התקנת LINUX RED HAT על מחשב עם WIN XP PRO, הכיצד ? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת LINUX RED HAT על מחשב עם WIN XP PRO, הכיצד ?

yosi-m

Recommended Posts

אני רוצה להתקין RED HAT 9 על מחשב עם WIN XP PRO, הווינדוס נימצא על C, ויש עוד כונן D (עשיתי חלוקה להארד דיסק).

שני הכוננים כרגע על NTFS. מה אני אמור לעשות כדי שאני יכול להתקין את על המחשב, ושאני יכול לבחור בהתחלה שהמחשב עולה עם איזה לעבוד ?

תודה לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רד האט 9 זו הפצה די ישנה, ולא משהו (בינינו). אולי כדאי שתחשוב על משהו קצת יותר חדש (פדורה 3/מנדרייק 10.1).

בכל אופן, כדי להתקין, פשוט תאתחל מהסידי, כשתתבקש ליצור מחיצות צור אותן (תכנית ההתקנה עושה את זה, לפחות במנדרייק היא עושה). כשתתבקש להגדיר bootloader בחר ב lilo, ותגדיר אותו בהתאם... הכל די אינטואיטיבי, ואין יותר מדי מקום לטעויות.

בהצלחה.

מטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tני ממליץ לך על SUSE 9.2 ואז לשדרג(שיהיה בחינם) לSUSE 9.3.

בנוגע להתקנה בSUSE זה יסביר לך מה לעשות.

יש לך גם אפשרות שהיא טובה מאוד(בהנחה שאתה משתמש מעל הממוצע) וזה .

ועם אתה רוצה משהו של RED HAT יש את FEDORA 3 שהיא פיתוח קהילתי של RED HAT או יש לך את CENTOS שהם לוקחים את הSOURCES של הפצת RED HAT(RHSL ובונים הכל בלי הסמנים המסחרים של RED HAT ככה שזה RED HAT בלי REDHAT ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו כרגע שזה ישן, אני רוצה להתקין את RED HAT 9

הבעיה היא שאני מנסה להתקין, אז ההתקנה נותנת ERROR שהיא לא זיהתה כוננים או משהו כזה.

ההארד דיסק הוא 120GB ומחולק לשני מחיצות של 60GB עם מערכת קבצים NTFS.

האם אני צריך למחוק מחיצה אחת לחלוטין (ז"א שהיא לא תיהיה מוגדרת ואני לא יראה אותה בווינדוס) ולנסות להתקין את ה , והוא יזהה אוטומטית שיש לי 60GB לא מוגדרים על ההארד והוא יקח את זה לטובתו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...