מבקש התאמת הפצה למחשב שברשותי. - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש התאמת הפצה למחשב שברשותי.

THE-MASTER

Recommended Posts

שלום לכולם מצאתי מחשב ישן ליד פח זבל ואני חושב להשתמש בו ואני צריך מערכת לינוקס שתתמוך בו בצורה הטובה ביותר.

אז פירקתי אותו חיברתי בחזרה סידרתי ג'מפרים ולהלן המפרט

זכרון 128 MB SDRAM (חדש ביחס למחשב -ככל הנראה שודרג) קיים עוד סטיק זכרון יותר ישן אני חושב שזה 32 MB

BUS 66 (ככה ג'ימפרתי אותו)

יש בו כרטיסים על אפיק PCI וISA

מעבד MMX 133 ויש אפשרות להעלות אותו ל166 ואפילו ל200 עם העלאת המכפלה ע"י ג'ימפור.

הארד דיסק 3 ג'יגה.

אני מעוניין במערכת הפצה עם סביבה גרפית שתצרוך משאבים נמוכים ותתאים למחשב בצורה הטובה ביותר מבחינת הקרנל

המחשב מיועד לשימוש בתכנות ולפתיחת מסמכי PDF ודפי בצורה לא מקוונת.

אני מעוניין בלינוקס לשם לימוד לכן התייחסו גם לזאת ותתנו לי שם הפצה שיכיל הכי הרבה מהנתונים המתבקשים.

אשמח מאוד אם אוכל לקבל לינק או FTP להפצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר לינק ישר להורדה לדיסק BOOTABLE אשמח מאוד כי אני לא מתמצא כל כך בלינוקס ולא מבין מה אני אמור להוריד בדיוק..

ואני חושב שאני יוכל להפעיל הרבה דברים על המחשב הזה כי לפי מה שזכור לי ווינדוס 95 שהציג ביצועים די טובים עבד לי על מחשב עם נתונים דומים לפני הרבה שנים כזה ואני לא רואה כזאת בעיה בהצגת מסמכי PDF ודפי במצב לא מקוון .

עכשיו אני יבהיר את עצמי שאמרתי שאני מעוניין בלינוקס לשם לימוד התכוונתי ללמוד על מערכת הלינוקס עצמה ולהתחיל להכיר אותה.

אני מעוניין בהפצה שתכיל תוספים כמו קומפיילרים וכל מיני תוספות להצגת מסמכים וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגדיר את זה ככה, אם אתה רוצה משהו טוב יש את UBUNTBU:

http://us.releases.ubuntu.com/releases/5.04/ubuntu-5.04-install-i386.iso

הבעיה שזו מערכת מתקמת, לא יודע כמה טוב היא תרוץ (למרות שאפשר לנסות)...

אולי גם תנסה להוריד KNOPPIX LIVE CD (תחפש את ה ISO זה קובץ אחד שצורבים וזהו, בגוגל), ותנסה לראות אם הוא רץ.

אם אתה רוצה מערכת דלת משאבים, אתה תצטרך להתעסק עם יותר שטויות, מה לעשות זה החיים...

אם קשה להגיע ל http://www.slackware.com/install/ ולפעול לפי פעולות הגיוניות, אולי זה לא בשבילך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UBUNTU לא הצליח לרוץ על המחשב והוא כבר היה ברשותי ,חבר שלי הזמין מחו"ל את הדיסקים ונתן לי אחד.

כרגע אני מוריד את ההפצה הראשונה שנתת לי DSL 1.0 SYSLINUX

שאמרתי שאני לא יודע מה אני אמור להוריד בדיוק הכווננה הייתה לאיזה גרסה כי לכל הפצה יש כל כך הרבה גרסאות חלקן טובות וחלקן בשלבי ניסוי ורציתי פשוט הכוונה למה שיתאים לי.

ולא נראה לי שיהיו לי יותר מדי בעיות מכין שיש לי חבר תותח מחשבים וחובב מושבע (כל חייו זה מחשבים ולינוקס) כך שהוא בהחלט יוכל לעזור לי אם אני יהיו לי בעיות כלשהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...