מדריך לסליבינג יש? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך לסליבינג יש?

mr.bigglesworth

Recommended Posts

טוב הזמנתי ספק חדש לאחר ששלי מת ובאותו זמן הזמנתי איזה סליבינג נחמד (אדום UV)

אז הצלחתי בנתיים לפרק את כל החיבורים על איזה ספק ישן חוץ מה ATX אז אם מישהו יכול לעזור לי בזה זה יהיה נחמד

ושאלה שניה יש לכם יזה מדריך עם שיהיה לי ממש ברור על איך להרכיב את זה על הספק? (כדי שאני אהיה בטוח במה שאני עושה)

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על הוידאו אני מקווה שזה יעשה לי את החיים יותר קלים (בהורדה)

אבל יש הצעות לאיך להוריד את ה ATX?

אני מיסתכל בביקורת באתר ואני רואה את הכלי המיוחד והוא עבה (או לפחות ניראה ככה) מה הולך פה איך זה ניכנס לשם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר את ערכות המפרגים הקטנים האלה?

פתח ת'ערכה חפש את המברג שטוח הראש הכי קטן שתמצא והוא יעשה את העבודה, מניסיון.

אני ממליץ לך אם תרצה לעשות כמוני, תיקח את שאירת הסליב לATX - יש הרבה. קח את כבלי הIDE ותפריד כל 1-3 גידים(אני עשיתי כל 2) בעזרת סכין יפני, תחתוך חתך קטן ומשם תמשוךך פשוט וזה יצור הפרדה נקיה אם החיתוך הראשוני נקי. אחרי זה תעגל את הכבל, שים איזולירבנד תעקם את ראש הIDE והופה אתה יכול להכניס סליב שיהיה כבל מעוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי אי אפשר לפרסם לינקים לפיסי טיפ הוא מוחק את זה בין הנקודות.

בכל מקרה אין שם הסבר טוב על איך להוציא את הATX שכן אבנר עשה זאת עם סיכה.

ד"א יש בפנדס ערכה של מולקסאיזי גריפ, זה מולקס בצבעים שונים המגיב לUV, הוא עולה בערך 35 שקל ומגיע איתו חוץ מולקסים טוב שלבד שווה את המחיר, אני קניתי והרכבתי את הסליב איתו, הדבר הקל בעולם - עושה רק מולקסים.

גיגהבוט להלחים וכל מה שאתה עשית, בלי להעליב, זה מפגר. זה כמו להינעל מחוץ למכונית בלי מפתח ולפרוץ את המנעול של הפגש בשביל להיכנס לאוטו במקום לפרוץ את המנעול של הדלת וזהו:|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...