני יכול להשיג כמה דברים.. - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאיפה אני יכול להשיג כמה דברים..

Yaron-Cohen

Recommended Posts

אלף לא קיים חומר שקוף שעם מעקמים אותו הוא לא מאבד משקיפותו

ולכן אין טעם בדבריך ברור שזה יעבד משקיפותו שגבי החוזק של החומר אינך צודק ברגע שהחומר מתקשה הוא חוזר למצב הראשוני שלו אלא ! עם אתה מחמם את המקום יותר מדי ויוצר כניסה של בועות לפלסטיק ! ולכן מתאמנים לפני שעובדים על הדבר האמיתי ! מה שנקרא צעד אחר צעד לומדים ללכת לפני שרצים @!

לגבי השאלה שלך אקדח חום הוא בעצם "פאן" חזק מאוד שהשימוש שלו הוא להסרת מדבקות וקיווץ היטשרינק וכמובן שימוש יצרתי בסגנון מגייבר P=

לגבי החום שהוא מגיע אין לי מושג לגבי מספר מדויק ואני משאר שגם לא קיים מספר כזה אבל הוא מגיע לחום כזה שהוא יכול להתיך בדיל ממרחק חצי מטר באקדח חום שאני ראיתי גם היה בורר אז אין לי מושג מה המקסימום או מינימום !

ואני חוזר אל עצמי יהיה עדיף להכין דבק אקרילי ולהדביק !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לבועות. החומר מצתלב ו/או מתגבש... זה גורם גם לאיבוד השקיפות, וגם לשינוי התכונות המכאניות. אל תתווכח.

ויש חומרים שלא מאבדים את השקיפות, בשיטות מסויימות של עיבוד.

פן לא טוב כי הוא יותר לחץ על החומר, וזה יוצר עיוותים. צריך מקור חום כמו תנור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי סיבה להתווכח למה זה לא יעזור לבחור שרוצה לבנות את המארז (תופעה מעניינת שקורה הרבה בזמן האחרון בפורום הזה)

כפי שהמלצתי ! דבק אקרילי יעשה את העבודה

עם אינך רוצה לקנות אפשר להכין תגיד (אם אינך יודע איך כמובן) ואני יפרט איך אפשר להכין דבק שכזה

נ.ב.

תוכל לשלוח סקיצה של הרעיון שלך כי יכול להיות שיהיה ליצור פתרונות נוספים דרך העיצוב !

כגון ריבועים (משולשי גם אפשר) שיהיו בפינות ויהיה אפשר להבריג אתה הפאנלים ביחד תלוי ברעיון של העיצוב זה יכול או לא יכול להשתלב (מבחינת מראה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...